Sklep lakiery samochodowe - dobór lakieru

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
hevelius
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 15 cze 2011, 10:50

Sklep lakiery samochodowe - dobór lakieru

Post autor: hevelius »

Witam wszystkich.
Czy wiecie może gdzie szukać sklepu z lakierami samochodowymi gdzie dobiorą mi lakier do koloru mojej bryki.
Chcę kupić lakier w buteleczce z pędzelkiem do pokrycia paru głębszych ubytków.
Najważniejsze żeby dobierali tam kolory do koloru nadwozia.
Co i gdzie polecacie?
Nie chcę iść do typowego lakiernika bo tam za taką drobnostkę zapłacę jak za zboże...
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Sklep lakiery samochodowe - dobór lakieru

Post autor: TRUE »

Ja zaprawkowy kupowałem z allegro, ale mam młody samochód więc lakier mogłem dobrać po numerze koloru producenta, przy starszych lakierach trzeba dobrać go indywidualnie, ale w O-ce nawet w sklepie z lakierami dobierają TYLKO wg kodu koloru. Raz kupowałem przy 11 listopada i sprzedawca nawet nie wyszedł z próbnikiem tylko spisał kod z tabliczki i już, a ponieważ tamte auto było ok. 10 letnie to różnica była dosyć znaczna :x
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Sklep lakiery samochodowe - dobór lakieru

Post autor: alf 78 »

U Noska na Kołobrzeskiej na pewno coś znajdą
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Sklep lakiery samochodowe - dobór lakieru

Post autor: pudeleQ »

Polecam Pana na osiedlu kwiatowym, nie raz pofatygował się ze wzornikiem, żeby dobrać kolor lakieru. I bodajże jest najtańszy w Ostrołęce, taki paradoks.
hevelius
szeregowy
Posty: 46
Rejestracja: 15 cze 2011, 10:50

Re: Sklep lakiery samochodowe - dobór lakieru

Post autor: hevelius »

pudeleQ pisze:Polecam Pana na osiedlu kwiatowym, nie raz pofatygował się ze wzornikiem, żeby dobrać kolor lakieru. I bodajże jest najtańszy w Ostrołęce, taki paradoks.
Pudeleq a kojarzysz może jaka to była ulica bo w necie adresu znaleźć nie mogę wpisując lakiery Ostrołęka Kwiatowa.
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Sklep lakiery samochodowe - dobór lakieru

Post autor: pudeleQ »

Jeśli google maps się nie myli to ulica Chabrowa. Na podwórku będzie stała taka złota Syrenka :)
ODPOWIEDZ