CPN Orlen przy starym moście

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
leon8107
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 25 paź 2005, 9:27

CPN Orlen przy starym moście

Post autor: leon8107 »

witam
czy ktoś tankuje na Orlenie przy starym moście, proszę o opinie gdyż mają tam troche tańsze paliwo i zastanawiam się czy tam tankować ???
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: CPN Orlen przy starym moście

Post autor: Infom »

no i ile zaoszczędzisz? 50 GR
jak jak tankuję nie zwracam uwagi już czy tu jest taniej 2 gr czy tam 10 gr - zawsze tankuję za 100 zł jak jeżdżę po mieście, i czy tu zaoszczędzę 1 zł czy wydam więcej to nie gra roli przy takich już cenach paliwa.
Więcej można zaoszczędzić na art spożywczych niż na paliwie , bo ceny art spożywczych w jednym sklepie na artykule możesz mięć ok 2 zł różnicy :)
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: CPN Orlen przy starym moście

Post autor: robertdeniro »

Ja tam tankuję od jakiś dwóch lat. Do tej pory wszystko było ok, nie narzekałam.
Właściwie, to tak się przyzwyczaiłam do tej stacji, że nawet przestały mnie denerwować częste kolejki do dystrybutorów w tym CPN - ie.
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

Re: CPN Orlen przy starym moście

Post autor: hempgru »

Ja tankowałem tam dłuższy czas i nie było problemów z autem. Aktualnie systematycznie tankuje na Orlenie na wjk. Według mnie nie ma sensu szukać oszczędności.. Ja już np. przestałem tankować Pb95 na rzecz Pb98.. Na litrze 10 gr różnicy.. To jest jak dla mnie śmieszne. Szerokości !
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: CPN Orlen przy starym moście

Post autor: głęboka otchłań »

Mój ojciec tankuje tam i tylko tam samochód od 20 lat conajmniej. Jak do tej pory nigdy się nie skarżył na jakość paliwa. Gdy kiedyś zaproponowałam zatankowanie "gdzieś po drodze" to mu się nie spodobało. Konserwatywny tatuś i mocno przywiązany do jednej stacji CPN.
gg 33063013
Awatar użytkownika
Barty
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 05 lut 2009, 22:48

Re: CPN Orlen przy starym moście

Post autor: Barty »

@hempgru
Jeśli twój silnik ma niski stopień sprężania to 98 i tak nie da ci mocy na silniku.
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: CPN Orlen przy starym moście

Post autor: a1257a »

stara ale jara, stacja ma swoich zwolenników i zapewne będzie miała :)
bellamia
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2012, 19:45

Re: CPN Orlen przy starym moście

Post autor: bellamia »

He,he, jakieś 20 lat temu mój były zawsze tam tankował swojego fiata125 i nie narzekał, no ale wówczas nie miał większego wyboru... A ja ostatnio tankowałam w Orlenie K-dło, a zastanawiałam się po drodze, czy nie zajechać do Shell na Konwy, ale jakoś mi się nie chciało. Chyba intuicja, bo cena okazała si taka sama (5,89), a jakoś wolę Pb95 "orleńską".
PS Pozdrowienia dla Rybki (vel Żaby, ale ja wolałam to pierwsze...)- DM :* , może przeczyta.
Dziękuję za uwagę!
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: CPN Orlen przy starym moście

Post autor: marbac »

Orientuje się ktoś jaka przyszłość czeka mały Orlen przy Szpitalnej?
http://www.ostroleka.pl/bip/ogloszenia/ ... _orlen.pdf
ODPOWIEDZ