Strona 1 z 1

Mycie podwozia

: 14 mar 2013, 20:56
autor: MłodyGSX-R
Czy ktoś się orientuje, która z ostrołęckich myjni oferuje mycie podwozia?

Re: Mycie podwozia

: 15 mar 2013, 8:55
autor: 029
Na pewno myjnia automatyczna na Orlenie, a czy gdzieś jeszcze to nie mam pojęcia

Re: Mycie podwozia

: 15 mar 2013, 14:00
autor: TRUE
Benzol ul. Graniczna

Re: Mycie podwozia

: 15 mar 2013, 18:55
autor: zuko
Na myjce w restauracji "Wizja" (niedaleko WORD) mają myjkę i tam Ci umyją autko + podwozie i ładnie wysuszą, teraz mają promocję, dajesz autko do mycia to herbatkę dostajesz gratis, Panowie dbają Ci o autko a Ty popijasz herbatkę :)
Byłem tam, miła i sympatyczna atmosfera, od siebie polecam :)

Re: Mycie podwozia

: 17 mar 2013, 9:56
autor: Tanatos
A zapytam z ciekawości: jaki jest koszt mycia samego podwozia na wspomnianych myjniach?

I czy w ogóle jest możliwosć umycia samego podwozia? Czy też mycie podowzia wchodzi w skład jakiegoś lepszego i droższego programu?

Re: Mycie podwozia

: 17 mar 2013, 14:23
autor: przemouk84
Tylko jak już wybierzesz opcję z myciem podwozia a zwłaszcza na myjni automatycznej to zwróć uwagę na podłogę na której bedzie stało twoje auto podczas mycia. Na żadnej ostrołęckiej myjni tak naprawde nie ma opcji umycia podwozia. Kiedyś, kiedyś po zimie postanowiłem umyć podwozie w swoim aucie , pojechałem na graniczną bo pamiętałem, że mają taką opcję w wyborze za którą jak podkreślę trzeba dopłacić. Podczas całego programu kucałem przed autem i obserwowałem czy coś oprócz skorupy umyje także pod skorupą i uwierzcie mi, że nie poleciała nawet kropla pod ciśnieniem. Po zakonczonym programie pytam goscia co z podwoziem i kiedy zostanie umyte a on na to, że zostało umyte tylko niewidziałem. Wyjechałem autem przed myjnie i wróciłem się aby zwrócić uwagę na podłogę i nie bylo tam nic , żadnych dysz sprykiwaczy czy cokolwiek innego oprócz odpływu.

Re: Mycie podwozia

: 17 mar 2013, 18:35
autor: zuko
W "Wizji" płaciłem 15 zł (Mondeo III kombii) to umyty + wysuszony + podwozie wypłukane.

Re: Mycie podwozia

: 17 mar 2013, 20:58
autor: MłodyGSX-R
przemouk84 pisze:Tylko jak już wybierzesz opcję z myciem podwozia a zwłaszcza na myjni automatycznej to zwróć uwagę na podłogę na której bedzie stało twoje auto podczas mycia. Na żadnej ostrołęckiej myjni tak naprawde nie ma opcji umycia podwozia. Kiedyś, kiedyś po zimie postanowiłem umyć podwozie w swoim aucie , pojechałem na graniczną bo pamiętałem, że mają taką opcję w wyborze za którą jak podkreślę trzeba dopłacić. Podczas całego programu kucałem przed autem i obserwowałem czy coś oprócz skorupy umyje także pod skorupą i uwierzcie mi, że nie poleciała nawet kropla pod ciśnieniem. Po zakonczonym programie pytam goscia co z podwoziem i kiedy zostanie umyte a on na to, że zostało umyte tylko niewidziałem. Wyjechałem autem przed myjnie i wróciłem się aby zwrócić uwagę na podłogę i nie bylo tam nic , żadnych dysz sprykiwaczy czy cokolwiek innego oprócz odpływu.
Dlatego powstał ten temat, bo wszystkie Ostrołęckie automaty, z których do tej pory korzystałem mycie podwozia wykonują chyba wirtualnie.
Wychodzi na to, że nie ma w Ostrołęce myjni myjącej podwozia, bo płukanie, o którym pisze Zuko to dla mnie nie mycie :roll:

Re: Mycie podwozia

: 17 mar 2013, 21:19
autor: miley
Odnośnie mycia podwozia macie racje, byłem na kilku myjniach można powiedzieć każdej w Ostrołęce i każda myje pseudo podwozie, tylko na cenniku :jupi: