Podszykowanie auta

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
mondeo
plutonowy
Posty: 232
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Podszykowanie auta

Post autor: mondeo »

Mam pytanie kto w ostrołęce zajmuje się podszykowaniem na sprzedaż, ukrywaniem wad (chodzi o turbine, wtryski i dwumas). Chcę sprzedać samochód tylko nie mam czasu na jego odświeżenie- "odmłodnienie ", a chce uzyskać jak najlepszą cenę kontakt najlepiej na PW
Ostatnio zmieniony 03 mar 2013, 19:07 przez mondeo, łącznie zmieniany 10 razy.
justusz
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Podszykowanie auta

Post autor: justusz »

Dziwne pytanie...moim zdaniem z pogranicza kodeksu karnego.
Szukasz kogoś kto pomoże Ci w oszustwie ? Tak dla Twojej wiedzy...jeśli ukryjesz wady auta i zataisz je celowo, a kupujący to odkryje , nie dość ,ze może Ci auto zwrócić żądając zwrotu wszystkich poniesionych kosztów to dodatkowo możesz narazić sie na sprawę karna.
Rozważ wiec to wnikliwie...
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Podszykowanie auta

Post autor: Tanatos »

mondeo pisze:Mam pytanie kto w ostrołęce zajmuje się podszykowaniem na sprzedaż, ukrywaniem wad (chodzi o turbine, wtryski i dwumas). Chcę sprzedać samochód tylko nie mam czasu na jego odświeżenie- "odmłodnienie ", a chce uzyskać jak najlepszą cenę kontakt najlepiej na PW
Jak chcesz zatuszować wady turbiny jeśli np. jest nieszczelna to żeby nie było widać oleju to owiń ją papmepsem, zaś żeby nie było słychać terkotania dwumasu to w czasie jazdy próbnej pogłoś na maksa muzykę. Najlepiej puść "Ona tańczy dla mnie"...

A tak na poważnie to takich jak Ty to tylko napier...dalać i patrzeć czy równo puchnie... Całe szczęście, że na takich cwaniaków jak Ty są odpowiednie klauzule prawne.

Pamiętaj, że dopiskę na umowie kupna-sprzedaży, że "kupujący zapoznał się ze stanem autem" możesz sobie wsadzić wiesz gdzie... Sprzedający ZAWSZE odpowiada za ukryte wady auta przez 24 miesiące od dnia sprzedaży. I całe szczęście...

Jak chcesz uzyskać za auto jak najlepszą cenę to pamętaj bara...nie, żeby dbać o auto od smaego początku. To jest 100% gwarancja uzyskania za auto najlepszej możliwej ceny...

Lepiej zamiast szukać "magików", którzy zrobią Ci ze szrota stan salonowy to poszukaj lepiej swojego sumienia, bo widać, że dawno temu gdzieś je zapodziałeś... Nie dość, że jesteś prostak..iem, to jeszcze cha..mem, że masz czelność prosić o tego typu porady... ŻENADA!!!
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Podszykowanie auta

Post autor: malykazio »

justus, tanatos: Kocham Was! Lubię ludzi, którzy tak bardzo jak ja nie lubią oszustów :)
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Podszykowanie auta

Post autor: Tanatos »

mondeo pisze:art .212 KK § 1
art. 212 KK § 2

poza tym czytaj ze zrozumieniem, pranie tapicerki i woskowanie auta to raczej żadne oszustwo.
Poza tym polecam aktywniejsze uczestniczenie na zajęciach z języka polskiego, ilość błędów ortograficznych w tak niewielu zdaniach pozostawia wiele do życzenia i jasno określa poziom elokwencji, "wiedzy" oraz posiadanego wykształcenia.
A to nowość... Jakoś niedawno chodziło Ci o tuszowanie wadliwej turbosprężarki, wtryskiwaczy i dwumasy... Chcesz się wybielić modyfikując pierwszy wpis??? Nie dość, że jesteś prymitywnym człowiekiem, chamem to na dodatek jesteś śmieszny...

Wiele osób przeczytało Twój pierwotny wpis i doskonale wie o co chodzi. I nie strasz mnie kodeksem karnym, bo jeśli ktoś może się go obawiać to tylko i wyłącznie Ty, biorąc pod uwagę to co napisałeś na początku.

Zaś o moje wykształcenie nie musisz się martwić. Jest jak piwo - pełne. No ale tonący brzytwy się chwyta i próbuje znaleźć jakiś temat zastępczy. Tylko w tym przypadku trafiłeś kulą w płot kolego...

