Opony zimowe

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Opony zimowe

Post autor: Mies »

Witam poszukuje opon zimowych w rozmiarze 215/55/r17 wiecie może o jakiś promocjach w Oce na ww ogumienie?
Pozdrawiam serdecznie
Tanatos
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: opony zimowe

Post autor: Tanatos »

Najlepszą promocję zrobisz sobie sam jeśli poszukasz opon we wspomnianym rozmiarze na necie. Niekoniecznie na Allegro i Oponeo. Kiedy ja szukałem opon w najlepszej cenie, znalazłem takie na Ceneo. Na tej ostatniej stronie spektrum cen poszczególnych oferentów jest naprawdę bardzo duże. No i wybór jest większy niż na Allegro.

Jestem niemal pewien, że nie znajdziesz w O-ce sklepu, który sprzeda Ci komplet opon w cenie jakie są w necie. Dla przykładu - w O-ce chcieli ode mnie ze Bridgestone Blizzak 205/55/16 ok. 380-400 zł / sztuka. Na Ceneo znalazłem ofertę za 340 zł / sztuka + 15 zł za przesyłkę. I nie były to jakieś "leżaki" - DOT był z roku, w którym dokonywałem zakupu.

Jeszcze lepszą promocję zrobisz sobie wówczas kiedy np. zimówek poszukasz w czerwcu-sierpniu, a letnich w grudniu-styczniu. Firmy pozbywają się wówczas zapasów i porządne opony można kupić wówczas z naprawdę solidnym rabatem.

Reasumując: najlepsza promocja = zakup w necie + termin zakupu na poszczególny zestaw odwrotny od aktualnej pory roku.
bobi
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2013, 21:40

Re: opony zimowe

Post autor: bobi »

Polecam stronke motointegrator.pl zamawialem letnie oponki i taniej było niż na Allegro i innych stronach. Jednego dnia zamawiasz oponki a drugiego dnia mozesz je odebrac w Intercarsie na Borkach :D
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: opony zimowe

Post autor: skutekk »

ja tam 3 razy zamawialem z oponeo.pl i zawsze bylem zadowolony, szybka dostawa, ceny przystepne no i przedewszystkim co najwazniejsze opony z roku bierzacego!!
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: opony zimowe

Post autor: Mies »

dzięki Panowie,
wiem, że na necie najtaniej, chciałem się upewnić, że faktycznie tak jest, co do pory na zakup Tanatos masz w 200% rację...przespałem troszkę, za to na letnie pora jak znalazł :))
asterix
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 16 lis 2009, 19:48

Re: opony zimowe

Post autor: asterix »

Jak chcesz taniej to poszukaj troche innego rozmiaru bo przy nietypowych ceny są wyższe.
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: opony zimowe

Post autor: zuko »

w Autoland na ul. Warszawskiej można u nich kupić opony, choć nie wiem jak z tym rozmiarem bo na to biorę 165/65 :devil:
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: opony zimowe

Post autor: Mies »

Ja właśnie tej firmy będę chciał kupić na lato, ale rozmiar niestety większy...
ps. co do samych opon i firmy...wyczytałem, że godne polecenia
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Opony zimowe

Post autor: przeklinak »

drifterem nie jestem ale pewnie kupie te oponki ;)
dobra cena i z tego co czytam to i dobra jakość
zuko
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:42

Re: Opony zimowe

Post autor: zuko »

tu po prostu chodzi o ich jakość. Jeżeli w drifcie spisują dobrze to i na drodze też się dobrze spisują, auto na nich trzyma się jak przyklejone.
Toyo to nie byle co, to japońskie dobre oponki.
ODPOWIEDZ