Nadlewanie aluminium na felgi.

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Jojo_2007
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 cze 2011, 22:42

Nadlewanie aluminium na felgi.

Post autor: Jojo_2007 »

Witam. Czy w Ostrołęce jest jakiś zakład, który zajmuje się nadlewaniem rantów w felgach aluminiowych? Chodzi mi o nadlanie rantu i zrównanie go z felgą, ponieważ mam w jednym miejscu ubytek rantu.

Pozdrawiam ;)
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Nadlewanie aluminium na felgi.

Post autor: netespl »

baczek07, to jest raczej do klejenia, a nie uzupełniania rantów, po prostu odpadnie. Ubytki w rantach się spawa. W Ostrołęce wątpię żebyś kogoś znalazł.
baczek07
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 01 gru 2008, 20:49

Re: Nadlewanie aluminium na felgi.

Post autor: baczek07 »

Ale on pewnie ma taki oskrobany rant i mysle ze jezeli dobrze to zrobi to sie bedzie trzymac, widzialem felge naprawianą taka metodą i bylo ladnie zrobione a byly ramiona felg objechane po krawężniku. A najlepiej przetoczyc caly rant na równo, jezeli ubytek nie jest zbyt duzy
baczek07
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 01 gru 2008, 20:49

Re: Nadlewanie aluminium na felgi.

Post autor: baczek07 »

Ale on pewnie ma taki oskrobany rant i mysle ze jezeli dobrze to zrobi to sie bedzie trzymac, widzialem felge naprawianą taka metodą i bylo ladnie zrobione a byly ramiona felg objechane po krawężniku. A najlepiej przetoczyc caly rant na równo, jezeli ubytek nie jest zbyt duzy
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Nadlewanie aluminium na felgi.

Post autor: pudeleQ »

Wczoraj spawałem u pana Tomasza Szatanka na Składowej 12. Miałem pęknięcie ok 2 cm, ładnie zalał to TIGiem. Mówił, że znajomemu kiedyś uzupełniał rant w feldze i było elegancko, myślę, że i Tobie pomoże. Nie żebym robił mu reklamę, ale gość w porządku, da się pogadać jak z człowiekiem. Na priv mogę Ci nr do niego podesłać.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Nadlewanie aluminium na felgi.

Post autor: skutekk »

bo na alu to sie jezdzi po miescie jak z jajem a nie jak terenowka po lesie, trzeba sie liczyc z tym ze krawerzniki to zlo
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Nadlewanie aluminium na felgi.

Post autor: pudeleQ »

Patrzę, że wiesz lepiej jak jeżdżę, niż ja sam :)
baczek07
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 01 gru 2008, 20:49

Re: Nadlewanie aluminium na felgi.

Post autor: baczek07 »

Skutek jak się ma czym to się jeździ :D
ODPOWIEDZ