BWM e36

Szukasz dobrego, taniego i sprawdzonego mechanika? Tuningujesz swoje auto? Masz ochotę na zlot i wspólną jazdę? Zajrzyj tutaj!
automaniak
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2014, 22:14

BWM e36

Post autor: automaniak »

Witam, proszę was o pomoc gdyż poszukuję jakichś firm które pomogą mi z tuningować swoje auto które to jest BMW e36 z 1992r. w zamian za powiedzmy wożeniu ich logo na swoim aucie. Czy wiecie może czy jest takie coś możliwe i gdzie? Prosze was o pomoc i pozdrawiam:)
Adrian0027
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 21 sie 2013, 21:30

Re: BWM e36

Post autor: Adrian0027 »

hehe xD trzeba kupić se radio pajoniera to naklejke dostaniesz.
masterdanio
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 04 gru 2013, 15:42

Re: BWM e36

Post autor: masterdanio »

Myślę, że nie znajdziesz takiej firmy..
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: BWM e36

Post autor: mlody91 »

hahahahahahahahahahahahahhahahaha co sie usmialem to hit :D
cHesTeR
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 sty 2013, 13:14
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: BWM e36

Post autor: cHesTeR »

Internet, wyszukiwarka i heja. W Warszawie na pewno coś byś znalazł. Druga sprawa to, to co miałeś na myśli pisząc stuningować auto?? Bo jeśli zderzaki a'la pług śnieżny i ławeczka na tylnej klapie do stawiania piwa to daj sobie z tym spokój, bo tylko będziesz pośmiewiskiem na mieście.
automaniak
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2014, 22:14

Re: BMW e36

Post autor: automaniak »

do chester:) no a znasz może jakieś strony lub kontakt w wa-wie bo ja nie bardzo:/ nie mi chodziło po prostu o poprawienie wyglądu poprzez naklejeniu naklejek i owszem poprawieniu jakichś tam części, zderzaków czy coś w tym stylu:) nie chodzi mi o jakiś wiejski tuning czy coś takiego... chodzi mi tylko o to żeby jakoś trochę upiększyć moja bawarkę:) nadać jej tego czegoś abym sam czuł satysfakcję:) a nie potrzebne jest mi to do pokazywania sie lub na dziewczyny... Chciałem upiększyć bawarkę sam tak jak to robię z każdym samochodem który mam ale niestety zostałem oszukany przez poprzedniego właściciela BMW i mam duże koszty do zapłacenia aby wyjść jako tako na prosto:( tak można ufać ludziom, eh:( dziękuje za normalne odpowiedzi i pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: BWM e36

Post autor: Siara »

W dzisiejszych czasach musiałbyś mieć szczęście aby jakaś firma stuningowała Ci auto za darmo. Jeżeli już robią jakieś "democar'y" to na własny użytek bądź z partycypacją w kosztach. No ale porozsyłać maile możesz albo podzwonić.
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
Adrian0027
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 21 sie 2013, 21:30

Re: BWM e36

Post autor: Adrian0027 »

OmG...jeśli ty piszesz o dużych kosztach bo ktoś Cię w wała zrobił, i jednocześnie już tunignujesz swój samochód, to ty nie poważny jesteś. Wymiana tarcz przód(Zimmerman)+tył (Zimmerman)(klocki jakieś EBC green na przód tył) będzie więcej warte jak to bmw. Lepiej zabrał bym się za mechanikę żeby przegląd to cudo przeszło bez problemu, a nie za wymianę zderzaków xD Jeszcze tylko gazu brakuje w zestawie do Valdemar,Alaska.
mondeo
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 25 cze 2012, 22:23

Re: BWM e36

Post autor: mondeo »

Masz rację dwudziestokilkuletni kawał jeżdżącej blachy, raczej już oldtimer prawie na żółtych blachach za dwa lata będzie figurował jako zabytek i oszczędzisz na przeglądach. Powinieneś dążyć do jak najbardziej oryginalnego wyglądu gdy samochód wyjechał z fabryki, i to będzie chyba najlepszy tuning. no i w takim aucie zwróciłbym szczególną uwagę na sam stan techniczny bo jak ktoś słusznie zauważył przeglądów niedługo nie będziesz musiał robić. Oc też będziesz mógł sobie wykupić czasowe.
poza tym ciekawe jaki ma ustawiony przebieg na liczniku twoje auto /diesel ?
Reklamować możesz dyskoteki na pewno ale lub nowo powstające obiekty w ostrołęcę
automaniak
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2014, 22:14

Re: BMW e36

Post autor: automaniak »

Auto teraz miało przegląd na początku lutego i przeszło go bez problemu. Jest to BMW 2.0 w benzynie.
Adrian0027
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 21 sie 2013, 21:30

Re: BWM e36

Post autor: Adrian0027 »

xD to już coś ;p(aczkolwiek dalej malo znaczy bo jeździ po naszych drogach trupów z wbitym przeglądem na lewo przynajmiej 1/4 wszystkich aut) zamiast szukać niewiadomo jakich firm to proponuje tobie zabrać się za robotę przy tym aucie np kupić benzyny ekstrakcyjnej i wyczyścić nadkola podwozie i je zabezpieczyć jakims barankiem a nawet masą bitumiczną;p Oczywiście to jak już ciepło będzie;p
ODPOWIEDZ