Życzę Ci, żeby nikt nie kupił od Ciebie tego padła i żebyś sam musiał zregenerować turbosprężarkę, wtryski i wymienić sprzęgło z dwumasem... Może wówczas dojdzie do Ciebie, że warto było jednak troszczyć się o auto na bieżąco, a nie jak jest już na etapie agonalnym...

Tak czy owak jesteś prostakiem i nic tego nie zmieni.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2013, 18:24 przez Tanatos, łącznie zmieniany 1 raz.
justusz
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:33

Re: Podszykowanie auta

Post autor: justusz »

rzniesz prezysłowiowego głupa czy robisz z nas idiotów ?
najpierw piszesz cos takiego:
===========
1.01.2013 o 23.03
mondeo napisał(a):Mam pytanie kto w ostrołęce zajmuje się podszykowaniem na sprzedaż, ukrywaniem wad (chodzi o turbine, wtryski i dwumas). Chcę sprzedać samochód tylko nie mam czasu na jego odświeżenie- "odmłodnienie ", a chce uzyskać jak najlepszą cenę kontakt najlepiej na PW
=============
A potem dzisiaj jakimś cudem edytujesz swój post i poprawiasz na:
=============
Mam pytanie kto w Ostrołęce zajmuje się podszykowaniem aut na sprzedaż,
Ostatnio edytowano 16:50, 02.01.2013 przez mondeo, łącznie edytowano 1 raz
=============
i jeszcze śmiesz napisać coś takiego
==========
8:26, 02.01.2013
art .212 KK § 1
art. 212 KK § 2

poza tym czytaj ze zrozumieniem, pranie tapicerki i woskowanie auta to raczej żadne oszustwo.
Poza tym polecam aktywniejsze uczestniczenie na zajęciach z języka polskiego, ilość błędów ortograficznych w tak niewielu zdaniach pozostawia wiele do życzenia i jasno określa poziom elokwencji, "wiedzy" oraz posiadanego wykształcenia.
=========
Pozostawię bez komentarza i Twoja wiedzę i takt i wykształcenie. Ale pewnie wszędzie było daleko tylko prostackiego cwaniactwa się nauczyłeś..
skutekk
starszy chorąży
Posty: 457
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Podszykowanie auta

Post autor: skutekk »

to juz musi byc gdzies w prawie jasno okreslone co sie zalicza do tych wad ukrytych.
Jojo_2007
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2011, 22:42

Re: Podszykowanie auta

Post autor: Jojo_2007 »

Ja znam najlepszy sposób - po prostu wymienić uszkodzone części i wtedy dopiero sprzedać wóz, lub opchnąć za cenę pomniejszoną o koszty części i robocizny :)
mondeo pisze: (...) poza tym turbinę można zajechać gasząc szybko silnik po trasie i katowaniem na zimnym silniku (...)
Polemizowałbym, ponieważ aby zakatować turbo trzebaby butować autem konkretnie, gwałtowanie zahamować i dopiero zgasić. To byłaby śmierć dla turbiny, bo ona nie lubi nagłych skoków temperatury. A tak nawet jeśli zjedziesz z trasy i wjedziesz w miasto to turbina samoczynnie się schłodzi, gdy poruszałbyś się z prędkością rzędu 50km/h.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Podszykowanie auta

Post autor: malykazio »

mondeo: nie odwracaj kota ogonem. Dokładnie napisałeś o co ci chodzi. Całe szczęście, że Tanatos to zacytował, bo potem skrzętnie usunąłeś pierwotną treść swojej wiadomości i usiłujesz robić z ludzi idiotów i straszyć kodeksem karnym.
swieczkos
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:37

Re: Podszykowanie auta

Post autor: swieczkos »

