Części do ciągników

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
wilczur
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:25

Części do ciągników

Post autor: wilczur »

Gdzie mozna dostac sruby o podwyzszonej twardosci, gwintowniki i tym podobne rzeczy sluzace do napraw pojazdow?

oraz czy jest jakis sklep z czesciami do ciagnikow t25a?
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: sruby i tym podobne oraz czesci do ciagnikow?

Post autor: hunter »

Śruby i gwintowniki no w metalowcach poszukaj, a co do sklepu z częsciami do ciągników to na Farnej masz jeden, no i hurtownia na Kołobrzeskiej po prawej stronie jak jedziesz w stronę obwodnicy. Drobiazgi kupuję na Farnej, a poważniejsze zakupy zawsze w hurtowni, moim zdaniem taniej a i z kierownikiem można dobrze ceny pertraktować ;)
wilczur
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:25

Re: sruby i tym podobne oraz czesci do ciagnikow?

Post autor: wilczur »

szkoda że nie podałeś konkretnego adresu bo bym na mapce sprawdził ale może jakoś trafię, ale dzięki bo napewno się przyda
==================================
Na kołobrzeską trafiłem ale tam bardziej materiały budowlane i to duzo, choć narzędzia też mają fajne ale niestety gwintowniki tylko w kompletach i akurat nie było potrzebnego rozmiaru, a śrub pełno ale zwykłych a nie utwardzanych wiec nic nie zalatwilem

Na farną nie trafiłem.. przechodnie na których trafiłem tez nie wiedzieli gdzie to jest..

W metalowcu na skrzyzowaniu obok wiezy dostalem gwintownik ale srub nie maja i nadal brakuje mi srub i paru innych rzeczy
daniel2280
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 28 mar 2012, 22:26

Re: Części do ciągników

Post autor: daniel2280 »

Ten sklep o którym mówił kolega wyżej nie jest na farnej tylko na rybackiej to jest dosłownie ulica za farną
hunter
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 21 gru 2009, 21:05
Lokalizacja: Kurpie

Re: Części do ciągników

Post autor: hunter »

Dokładnie tak, dziękuję za poprawienie. Co do tych śrub możesz jeszcze sprawdzić w KrasMet na targowej, też duży metalowiec, ale najlepiej poszukać telefonu i zadzwonić, żeby na darmo nie jeździć.
ODPOWIEDZ