Auto detailing ?

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
baczek07
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 01 gru 2008, 20:49

Auto detailing ?

Post autor: baczek07 »

Witam panowie. Czy ktoś w Ostrołęce lub okolicach wykonuje profesjonalny auto detailing ?
Awatar użytkownika
rafal4x4
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 07 cze 2009, 11:25

Re: Auto detailing ?

Post autor: rafal4x4 »

Z takimi rzeczami to udaj się do warszawy kto by tu zajmował sie profesjonalnymi detalami
??????????????????
LC 120 3D 3.0 D4D 203 KM
ZMOTA ZUZIA EVO3 PILOT
baczek07
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 01 gru 2008, 20:49

Re: Auto detailing ?

Post autor: baczek07 »

Widziałem gdzieś, że myjnia przy Oscarze się tym zajmuje ale wątpię czy zrobią to dobrze.
Masztal
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2012, 15:07

Re: Auto detailing ?

Post autor: Masztal »

Myjnia przy Oscarze, przygotowali mi auto do sprzedaży - rewelacja, samochód o 5 lat młodszy :)
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: Auto detailing ?

Post autor: zuko »

rafal4x4 pisze:Z takimi rzeczami to udaj się do warszawy kto by tu zajmował sie profesjonalnymi detalami
??????????????????
W WWA znam taką firme "Shine Factory Detaling Studio". Widziałem ich prace, odwiedzają ich naprawdę świetne auta, stosują markowe pasty, jak im dasz to całkowicie zadbają o auto, nawet felgi wyczyszczą w środku, zabezpieczą lakier woskiem (nie takim dziadostwem jak to robią na myjce że psiukają i spłukują tylko w postaci pasty). Tylko pytanie, komu by się tam chciało jechać?
Przy Oscarze robią polerkę auta, pranie tapicery itp. ale pominą niektóre rzeczy jak np. felg od środka Ci nie umyją :D
barto0o
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 lip 2010, 7:07

Re: Auto detailing ?

Post autor: barto0o »

odkopuję, troche czasu mineło i chciałem się dowiedzieć czy coś się w tej kwesti zmieniło. Wiem że jest animatrix za mostem ale trochę drogo i długo się czeka. Podobno jest ktoś na goworowskiej.
natywny
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2018, 11:52

Re: Auto detailing ?

Post autor: natywny »

niezły odkop
ODPOWIEDZ