skutekk pisze:a tak na marginesie to kto normalny daje 24miesiace gwarancji na uzywane auto???
Gwarancji udziela sprzedawca lub wytwórca rzeczy i jest to dodatkowe zastrzeżenie umowne. Stosunek prawny gwarancji sprzedawcy ma charakter umowny, stąd podlega zasadzie swobody umów, co oznacza, że treść zobowiązania gwaranta może być co do zasady określona swobodnie, to zaś umożliwia również ograniczenie obowiązków z gwarancji (jak też dowolne jego rozszerzenie, w tym również nawet na 24 miesiące dla rzeczy używanej).
Tanatos pisze:Jest to zagwarantowane prawnie. Nie jestem w stanie teraz podać Ci źródła prawnego, ale na 100% taki zapis istnieje. Choć chodzi w nim o wady ukryte... czyli np. twierdziłeś, że auto jest bezwypadkowe a po zakupie okazło się, że podłużnica była wspawana.
Zakładając, że sprzedający nie prowadzi działalności gospodarczej (albo żadna ze stron nie jest konsumentem) to rękojmię za wady rzeczy sprzedanej regulują przepisy kodeksu cywilnego, tj. art. 556 i następne. Rękojmia to nie to samo co gwarancja. Prawdą jest, że rękojmia nie obejmuje wad, o których kupujący wiedział, ale to dość oczywiste. Jeśli chodzi o uprawnienia nabywcy w razie wykrycia wady to określają je art. 560-561 kc.
Art. 560. § 1. Jeżeli rzecz sprzedana ma wady, kupujący może od umowy odstąpić albo żądać obniżenia ceny. Jednakże kupujący nie może od umowy odstąpić, jeżeli sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliwą na rzecz wolną od wad albo niezwłocznie wady usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona przez sprzedawcę lub naprawiana, chyba że wady są nieistotne. § 2. Jeżeli kupujący odstępuje od umowy z powodu wady rzeczy sprzedanej, strony powinny sobie nawzajem zwrócić otrzymane świadczenia według przepisów o odstąpieniu od umowy wzajemnej. § 3. Jeżeli kupujący żąda obniżenia ceny z powodu wady rzeczy sprzedanej, obniżenie powinno nastąpić w takim stosunku, w jakim wartość rzeczy wolnej od wad pozostaje do jej wartości obliczonej z uwzględnieniem istniejących wad. § 4. Jeżeli sprzedawca dokonał wymiany, powinien pokryć także związane z tym koszty, jakie poniósł kupujący.

Art. 561. § 1. Jeżeli przedmiotem sprzedaży są rzeczy oznaczone tylko co do gatunku, kupujący może żądać dostarczenia zamiast rzeczy wadliwych takiej samej ilości rzeczy wolnych od wad oraz naprawienia szkody wynikłej z opóźnienia. § 2. Jeżeli przedmiotem sprzedaży jest rzecz określona co do tożsamości, a sprzedawcą jest wytwórca tej rzeczy, kupujący może żądać usunięcia wady, wyznaczając w tym celu sprzedawcy odpowiedni termin z zagrożeniem, że po bezskutecznym upływie wyznaczonego terminu od umowy odstąpi. Sprzedawca może odmówić usunięcia wady, gdyby wymagało ono nadmiernych kosztów. § 3. Przepisy powyższe nie wyłączają uprawnienia do odstąpienia od umowy lub do żądania obniżenia ceny.
To w sumie tyle. W przypadku sprzedaży konsumenckiej wszystkie uprawnienia kupującego reguluje ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Zgodnie z zapisami tej ustawy sprzedawca odpowiada wobec kupującego, jeżeli towar konsumpcyjny w chwili jego wydania jest niezgodny z umową. W przypadku stwierdzenia niezgodności przed upływem sześciu miesięcy od wydania towaru domniemywa się, że istniała ona w chwili wydania. Jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, kupujący może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby kupującego inny sposób zaspokojenia. Nieodpłatność naprawy i wymiany oznacza, że sprzedawca ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez kupującego, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia. Jeżeli jednak kupujący nie może żądać naprawy ani wymiany (naprawa lub wymiana niemożliwa albo wymaga nadmiernych kosztów) albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby kupującego na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy; od umowy nie może odstąpić, gdy niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jest nieistotna. Przy określaniu odpowiedniego czasu naprawy lub wymiany uwzględnia się rodzaj towaru i cel jego nabycia. W tej ustawie faktycznie jest długi termin dwuletni dla dochodzenia roszczeń przez kupującego. W przypadku sprzedaży rzeczy używanej może być on skrócony nawet do roku.
justusz pisze:A rekojmia lub odstapienie od umowy nie ejst tozsame z gwarancja chroniaca auto przed zajezdzeniem jak piszesz ale chodzi o wady ukryte.
Żadna gwarancja nie chroni przed zajeżdżeniem, bo zakłada używanie samochodu zgodnie z przeznaczeniem i normalną jego eksploatację a nie eksploatację "pseudowyczynową"
Bo mi się należy!
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Podszykowanie auta

Post autor: Tanatos »

mondeo pisze:
Tanatos pisze: Zaś o moje wykształcenie nie musisz się martwić. Jest jak piwo - pełne.
8 klas szkoły powszechnej to [...] no niech ci będzie pełne-wykształcenie.

