Zarówki led do samochodu / motoru

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
end
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 lip 2011, 20:15

Zarówki led do samochodu / motoru

Post autor: end »

Szukam dokładnie żarówek takich jak H4 czy H7 i postojowych wykonanych jako ledy.
Czy ,pomijając allegrodo, można to kupić gdzieś w Ostrołece?
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Zarówki led do samochodu / motoru

Post autor: TRUE »

W O-ce raczej nie dostaniesz, też o nich myślałem jednak wg producenta i sprzedawcy nie nadają się one jako światła mijania (dają zbyt słabe światło) można je natomiast stosować jako przeciwmgielne.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Zarówki led do samochodu / motoru

Post autor: skutekk »

odrazu Ci powiem z doswiadczenia ze daruj sobie nerwy i pieniadze na ten "tjuning". postoje ledowe u mnie w 2 autach palily sie srednio jedna co tydzien. powrocilem do normalnych zarówek i mam spokuj. A i policjanci chyba sami daltonisci bo przy kazdej kontroli musialem zmieniac na normalne, pomimo ze byly biale to dla nich bylo to niebieskie
end
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 lip 2011, 20:15

Re: Zarówki led do samochodu / motoru

Post autor: end »

Dzięki za podpowiedzi. :)
Nie potrzebuję tjuningu :) Mam małowydajne ładowanie w motorze i chcę zminimalizować pobór prądu - ale po Waszych opiniach jeszcze to przemyślę... pozdr.
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Zarówki led do samochodu / motoru

Post autor: pudeleQ »

Na pewno z ledowych H4 i H7 nie uzyskasz takiego światła jak ze zwykłych, ledowe można sobie na parkingu włączyć, ale praktyczne to one a bardzo nie są.
ODPOWIEDZ