Instalacja gazowa do BMW E46 1.9 -opinie

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
anakonda
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2012, 11:23

Instalacja gazowa do BMW E46 1.9 -opinie

Post autor: anakonda »

Witam

Moi drodzy jestem tu nowym użytkownikiem więc prosiłbym o wyrozumiałość :) Otóż chcę zamontować instalacje gazową do BMW E46 1.9 z 2001 roku 118KM, jaką wybrać najlepiej(marka) i jaka firma najlepiej zajmuje się montażem instalacji gazowej w Ostrołęce lub okolicy???

Dzięki serdeczne za wszelkie sugestie
Pozdrawiam.
maniekpb
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 cze 2011, 18:52

Re: Instalacja gazowa do BMW E46 1.9 -opinie

Post autor: maniekpb »

Do tego samego autka (bmw e46 1.9 benzyna) zakładałem gaz na ul.Stacha Konwy 2 (L. Wiktorski) zaraz przy rondzie. Zero problemu po założeniu (wiadomo na gazie ma mniejszą moc niż na benzynie, ale zakładając lpg trzeba liczyć się z tym, że silnik traci na mocy. Mniejsze spalanie-mniejsza moc). Mogę polecić ten zakład, zakładałem tam gaz już do 4 aut i nigdy nie zawiodłem się. Co do innych tylko z opinie innych znam, więc nie będę wypowiadać się skoro nie korzystałem.
zdzislaw21
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 paź 2012, 9:46

Re: Instalacja gazowa do BMW E46 1.9 -opinie

Post autor: zdzislaw21 »

spadek mocy? chyba instalacja jakaś słabiutka albo słabo wyregulowana. Ja polecam warsztat na Steyera.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Instalacja gazowa do BMW E46 1.9 -opinie

Post autor: przeklinak »

zdzislaw21 pisze:Ja polecam warsztat na Steyera.
przenieśli się za LOK w dawny zakład gdzie alarmy i centralne zamki robili
MagdaC
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 31 mar 2011, 10:54

Re: Instalacja gazowa do BMW E46 1.9 -opinie

Post autor: MagdaC »

Znam 3 osoby, które zakładały gaz do bmki i jeździły po 20 razy potem do mechaników, bo skakały obroty, samochód gasł jak nie był dobrze rozgrzany. I do dziś nic im nie naprawili - ciągle to samo. Nie polecam. Jak nie musisz to nie zakładaj, a jak musisz, to licz się z tym, że będziesz miał tak samo.

Albo załóż gaz u profesjonalisty. Jest jeden Pan w miejscowości Chrcynno (k. Nasielska) Ten pan specjalizuje się w beemkach i wiele osób z naszego miasta już u niego było naprawiać fuszerkę miejskich mechaników:) Zadzwoń i powiedz, że jesteś z Ostrołęki. Zobaczysz, że potwierdzi.
zdzislaw21
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 paź 2012, 9:46

Re: Instalacja gazowa do BMW E46 1.9 -opinie

Post autor: zdzislaw21 »

Koleżanko bajki opowiadasz mi nic na mocy nie straciło . Ja znam wielu posiadaczy bmw co i bez zakładania gazu ciągle jeżdżą do mechaników :) a objawy o których mówisz są wino źle założonej lub źle wyregulowanej instalacji, a jeśli gaz kosztuje 2,54 a benzyna 5,6 to różnica jest chyba spora
zdzislaw21
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 paź 2012, 9:46

Re: Instalacja gazowa do BMW E46 1.9 -opinie

Post autor: zdzislaw21 »

numer do sprawdzonego mechanika który Ci lipy nie odwali 600 412 663 Paweł Grabowski a zakład mieści się w Chmielewie niedaleko Ostrowi
PROMOTO
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2012, 17:04

Re: Instalacja gazowa do BMW E46 1.9 -opinie

Post autor: PROMOTO »

Dzień dobry


Zanim będziesz jeździł po świecie za instalacją zadzwoń do nas 507559098 .
Te silniki bardzo dobre do transweru na lpg . Jesli auto jest jeszcze w dobrym stanie bedzie jezdzic bardzo dlugo na LPG bezproblemowo. U nas auto jest przerabiane w okolo 2 dni robocze z uwagi na starannosc w zwiazku z tym i pracochlonność montazu za to niema poprawek .
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Instalacja gazowa do BMW E46 1.9 -opinie

Post autor: pudeleQ »

PROMOTO pisze: U nas auto jest przerabiane w okolo 2 dni robocze z uwagi na starannosc w zwiazku z tym i pracochlonność montazu za to niema poprawek .
Brzmi dobrze, bo jak chce się faktycznie dobrze założyć gaz to trzeba troche czas poświęcić. PROMOTO, a z ciekawości, gdzie robicie? Tak czysto informacyjnie :) Aha, co do spadku mocy, to jeżeli instalacja jest dobrana odpowiednio, to spadek mocy jest pomijalny na gazie. No ale jak do wszystkiego ładują Alaske i Valteki to co się dziwić ...
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Instalacja gazowa do BMW E46 1.9 -opinie

Post autor: pudeleQ »

Ja pytałem z ciekawości tylko, u siebie gazownie ogarnałem sam na tip top. Powiem tak, jeżeli jest tak jak piszecie, to możecie sporo zwojować z LPG w Ostrołęce i okolicach.
ODPOWIEDZ