Mądrze tankować auto?

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Mądrze tankować auto?

Post autor: Tanatos »

Ja nie tankowałem tam auta, ale z pewnością śmiało możesz to robić. A dlaczego? Wynika to z infrastruktury technicznej. Po prostu im nowsza stacja tym w lepszej technologii jest wykonana, tym czystsze zbiorniki / węże doprowadzajaće paliwo / separatory etc.

Siłą rzeczy infrastruktura odpowiedzialana za magazynowanie paliwa i jego przesył do dystrybutora jest czysta i nie zdążyła jeszcze zebrać syfu, który wlany do zbiornika potrafi zrujnować portfel kierowcy (zwłaszcza jeżdżącego nowoczesnym dieslem, które są bardzo wrażliwe na jakość paliwa).

A nawiasem mówiąc ciekawe czy w McDonaldsie sprzedają zużyty olej roślinny :D Jeśli tak to byłaby dopiero konkurencja :) Wszak Golfów II itp jest w Ostrołęce i okolicy pod dostatkiem :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Mądrze tankować auto?

Post autor: Qrzysio »

Tankowałem kilkukrotnie ostatnio przy McD. Mają bardzo tanie paliwo, kilka dni temu było o 30 gr taniej na litrze niż na Statoilu przy E.Leclerc. Co do jakości nie mogę mieć zastrzeżeń, bo żadnych awarii nie było.
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: Mądrze tankować auto?

Post autor: opiekun »

Zatankowałem. Zobaczymy czy Madzi posmakuje. ;)
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Mądrze tankować auto?

Post autor: sKaLpeL »

Qrzysio czy dodacie do cotygodniowej cen paliw, stację statoila tę przy mcdonaldzie ? ceny na tej stacji a na tej przy brata żebrowskiego są różne, mimo tego że jest to ta sama sieć
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Mądrze tankować auto?

Post autor: Qrzysio »

Próbowaliśmy, ale okazało się, że na stacji po pierwsze nie ma telefonu, a po drugie Statoil zmienił swoją politykę i nie udostępnia juz cen przez telefon. Trochę to absurdalne, ale na obecną chwilę jest jak jest. Postaramy się to zmienić.
skoczek004
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 12 gru 2009, 23:51
Lokalizacja: Gdańsk / Ławy

Re: Mądrze tankować auto?

Post autor: skoczek004 »

sKaLpeL tak samo Lotos przy basenie jest droższy od Lotos Optima przy mleczarni.. dlaczego ? pierwsza rzecz, brak nagród i kart do zbierania punktów : ) a druga rzecz, to kwestia właściciela, ten przy basenie to prywatny Lotos a ten przy mleczarni jak sama nazwa Optima mówi jest to stacja samego Lotosu :)
ODPOWIEDZ