Problem z odpalaniem Vectry B

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
MMISIEKK007
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 23 lip 2009, 11:55

Problem z odpalaniem Vectry B

Post autor: MMISIEKK007 »

Mam problem z odpaleniem Vectry B 2.0 DTI. Zapala po czym gaśnie i dalej mogę kręcić i nic. Jedyny sposób to wtedy użyć plaka lub motostartu i można ruszać w drogę. Niecały rok temu był podobny problem i mechanik z Warszawy zlecił regeneracje pompy. Tak też uczyniłem ale dopiero wymiana uszczelniaczy wtryskiwaczy do końca rozwiązała ten problem. Teraz ten koszmar powrócił znowu. Gdy auto nie jest użytkowane dłuzej niż 16 godzin to jest problem z odpaleniem. Myślę, że gdzieś jest jakaś nieszczelność i paliwo zawraca. Znacie może jakiegoś dobrego fachowca z Oki lub okolic bo nie chce znowu dawać komuś w Warszawie bo ceny tam są o wiele większe.
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Problem z odpalaniem Vectry B

Post autor: alf 78 »

Załóż zaworek zwrotny na zasilaniu pompy paliwem i będziesz miał pewność że paliwo się nie cofa.Taki zaworek dostaniesz raczej każdym sklepie motoryzacyjnym :wink:
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Problem z odpalaniem Vectry B

Post autor: pudeleQ »

Zajedź na Ostrowską, na ten plac co jest wulkanizacja i tłumiki, na przeciwko wulkanizacji gościu robi dobrze i sumiennie, Ople a zwłaszcza Vectry ma nieźle oblatane.
ODPOWIEDZ