Klimatyzacja w aucie

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
bonvivant
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:34

Klimatyzacja w aucie

Post autor: bonvivant »

Szukam fachowca od klimatyzacji w aucie. Nie chodzi tylko o napełnianie. Wygląda na to, że coś cieknie i to do środka kabiny. Chciałbym, żeby był to ktoś kto ma większe pojęcie. Z góry dziękuję za pomoc.
majster
starszy kapral
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:22
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Klimatyzacja w aucie

Post autor: majster »

Prawie wszystkie autoryzowane serwisy samochodowe wyposażone są w urządzenia do naprawy i diagnozowania klimatyzacji ,nie radziłbym naprawy u tzw napełniaczy bo można uszkodzić pompę a to dosyć znaczny wydatek.Oprócz ww serwisów widziałem serwis klimatyzacji samochodowych na ul.Pomian ,zaraz przy zjeździe na starą część ulicy oraz na Słowackiego zaraz za przejazdem kolejowym 2 lub 3 budynek po prawej w kierunku Rzekunia .
Awatar użytkownika
MoskoU
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 04 maja 2006, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klimatyzacja w aucie

Post autor: MoskoU »

W zeszłym roku serwisowałem nieszczelną klimę u p. Nożewskiego. Trzeba było się wcześniej umówić, bo jakiś tam ich "spec" był w określone dni. Nie wiem jak teraz. W każdym razie zrobione i działa ;)

Teodorowo 60,
07-401 Teodorowo (Ostrołęka),
woj. mazowieckie
tel.: (029) 769-18-33
Awatar użytkownika
antonio
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 06 mar 2012, 16:59

Re: Klimatyzacja w aucie

Post autor: antonio »

Cieknie ci nagrzewnica nie klimatyzacja polecam zakupic dobrą oryginalna na szrocie lub tani chiński zamiennik
Doradca techniczny Ds, mechaniki pojazdowej
bonvivant
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:34

Re: Klimatyzacja w aucie

Post autor: bonvivant »

antonio pisze:Cieknie ci nagrzewnica nie klimatyzacja polecam zakupic dobrą oryginalna na szrocie lub tani chiński zamiennik
A nie można kupić niechińskiego zamiennika ?
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Klimatyzacja w aucie

Post autor: art210 »

można ale nie kupisz - bo cena będzie za wysoka w stosunku do chińskiego
Kzj90
ODPOWIEDZ