Nie polecam Mechanika dawniej motomarex.pl teraz Autopuls.pl

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
Sebujka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2014, 7:59

Nie polecam Mechanika dawniej motomarex.pl teraz Autopuls.pl

Post autor: Sebujka »

Witam,

na obecną chwilę warsztat zmienił nazwę na Autopuls. Jesteśmy strasznie niezadowoleni z opłaty jaką pobrał właściciel za wykonaną usługę a konkretnie wziął kupę pieniędzy za nic (250 zł) w cenę wliczył sobie przeczyszczenie układu chłodniczego. Czyli koszt usługi plus dolanie nowego płynu. Nie polecam tego warsztatu nikomu!!!
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Nie polecam Mechanika dawniej motomarex.pl teraz Autopul

Post autor: netespl »

To trzeba było się kłócić na miejscu, a nie wylewać żale na forum... Cenę ustala się przed oddaniem auta do warsztatu, a nie po jego odbiorze.
art210
kapral
Posty: 125
Rejestracja: 02 kwie 2011, 13:47

Re: Nie polecam Mechanika dawniej motomarex.pl teraz Autopul

Post autor: art210 »

Sebujka pisze:Witam,

wziął kupę pieniędzy za nic !
nic po tym poście jak go nie uzasadnisz . Napisz coś więcej
Kzj90
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Nie polecam Mechanika dawniej motomarex.pl teraz Autopul

Post autor: malykazio »

Sebujka pisze:Jesteśmy strasznie niezadowoleni z opłaty jaką pobrał właściciel za wykonaną usługę a konkretnie wziął kupę pieniędzy za nic (250 zł) w cenę wliczył sobie przeczyszczenie układu chłodniczego. Czyli koszt usługi plus dolanie nowego płynu. Nie polecam tego warsztatu nikomu!!!
Następnym razem koszt naprawy trzeba ustalić przed jej zleceniem. Nie rozumiem tych żali. Mechanik powinien napisać w takim razie o was coś takiego: "Nie polecam klienta X!!! Zostawili mi samochód, kazali naprawić, nie pytali o cenę, a więc chcieli naprawić samochód za wszelką cenę, bo sprawne auto było dla nich ważniejsze. Zrobiłem swoje, wszystko ponaprawiałem, auto śmiga a oni robią problemy z zapłatą i obsmarowują mnie na forum".
Adrian0027
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 21 sie 2013, 21:30

Re: Nie polecam Mechanika dawniej motomarex.pl teraz Autopul

Post autor: Adrian0027 »

Hehe ;p za sam płyn to 50-60 zł plus cos tam do płukania . Wcale nie tak strasznie biorąc pod uwagę że serwisy życzą sobie nawet 130 zł/h. Wiec pozdrawiam tego niezadowolonego klienta. Może być niezadowolony sam z siebie.
Grzes_0
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2014, 23:19

Re: Nie polecam Mechanika dawniej motomarex.pl teraz Autopul

Post autor: Grzes_0 »

Autorka postu zapomniała napisać, że dolała jakiegoś innego płynu do układu chłodzenia i początkowo podejrzewała uszkodzenie nagrzewnicy. Na szczęście obyło się na 5-krotnym przepłukaniu układu środkiem do tego celu i zalaniem nowego płynu.
Stary "płyn" wyglądał jakby ktoś tam błota dolał.
Taki mały szczegół.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