Suknia ślubna szyta na miarę

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
tynka
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 21 lip 2009, 22:37

Suknia ślubna szyta na miarę

Post autor: tynka »

Witam!
Wiem, że podobne tematy już były ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania.
Chciałabym się dowiedzieć czy w Ostrołęce bądź okolicach jest ktoś to szyje suknie śłubne pod wymiar ? ( w poprzednich wątkach czytałam o Pani z Antoń, może pojawił się ktoś nowy ? )
Jakie są mniej wiecej koszty takiej usługi ?
Czy materiały na suknie trzeba samemu kupić czy zajmie się tym krawcowa ?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)
pliszka80
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2014, 17:06

Re: Suknia ślubna szyta na miarę

Post autor: pliszka80 »

Dobre pytanie, szkoda tylko że nikt nie udzielił odpowiedzi. Wydaje mi się, że wszystko zależy od krawcowej, czy zażyczy sobie materiałów, czy tylko jakieś wskazówki, czy może zrobi jak uważa, pewnie są różne.
sylvia26
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 02 paź 2013, 9:55

Re: Suknia ślubna szyta na miarę

Post autor: sylvia26 »

No cóż... ja kilkakrotnie udzielałam odpowiedzi w tej sprawie niestety były one usuwane ponieważ zostały potraktowane jako reklama.

Uważam, że ktoś, kto pyta o coś na tym forum oczekuje konkretnej odpowiedzi ....a nie informacji w stylu, : że jest jakaś Pani chyba z Koziej Wólki a może z Pacanowa, która podobno jest świetna .... bo tak mówiła ciotka kuzynki chyba.... czyjejś sąsiadki, ale ... nie wiadomo jak się nazywa chyba... Zosia; ani gdzie ma "pracownię" ....chyba 3 dom od lasu itp.

Tego typu informacji jest dużo na tym forum : nic z nich nie wynika a już na pewno w niczym nie pomogą ani niczego nie ułatwiają pytającemu...

Nie jest moją intencją reklamowanie kogokolwiek; po prostu podaję konkretne informacje w tym temacie, a jednocześnie chcąc ułatwić odnalezienie Pań zainteresowanym osobom podaję linki do ich stron internetowych (żyjemy w XXI wieku).

Panie, o których mowa zajmują się szyciem sukni ślubnych, wieczorowych i estradowych... niestety swoje pracownie mają w Warszawie i Wrocławiu.
Moja odpowiedź jest więc głównie skierowana do tych z przyszłych panien młodych, które studiują bądź pracują w miastach, gdzie mają pracownie te Panie, i dla nich nie będzie problemem odległość. Są też dziewczyny, które szukają wymarzonej sukni w salonach ślubnych w Warszawie ; więc dla nich też to może być cenna informacja i zamiast do salonu mogą udać się do pracowni krawieckiej (ze swoim projektem bądź pomysłem) po to aby mieć suknię ślubną uszytą na wymiar specjalnie dla siebie.
Prace tych Pań są nie tylko oryginalne i piękne, są również perfekcyjnie wykończone i wykonane z najlepszych materiałów i dodatków pasmanteryjnych. Szyją na miarę, wg pomysłu swojego lub klientki, są bardzo kreatywne i komunikatywne.
Więcej szczegółów na ich stronach :

Iza Kulesza - modaslubna.com (Warszawa) projektantka mody
Ewa Jobko - ewajobko.wix.com (Wrocław) kostiumograf


Dziewczynom, którym zależy na oryginalnej, niespotykanej i wyjątkowej sukni polecam :)
Więcej informacji mogę podać na priv.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Suknia ślubna szyta na miarę

Post autor: malykazio »

Jest też niejaka Ewa Bartnicka z Zambrowa, a więc najbliżej: http://www.ewabartnicka.com/
Pandora
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2014, 10:27

Re: Suknia ślubna szyta na miarę

Post autor: Pandora »

Moja przyjaciółka właśnie szyje suknię na miarę, i płaci 2500zł
slavica1990
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2014, 12:23

Re: Suknia ślubna szyta na miarę

Post autor: slavica1990 »

Ja płaciłam ok 2500 zł i również szyłam swoją na miarę.
marucha
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:00

Re: Suknia ślubna szyta na miarę

Post autor: marucha »

Ja kupowalam gotową z możłiwością poprawek w salonie i chyba ta opcja była najbardziej dla mnie wygodna dlatego nie będę mogla poradzić nic na temat krawcowej szyjącej na miare:(
ODPOWIEDZ