Komis przy Sushi

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
MichałGaweł
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2013, 21:36

Komis przy Sushi

Post autor: MichałGaweł »

Chciałem zaczerpnąc opinii na temat komisu samochodowego przy Sushi(wcześniej Czartoryski).
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi?Warto im zaufac?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Komis przy Sushi

Post autor: Infom »

Samemu sobie nie można ufać, a co dopiero obcym ludziom :)

A tak na poważnie kupując auto w komisie, nie słuchaj się co oni gadają, bo w 80 % będą gadać pozytywnie, w 20 % negatywnie tak żeby nie wydawało się, że jest ta oh ah kolorowo z tym samochodem :)
MichałGaweł
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2013, 21:36

Re: Komis przy Sushi

Post autor: MichałGaweł »

Ale ja nie chce kupic samochodu tylko sprzedac. Byłem na rozmowie w tym komisie i już prawie samochód tam zostawiłem ale coś mi nie pasowało i chcę sie dowiedziec jakie ludzie maja doswiadczenia z nimi;)
baczek07
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 01 gru 2008, 20:49

Re: Komis przy Sushi

Post autor: baczek07 »

Na temat tego komisu nic nie mogę powiedzieć natomiast zostawiłem w tamtym roku auto w komisie przy Oscarze i nie narzekam, autko poszło dosyć szybko. A co najważniejsze po zamknięciu jest tam cały czas pan z ochrony.
Awatar użytkownika
euroauto
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2008, 14:43

Re: Komis przy Sushi

Post autor: euroauto »

witam kiedyś kupiłem auto w tym komisie byłem w 100% zadowolony, znajomi tez kupili i także byli zadowoleni wydaje sie ze własciciel jest człowiekiem konkretnym i uczciwym wiec w pełni moge polecic ten komis jezeli chodzi o kupno.
ale powiedz w czym masz problem
chcesz wstawic auto do sprzedania w komis ? czy sprzedac za gotówkę ?
MichałGaweł
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2013, 21:36

Re: Komis przy Sushi

Post autor: MichałGaweł »

Witam. Chciałem zostawic samochód w komis. Zostawiłem go w oskarze więc ogłoszenie nie aktualne dziekuje za pomoc;)
ODPOWIEDZ