piszecie nieistotne ***** jakieś domysły, półsłówka odpowiedzi na temat nikt nie udzielił

poza tym turbinę można zajechać gasząc szybko silnik po trasie i katowaniem na zimnym silniku, kwestia wtrysków=jakość paliwa
sprzęgło również w kilka minut można zajechać, zresztą jak to się ma to tematu czytać ze zrozumieniem i nie dopisywać swoich półsłówek domysłów
Tanatos pisze: troszczyć się o auto na bieżąco, a nie jak jest już na etapie agonalnym...
troszczyć to się trzeba o kobietę, no ale jak widać u niektórych w życiu są tylko samochody i spoceni mężczyźni ...
Nawet jeśli skończyłbym 5 klas to i tak zawsze byłoby to o 5 więcej od Ciebie prostaku... Zgrywasz cwaniaka, ale trochę Ci to nie wychodzi.

Nie spodziewaj się, że ktoś Ci udzieli odpowiedzi, bo nikt nie będzie chciał przyłożyć ręki do tego, abyś kogoś ewidentnie oszukał, sprzedając mu reanimowanego na chwilę trupa.

Tak - można uszkodzić turbinę w taki sposób jak piszesz. Tak - można uszkodzić wtryski lejąc słabej jakości paliwo. Tak - można spalić sprzęgło w kilka minut. Ale skoro jesteś taki hiper-mega-super zaje..bisty i to wiesz, to dlaczego masz z tym wszystkim problemy?

To jest właśnie troska o auto, aby nie gasić auta szybko po forsownej jeździe, lać dobre paliwo i nie pałować auta spod świateł. No ale Ty to wszystko przecież wiesz, a że nie zastosowałeś tego w praktyce to pokazujesz tylko, że jesteś głupszy niż pierwotnie przypuszczałem.

I nie oczekuj, że ktoś Ci pomoże w tej materii. Niektórzy mają coś takiego jak sumienie. No ale Ty, żebyś zrozumiał co to takiego to musisz to wpisać w google...
internauta
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:09

Re: Podszykowanie auta

Post autor: internauta »

W Nowym Roku 2013, Zyczę wszystkim , żeby nie spotkali na swej drodze takiego kretyna jak mondeo :crazy:
mondeo
plutonowy
Posty: 232
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Podszykowanie auta

Post autor: mondeo »

...
Ostatnio zmieniony 03 sty 2013, 21:51 przez mondeo, łącznie zmieniany 1 raz.
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Podszykowanie auta

Post autor: Tanatos »

mondeo pisze:
internauta pisze:W Nowym Roku 2013, Zyczę wszystkim , żeby nie spotkali na swej drodze takiego uczciwego jak mondeo :crazy:
poza tym chłopie czytaj ze zrozumieniem gościu twierdzi że jak coś kupi to wyłuska z kruczków prawnych 2 letnią gwarancje i że samochód doprowadzi do salonowego stanu na koszt poprzedniego właściciel a...

OMIJAĆ szerokim łukiem takich kontrachentów
Odpowiedzialność za zatuszowane z premedytacją wady, a gwarancja to dwie różne rzeczy tępy ośle.

Dobrze - pożegnaj się już ze wszystkimi, bo nikt już nie chce czytać tych Twoich wypocin.

A nawiasem mówiąc to właśnie widać jaki jesteś oczytany i wykształcony "kontraCHencie"...

Na przyszłość baranie nie zawracaj ludziom głowy tego typu problemami jeśli masz w sobe cokolwiek honoru. Choć szczerze mówiąc - wątpię!!!
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Podszykowanie auta

Post autor: malykazio »

mondeo pisze:poza tym chłopie czytaj ze zrozumieniem gościu twierdzi że jak coś kupi to wyłuska z kruczków prawnych 2 letnią gwarancje i że samochód doprowadzi do salonowego stanu na koszt poprzedniego właściciel a...
Działaj dalej tak jak chciałeś działać w pierwszym swoim poście a być może się przekonasz, że konsekwencje będą dużo mniej przyjemne niż tylko niezadowolony nabywca samochodu. Przy świadomie ukrytych wadach zapomnij o zasadzie "widziały gały co brały".
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Podszykowanie auta

Post autor: malykazio »

mondeo pisze:to jest pierwszy post czy może macie problemy z liczeniem.
mondeo napisał(a):
Mam pytanie kto w ostrołęce zajmuje się podszykowaniem aut na sprzedaż,

