Zamiana auta

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Quatro78
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:36

Zamiana auta

Post autor: Quatro78 »

czy zna ktoś może jakiegoś handlarza samochodowego takiego żeby się zamienił na mój samochód jest trochę leciwy w komisach niechętnie chcą a sprzedać ciężko
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Zamiana auta

Post autor: skutekk »

jak handlarzyki nie chca juz tego zlomu to skorzystaj z ogloszen typu "odkupie kazde auto do 3tys" nikt normalny nie da Ci dobrego auta w zamian za za jakis pelnoletni szrot.
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Re: Zamiana auta

Post autor: bronek33 »

Mozesz troszke podac wiecej informacji co do tego auta i czy wiesz ze moze byc mozliwosc doplaty z twojej strony
Quatro78
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:36

Re: Zamiana auta

Post autor: Quatro78 »

złomu! to że ma już swoje lata to nie znaczy że jest złomem widziałem starsze dużo droższe a ci goście co odkupią do 3 tyś są śmieszni dają tyle co na szrocie a moje auto jest naprawdę dobre nubira 1.6 b +lpg 98r jestem drugim właścicielem (pierwszy to mój ojciec) przebieg 115tyś zero rdzy i jak gość mi mówi że może dać 1000zł to wole to na złom oddać za 500zł nie chcę się zamienić łeb w łeb bo to bez sensu chcę auto za min 10 000zł
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zamiana auta

Post autor: Mawashi »

98 r. i 115 tys.? :faja:
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zamiana auta

Post autor: Qrzysio »

Ja mam Ibizę 96 r. i ma około 12 tys. lm. Nic nadzwyczajnego, jeśli od nowości był w Polsce.
Quatro78
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:36

Re: Zamiana auta

Post autor: Quatro78 »

Mawashi pisze:98 r. i 115 tys.? :faja:
takie dziwne dużo ludzi ma takie przebiegi no chyba ze auto jest sprowadzone ze szrotu z zachodu takie auta mnie nie interesują kuzyn kupił golfa 2001r z przebiegiem 220 000 tyś igła od pierwszego właściciela z niemiec po miesiącu okazało się jaka to igła szrot i nic więcej faktyczny przebieg 500 000tyś samochód kosztował 13tyś remonty 7 tyś i jeszcze nie koniec
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Zamiana auta

Post autor: Bart3kk »

W Polsce można trafić na takie auto :) dziwie się, że tej Nubiry nie możesz sprzedać w miarę sensownie, jeszcze w gazie, jedź na giełdę,wystaw ogłoszenia na mo,tablica.pl,,gumtree może się uda. W Polsce trafi się krajowe auto z dobrym przebiegiem, a zza granicy to polecam przejrzeć portal mobile.de i zobaczyć jakie tam są przebiegi aut nawet 3-letnich to wam serce stanie :lol: :lol: :lol:

Ja 8-letnią Kia Picanto z przebiegiem ok 30.000 km sprzedałem w jeden dzień od daty ogłoszenia, a więc można trafić na mały przebieg :)
Quatro78
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:36

Re: Zamiana auta

Post autor: Quatro78 »

sprzedać mogę za 1000zł tyle mi dają jak w ogłoszeniu zamawiam 4tyś to nik nie dzwoni wole zamienić na cos innego za doplatą
kml700
kapral
Posty: 134
Rejestracja: 21 lip 2011, 16:38

Re: Zamiana auta

Post autor: kml700 »

Wystaw po dobrej cenie i czekaj .
Jeśli jest w stanie jakim opisujesz to i kupiec się znajdzie .
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Zamiana auta

Post autor: skutekk »

w tak maly przebieg to malo kto Ci uwierzy nawet jesli to prawda, kazdy co jezdzi codzien autem mniej wiecej wie ile powinno miec przejechane auto w tym wieku. Do tego masz w niej gaz a jesli ktos malo jezdzi to w gaz sie nie bawi bo to bez sens. Nie mozesz sprzedac bo to jest deawoo, glownie o marke tu chodzi i o "twardosc" tego auta. Ludzie wola za te 4 tys kupic styranego golfa bo przynajmniej ma blachy grubsze. Moze sie trafic jakis ogarniety czlowiek co kupi to od ciebie bo silniki bardzo dobrze pasuja do astry f, a taki opel nawet jak to piszecie ze szrotu z niemiec z pol milionowym przebiegiem dluzej pociagnie niz "dełuuu"

To tylko moja sugestia na ten temat, i rozumiem ze kazdy ma inna. Od tego sa fora zeby wyrazac swoje opinie. Powodzenia
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Zamiana auta

Post autor: mlody91 »

co wy gadacie ze samochody z niskim przebiegiem sa nierealne... ojciec kupil jakies 13 lat temu seata toledo nowke sztuke w salonie w lomzy... ma go do tej pory i nie wiem czy samochod ma przejechane 100tys km... takie przebiegi sie zdarzaja tyle ze samochod w niedziele do kosciola i w ogole ;] albo gdzies po cos jechac dalej... bo tak to stoi w garazu jak nowka sztuka...
bronek33
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 24 cze 2010, 19:33

Re: Zamiana auta

Post autor: bronek33 »

zadzwon tu z nim sie moze dogadasz jak ma cos sensownego 887639091
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Zamiana auta

Post autor: Bart3kk »

Chciałbym dodać, że Daewoo korzystało z licencji Opla, więc praktycznie większość modeli to jakieś pochodne kadeta,vectry itp. silniki,mechanika to samo. Stare Ople to takie same szroty jak daewoo w podobnym wieku. Jednakże mozna trafić na zadbaną np. astre I albo zadbane daewoo. Akurat bym nie demonizował o tym daewoo, znam 2 przypadki - espero przebieg 400 000 km, tico 300 000 km i dopiero zgon obydwa bez remontu :shock: tak samo i Ople się trafią, choć blacharka tych marek to porażka...
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Zamiana auta

Post autor: skutekk »

ja tam natomiast mam doswiadczenie co do opli wyprodukowanych w niemczech a nie w gliwicach (dopisek clasic) bo te drugie to i darmo bym nie chcial, mialem troche i daewoo fakt tico ma zdumiewajacy silnik ale tylko on nic po za tym. a co do blach to jak porownuje astre f i g to smialo twierdze ze f niemieckie to czlog na polskie drogi, astra g juz mnie tak nie zadowala. ale mowa o innym aucie
ODPOWIEDZ