Autoalarm

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
dep46
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2008, 21:38

Autoalarm

Post autor: dep46 »

Gdzie w Ostrołęce zaloze autoalarm? Poleca ktos kogos dobrego?
mj_greep
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 24 lut 2011, 18:18

Re: Autoalarm

Post autor: mj_greep »

Na Ul. Sikorskiego u Edka"(tanio i dobrze) albo u Rosenbaumów jak się jedzie na wojciechowice (drogo i niewiem czy dobrze)
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Autoalarm

Post autor: kris4724 »

Jesteś pewny że chcesz lokalizator GPS??? Zagłuszacz (jammer) GPS na popularnym portalu aukcyjnym już od 150 pln. Nie lepiej zainwestować w blokadę skrzyni?
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Autoalarm

Post autor: Andrzej1 »

Witam
Ubezpieczalnie wymagają pewnych zabezpieczeń pojazdu, jeśli jego wartość przekracza ustalone przez nich progi wartości. Czym droższy pojazd tym więcej zabezpieczeń będzie żądał ubezpieczyciel. Dotyczy to oczywiście ubezpieczenia AC. Tak więc niektóre osoby, posiadające auta bez zabezpieczeń (sytuacja nieczęsta, większość aut posiada fabrycznie montowane zabezpieczenia), które przekroczą progi wartości - muszą zamontować choćby autoalarm, aby skorzystać z ubezpieczenia AC.

Pozdrowienia.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Autoalarm

Post autor: malykazio »

kris4724 pisze:Jesteś pewny że chcesz lokalizator GPS??? Zagłuszacz (jammer) GPS na popularnym portalu aukcyjnym już od 150 pln. Nie lepiej zainwestować w blokadę skrzyni?
Jesteś pewien, że lepiej w blokadę skrzyni? Nie lepiej koła na noc odkręcać? ;)
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Autoalarm

Post autor: kris4724 »

Małykazio
Jesteś pewien że warto inwestować w klucz do odkręcania kół i codziennie odkręcać koła? Nie lepiej kupić mały klucz "10" i po prostu odkręcić akumulator?
Albo myślisz że nie lepiej zainwestować w gumowy wężyk i spuszczać paliwo - pomyśł nad tym
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Autoalarm

Post autor: malykazio »

kris4724 pisze:Jesteś pewien że warto inwestować w klucz do odkręcania kół i codziennie odkręcać koła? Nie lepiej kupić mały klucz "10" i po prostu odkręcić akumulator?
Albo myślisz że nie lepiej zainwestować w gumowy wężyk i spuszczać paliwo - pomyśł nad tym
Zawsze jest to jakaś alternatywa. Biorąc pod uwagę, że autor pytał o autoalarm, podaliśmy mu bardzo wiele innych "ciekawych" pomysłów na zabezpieczenie samochodu ;)
HWHDPKJ
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2013, 22:58

Re: Autoalarm

Post autor: HWHDPKJ »

Witam dep46 jeżeli chodzi o oficjalne progi dla złodzieja czyli alarm wystarczy kupić jakiś sobie wymarzony alarm z allegro i zamontować go w pojeździe a zrobi to np warsztat w Rzekuniu (przy stacji LPG ) a jeżeli chcesz zabezpieczyć go w 99% przed kradzieżą zadzwoń na pewno coś doradzimy
Rzekuń ulica ostrowska 9 694785408 Sławomir Rutkowski
Adrian0027
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 21 sie 2013, 21:30

Re: Autoalarm

Post autor: Adrian0027 »

Ja miałem alarm dokładany w wojciechowicach przy orlenie. Działa dobrze i tanio było bo ok 300 zł. Wyć wyje. Z centralnym zamkiem i dodatkowym ryglowaniem drzwi (seryjnym w aucie) współpracuje więc mogę polecić. Auto z powrotem dostałem czyste bez żadnych naciętych kabli itp. CB tez mi tam montowali i tez śladu nie było po nich widać żadnych połamanych plastików itp.
ODPOWIEDZ