Wulkanizator motocyklowy

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
markus119
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 28 paź 2009, 22:26

Wulkanizator motocyklowy

Post autor: markus119 »

Czy w Ostrołęce wymienię oponę motocyklową z wyważeniem? W Obierwii jest taki zakład, ale każą zostawić koło na kilka godzin, a nie będę jeździł 2 razy.
Dri_X
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:49
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wulkanizator motocyklowy

Post autor: Dri_X »

markus119 pisze:Czy w Ostrołęce wymienię oponę motocyklową z wyważeniem? W Obierwii jest taki zakład, ale każą zostawić koło na kilka godzin, a nie będę jeździł 2 razy.
Wymienisz, jedź do serwisu First Stop na ul. Kołobrzeską 5 tel. 29 7602573 (vis a vi Omisu), tam Ci zrobią to profesjonalnie i w przyzwoitej cenie.
Jeżeli w jakimś zakładzie/serwisie każą zostawić oponę na kilka godzin, to wiedz o tym, że oponę będą zdejmować przy pomocy łomu, łychy czy jak oni tam to zwą. Nie mają żadnych maszyn do tego typu roboty!

Pozdrawiam
el_loco
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 13 sty 2011, 13:19

Re: Wulkanizator motocyklowy

Post autor: el_loco »

Ja zmieniałem dwa razy - w tym blaszanym tunelu naprzeciw McDonald's-a - nie mam zastrzeżeń. Zresztą koleś, który to tam robi też jeździ motocyklem, co dla mnie jest dodatkowym atutem.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Wulkanizator motocyklowy

Post autor: przeklinak »

kilka lat temu mieli też maszyne do wyważania kół od motocykla na ul.Ostrowskiej w tej wulkanizacji w "podwórku"
oficerrr
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2013, 22:10

Re: Wulkanizator motocyklowy

Post autor: oficerrr »

W tym roku wymieniałem oponę w moim motocyklu, nie znam dokładnie adresu ale mogę podać namiar jak dojechać, nie wiem czy to już Ławy ale jadąc ulicą Ławską aż za tory kolejowe po lewej stronie będzie wulkanizacja.
Bardzo polecam, nie czekałem na zmianę kilka godzin i nie musiałem zostawiać motocykla, bardzo miły gość prowadzi ten zakład,
również motocyklista więc jak pojawisz się tam na jednośladzie na pewno będziesz usatysfakcjonowany miłą atmosferą.
skoczek004
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 12 gru 2009, 23:51
Lokalizacja: Gdańsk / Ławy

Re: Wulkanizator motocyklowy

Post autor: skoczek004 »

Gość o którym wspominał oficerrr jest "moim" wulkanizatorem, zawsze dokładnie wyważa koła, nigdy nie zakłada zbyt dużo ciężaru, zwraca uwagę na wszystko... jest miło i profesionalnie :) Polecam.
skoczek004
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 12 gru 2009, 23:51
Lokalizacja: Gdańsk / Ławy

Re: Wulkanizator motocyklowy

Post autor: skoczek004 »

PS. Ławy zaczynają się przy ulicy granicznej :) Ten wulkanizator przyjmuje w samym centrum Ław, od głównego skrzyżowania 50 m po lewej stronie opisany wjazd.
dareckiolo
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 lis 2013, 21:08

Re: Wulkanizator motocyklowy

Post autor: dareckiolo »

witam szanownych motocyklistów !!! zapraszam do mojego zakładu w Ławach (u sołtysa). posiadam podnośniki do motocykli, przystosowaną montażownicę do demontażu i montażu opon motocyklowych. koła wyważam metodą statyczną. Dariusz Olech 516808157 (jeżdzę starą bmw k 100rs 1000)
ODPOWIEDZ