Dziewczyna mechanik !!!

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
alakosmowka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2013, 16:52

Dziewczyna mechanik !!!

Post autor: alakosmowka »

Chcę zostac mechanikiem a jestem kobietą :) Jak myslicie czy popularny jest taki zawod wsrod dkobiet ? a moze znacie kobiete mechanika ?:) z opini moich kolegow to sa same niedowartosciowane i brzydkie kobiety :( . nie chce zeby tak o mnie myslano ....
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Dziewczyna mechanik !!!

Post autor: alf 78 »

Znam jedną kobitkę pracującą w serwisie Volvo w W-wie jako serwisant przeglądów nowo zakupionych aut.Na niedowartościowaną nie wygląda ,porusza różne tematy związane z motoryzacją i wie o czym mówi .Brzydka nie była ,kawę to bardzo często jej proponują klienci ale bezskutecznie :lol:
Jeśli masz zainteresowania w tym zakresie to próbuj,pracując w serwisie wcale nie musisz chodzić umazana w smarach po łokcie,kwestia tylko do jakiego serwisu trafisz i na jakie stanowisko :faja:
Osobiście też szkoliłem się w innym kierunku a działam w ulubionej branży :wink:
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Dziewczyna mechanik !!!

Post autor: Modzel »

Jak już bedziesz tym mechanikiem :D to daj namiar na swój warsztat, z chęcią będę naprawiał tam wsoje samochody.

Znam kobietę - elektryka - robotę robi bardzo fachowo i starannie , do tego jest punktualna i dokładna :D
mini505
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 03 sty 2013, 9:42

Re: Dziewczyna mechanik !!!

Post autor: mini505 »

wiecie że i ja kiedyś chciałam iść na mechanika ale opinie mojej rodzinki były dość wymowne :( , a z tego co wiem jest jedna kobitka mechanik w Ostrołęce co prawda naprawia u siebie w domku samochody ale od czegoś trzeba zacząć :)
alakosmowka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2013, 16:52

Re: Dziewczyna mechanik !!!

Post autor: alakosmowka »

Slyszałam ze kiedys w JBB dziewczyna miala praktyke jako mechanik, ciekawe jakie byly opinie panow :)
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Dziewczyna mechanik !!!

Post autor: art210 »

:?: kobieta mechanikiem :?: owszem nie ma problemu - ale ukierunkuj się na elektrykę samochodową będzie ci łatwiej
Kzj90
ODPOWIEDZ