Mechanik do BMW

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Mechanik do BMW

Post autor: art210 »

PROMOTO pisze:Ta bmka jest na Common R 2 generacji. Bardzo dobre wózki . Nie wiem czym mają być lepsze plastikowe Japończyki z zawieszeniami beznadziejnymi . BMKA jeśli zadbana samym wykonaniem pozostawia te marki w tyle .

Pozdrawiam
są w tym lepsze że się nie psują
Kzj90
PROMOTO
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2012, 17:04

Re: Mechanik do BMW

Post autor: PROMOTO »

art210 pisze:
PROMOTO pisze:Ta bmka jest na Common R 2 generacji. Bardzo dobre wózki . Nie wiem czym mają być lepsze plastikowe Japończyki z zawieszeniami beznadziejnymi . BMKA jeśli zadbana samym wykonaniem pozostawia te marki w tyle .

Pozdrawiam
są w tym lepsze że się nie psują

Psują się psują , z tym ze japończyka za dobrą bmkę kupisz kilka lat młodszego i z pewnie z mniejszym przy okazji przebiegiem. Japończyki jak się zaczną sypać to dopiero jest zabawa .
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Mechanik do BMW

Post autor: malykazio »

PROMOTO pisze:Japończyki jak się zaczną sypać to dopiero jest zabawa .
Taaa... równie prawdziwe jak to, że do japończyków są drogie części a do niemieckich niby tańsze.
PROMOTO
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2012, 17:04

Re: Mechanik do BMW

Post autor: PROMOTO »

No taa... niestety jeden woli matkę drugi córkę. Tylko ile jeszcze jeździ bez korozji Bemek z lat 90 i jeszcze dobrze driftują. A Japończykom już trzeba reparaturki spawać całymi arkuszami bo w nogi woda leci.
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Mechanik do BMW

Post autor: art210 »

PROMOTO pisze: Tylko ile jeszcze jeździ bez korozji Bemek z lat 90 i jeszcze dobrze driftują. .
no właśnie BMW - przeważnie po młodocianym , który myśli że auto służy do driftu - to padnięty rupieć .

A zardzewiała HONDKA codziennie zapala i dowozi do celu

sory za ironię ,ale nie mogłem się powstrzymać :jupi:
Kzj90
PROMOTO
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2012, 17:04

Re: Mechanik do BMW

Post autor: PROMOTO »

No to cos nowszego BMW E90 335 BI diesel 2005 rok . Proszę mi zaproponować model hondy porównywalny do tego silnika z oferty hondy z 2005 roku. Przydało by sie jak BMKA, moc wyposażenie alternatywny do M pakiet i żeby karoseria była zbudowana na stopach lekkich alu .
Jest to 3-ka czyli klasa srednia w BMW.
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Mechanik do BMW

Post autor: art210 »

najpierw drift - teraz teraz wybrałeś najbardziej umieśnioną bmw - czy aby ty nie jesteś napakowany :D

Ale do rzeczy w 2005 r honda produkowała Civic Type R -która pomimo ,, tyko 200 koni,, ma osiągi podobne -usztywnione zawieszenie pakiet , areodynamiczny + sportowe wykończenie ( dla BMW zwany M ) . Aluminium nie ma , ale i tak jest sporo lżejszy.

Pomimo wszystko wolałbym honde z silnikiem np 1.6 - żeby była niezawodna i długo służyła.

Co ty na to że bmw planuje od 2014 roku montować do seri 1 i 3 silniki 3-cylindrowe 1.0 . ( - rodem z matiza )
Kzj90
PROMOTO
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2012, 17:04

Re: Mechanik do BMW

Post autor: PROMOTO »

Miałem okazję przez 2 tyg jeździć type R. Powyżej 120KM głośny silnik co naprawdę przeszkadza, wyciszenie karoserii tragiczne brak, zawieszenie przeciętne tylko tyle ze twarde . Wszędzie pełno plastiku i to nie najlepszej jakosci. I benzyna wprawdzie 200 konny kreci się nieźle ale z dołu momentu brak . Niestety wolnossący wyprzedzanie aut na niskich obrotach to praktycznie normalna jazda dopiero obroty . Niewiem dlaczego niedali turbo

Dlatego BMK tą wybrałem bo to połączenie wielu cech których inne marki nie mają . Dziwi mnie tylko ze ludzie próbują zrobić z manufaktury coś lepsze od markowego produktu. Są modele BMKI jeszcze lepsze o wiele lepsze.

Ja bym wolał jednak BMW mimo niektórych zalet HONDY. A już nowe BMKI to poprostu bajka. Z hondy polecam bardziej motocykle mała palą i są żywotne niestety elektronika zawodna w co pewnie kolega nie uwierzy .

Poczekajmy do 2014 najpierw .......
pawelaspl
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 27 sty 2009, 13:33

Re: Mechanik do BMW

Post autor: pawelaspl »

Panowie każdy będzie bronił swoich racji jeden fiata 126p drugi Matiza 3 bmw czy hondę jak dla mnie jest wiele bardzo dobrych modeli aut z kilku koncernów ale najbardziej jednak podchodzi mi jazda BMW, Jeśli ktoś zna dobrego Mechanika do bmw niech dopisuje !! np Pan Mierzejewski Stanisław diagnosta na SKP PKS jak mało kto potrafi ustawić w Ostrołęce kąty i zbieżność w BMW jak należy
ODPOWIEDZ