Czytanie ze zrozumieniem w dzisiejszych czasach jest na wagę złota
Naprawdę jesteś taki głupi czy tylko udajesz? Tanatos zacytował Twoją wypowiedź, którą widziało wiele osób.
Brzmiała ona tak:
mondeo pisze:Mam pytanie kto w ostrołęce zajmuje się podszykowaniem na sprzedaż, ukrywaniem wad (chodzi o turbine, wtryski i dwumas). Chcę sprzedać samochód tylko nie mam czasu na jego odświeżenie- "odmłodnienie ", a chce uzyskać jak najlepszą cenę kontakt najlepiej na PW
O tym, że zmieniłeś treść swojego posta świadczy to zapis:
Ostatnio edytowano 16:50, 02.01.2013 przez mondeo, łącznie edytowano 1 raz

Daruj więc sobie te swoje wypociny, bo robisz się żałosny. Chciałeś przygotować usterkowe auto do pchnięcia dalej, byle się ktoś nie zorientował. Dostałeś prztyczka w nos od przyzwoitych użytkowników forum a teraz cudujesz.
Awatar użytkownika
rafal4x4
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 07 cze 2009, 11:25

Re: Podszykowanie auta

Post autor: rafal4x4 »

podaj nam namiary na siebie to podszykujemy ci auto :D :D :D
LC 120 3D 3.0 D4D 203 KM
ZMOTA ZUZIA EVO3 PILOT
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Podszykowanie auta

Post autor: Tanatos »

Panowie, dajmy już spokój temu prostakowi, bo on sam już się gubi i sam już chyba nie wie o co mu chodzi... Jeszcze się biedak rozpłacze i będziemy go mieli na sumieniu.

A tak na poważnie to nie dyskutujmy z kretynem, bo najpierw zniży nas do swojego poziomu, potem zaś pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Podszykowanie auta

Post autor: Bart3kk »

Odnośnie dyskusji... Niestety to sami klienci pozwolili ,aby takie pseudocwaniaczki , które nic innego w życiu nie potrafią robić, mogły sobie pozwolić na ciągłe nabijanie klientów w butelkę. Wiadomo jak jest z zarobkami w Polsce, ale to często głupota kupujących pozwala żyć nieuczciwym handlarzom. Ktoś ma za mało pieniędzy,ale on chce z gestem jeździć co najmniej a6 albo e-klasą. I szuka tego 10-letniego diesla z przebiegiem do 150 tysięcy ,no i po okazyjnej cenie. No i masz babo placek ! Jest ! Wychuchany zadbany, jeden starszy właściciel,no miód malina po prostu ! A że w Niemczech to przodu albo tyłu nie było ,tylko w Polsce znowu go złożyli to już nieważne, tylko przy pierwszym nawet mniejszym dzwonie wychodzą skutki takiej OKAZJI od NIEUCZCIWEGO HANDLARZA. Śmiesznych cwaniaków sprzedających takie szczepany można śmiało porównać do HANDLARZY ŚMIERCIĄ.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Podszykowanie auta

Post autor: malykazio »

Bart3kk pisze:Odnośnie dyskusji... Niestety to sami klienci pozwolili ,aby takie pseudocwaniaczki , które nic innego w życiu nie potrafią robić, mogły sobie pozwolić na ciągłe nabijanie klientów w butelkę.
Nie do końca. Bo niby skąd u klientów takie bezpodstawne oczekiwanie, że za stosunkowo małe pieniądze mogą mieć super samochód, nowy, z małym przebiegiem, od pierwszego właściciela i bezwypadkowy, serwisowany w ASO? A może to handlarze rozbudzili w klientach takie nadzieje? Ale ten spór przypomina spór o to co było pierwsze jajko czy kura.
mondeo
plutonowy
Posty: 232
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Podszykowanie auta

Post autor: mondeo »

TEMAT JUŻ NIEAKTUALNY MOŻNA SKASOWAĆ !!!!
_RAMZESEK_
kapral
Posty: 144
Rejestracja: 01 paź 2007, 9:11
Lokalizacja: WOS/WO

Re: Podszykowanie auta

Post autor: _RAMZESEK_ »

Narobiłes siary, edytowales post cwaniaku a teraz prosisz o zamkniecie....specu od TJUNINGU srubką samochodów :lol:
Bo Najlepsza brachu jest fura bez dachu....;p
www.autoklub-ostroleka.pl
mondeo
plutonowy
Posty: 232
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: Podszykowanie auta

Post autor: mondeo »

no akura siara siarzewski to nie jestem, a temat do usunięcia i zamknięcia bo auto sprzedane
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Podszykowanie auta

Post autor: przeklinak »

zamknąć ale nie kasować !
ODPOWIEDZ