Konserwacja podwozia w samochodzie

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
enter84
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 29 gru 2010, 18:54

Konserwacja podwozia w samochodzie

Post autor: enter84 »

Witam wszystkich!
Szukam człowieka(blacharza?) któremu mogę zlecić konserwację podwozia w samochodzie.Nie takiego który przechyli samochód na bok,pomaże bitexem i po sprawie.Takiego który posiada podnośnik,dokładnie oczyści spód i pistoletem nałoży baranek.
Z góry wielkie dzięki za wszelkie info.
Pozdrawiam
bonvivant
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:34

Re: Konserwcja podwozia w samochodzie

Post autor: bonvivant »

Profesjonalnie takie rzeczy robi Adam Pełtak w Nowej Wsi Zachodniej. Konserwacja w jego wykonaniu obejmuje też profile zamknięte. Kiedyś robiłem i byłem zadowolony.
enter84
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 29 gru 2010, 18:54

Re: Konserwcja podwozia w samochodzie

Post autor: enter84 »

A ile za taki zabieg płaciłeś?
bonvivant
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:34

Re: Konserwacja podwozia w samochodzie

Post autor: bonvivant »

Było to jakieś 6 lat temu i zapłaciłem 700 zł. Musisz przemyśleć sprawę czy to się będzie Tobie opłacało. Jak masz zamiar w niedługim czasie sprzedać samochód, to raczej nie. Moim zdaniem na byle jaką konserwację to szkoda i 200 zł.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Konserwacja podwozia w samochodzie

Post autor: skutekk »

kwestia tego co to za auto i czy konserwacja nie przekroczy polowy wartosci auta:) mialem kiedys auto ktore poprzedni wlascicel konserwowal u peltaka, jedynie to tam potrafia dobrze:) auto bylo pelnoletnie a rdzy jak 5zl na calosci auta
marek5x514
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2011, 12:19

Re: Konserwacja podwozia w samochodzie

Post autor: marek5x514 »

Stary wątek, ale może komuś się przyda.Miałem okazje pracować u Pana Adama, faktycznie zabezpieczenie wykonuje dosyć profesjonalnie i konkretnie, plusem na pewno jest zabezpieczenie profili zamkniętych "woskiem" oraz nie oszczędzanie na materiale.Sam jestem pasjonatą aut i wykonałem wiele takich zabezpieczeni, głównie w młodszych autach prywatnych, jeśli komuś potrzeba zapraszam na pw
hevelius
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 15 cze 2011, 10:50

Re: Konserwacja podwozia w samochodzie

Post autor: hevelius »

Widzę,że temat nieco leciwy ale mam pytanko właśnie o konserwację podwozia. Czy orientuje się ktoś gdzie mógłbym wykonać piaskowanie niedużych elementów podwozia osobówki. Chodzi o oczyszczenie pierwszych oznak rdzy a potem oddanie do zabezpieczenia. Będę wdzięczny za podpowiedzi. Pozdr.
opiekun
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 26 lip 2008, 15:46

Re: Konserwacja podwozia w samochodzie

Post autor: opiekun »

Kilka lat minęło.

Czy dziś ktoś kogoś może polecić do poprawek lakierniczych, piaskowania i konserwacji podwozia?
Wykorzystywanie całości lub fragmentów powyższej wypowiedzi bez zgody autora zabronione.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Konserwacja podwozia w samochodzie

Post autor: Tapatik »

Jedź do Borawego. Na pierwszym skrzyżowaniu od strony Ostrołęki skręć w lewo i zatrzymaj się. Pierwszy dom po prawej stronie to warsztat.
Podobno drogi, ale dobry.
Awatar użytkownika
tymekk
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 maja 2013, 22:36

Re: Konserwacja podwozia w samochodzie

Post autor: tymekk »

Słuchajcie, ile powinna taka konserwacja kosztować? Czy 1200 zł to uczciwa cena czy coś za dużo? Cennik ze strony https://www.sztukalakierowania.pl/antykorozyjne-zabezpieczenie-podwozia-warszawa-bialystok-elk Wygląda to wszystko bardzo ok, dają kilkuletnią gwarancję i bezpłatne uzupełnienie ewentualnych ubytków, ale sam nie wiem...
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Konserwacja podwozia w samochodzie

Post autor: Tapatik »

Przejedź się do Borawego. Mnie w zeszłym roku wołał poniżej 1000.
ODPOWIEDZ