Gdzie na wymianę łożyska?

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
wilczur
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:25

Gdzie na wymianę łożyska?

Post autor: wilczur »

Gdzie na wymianę łożyska w przednim kole? Samochód ok 10 lat, żadnych czujników typu ABS itp które utrudniają prace.

Gdzie się udać żeby zrobili tanio i przy okazji w gratisie czegoś nie uszkodzili?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie na wymianę łożyska?

Post autor: Infom »

przy wymianie łożyska ciężko coś dodatkowo uszkodzić :) no musiałby być dobry magik :)
To tak prosta czynność, że można samemu wymienić
Podjedź do pierwszego lepszego mechanika i zrobisz to do 40 zł max
wilczur
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:25

Re: Gdzie na wymianę łożyska?

Post autor: wilczur »

Wiem, czynność całkiem prosta ale jak się nie ma warunków w formie podnośnika, kanału itp to wolę dać komuś niech mi na szybko zrobi.

Co do uszkodzenia to wcale nie jest trudne, zawsze można uszkodzić nawet nie starając się zbytnio.. przykład, gruchnie w łożysko nowe młotkiem i już może być kłopot.

Odnośnie cen to powiem tak, dzwoniłem w 2 miejsca, w jednym 130zł, w drugim 70zł.. jestem spoza miasta więc więcej znachorów nie znam a te ceny troche drogie mi się wydają..

Tak więc może jeszcze jakieś bardziej konkretne propozycje?
enter84
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 29 gru 2010, 18:54

Re: Gdzie na wymianę łożyska?

Post autor: enter84 »

Znajomy mojego tescia naprawial u osoby prywatnej w Ostrołęce zapytaj,myślę że dużo nie weźmie.
602-748-761 Roman
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 09 paź 2013, 20:48 przez enter84, łącznie zmieniany 1 raz.
wilczur
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:25

Re: Gdzie na wymianę łożyska?

Post autor: wilczur »

prywatne osoby raczej mnie nie interesują, Wolałbym jakiś zakład, warsztat czy coś..
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Gdzie na wymianę łożyska?

Post autor: alf 78 »

wilczur pisze:Wolałbym jakiś zakład, warsztat czy coś..
jeśli ma być tanio to na pewno w warsztacie tak nie będzie a jak dobrze kojarze ten nr do Romana to lepiej zrobi jak nie jeden serwis
wilczur
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:25

Re: Gdzie na wymianę łożyska?

Post autor: wilczur »

Dzwonilem, osoba ktora odebrala stwierdzila ze to pomylka..
Dochodze do wniosku ze najtaniej wyjdzie jak skombinuje dobry lewarek, pare narzedzi i sam zrobie na spokojnie popoludniem. W koncu ludzie to robia, jak by nie patrzec tez jestem czlowekiem i sobie powinienem poradzic :)
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Gdzie na wymianę łożyska?

Post autor: Bolek21 »

Nie jestem fachowcem w tych sprawach, ale wydaje mi się, że bez prasy tego tak łatwo nie zrobisz.
Ja jakieś 3 lata temu wymieniałem łożyska to ceny oscylowały w granicach 50zł, więc 70 to nie tak dużo, a zawsze możesz przyjechać na reklamację jak Ci coś przy okazji uszkodzą.
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Gdzie na wymianę łożyska?

Post autor: kris4724 »

W garażach przy Modrzejewskiej paru "garażowców" wymienia takie rzeczy w dobrych pieniądzach
ODPOWIEDZ