Strona 1 z 1

Sala weselna

: 11 lip 2014, 21:05
autor: xxx25
Którą sale polecacie na zrobienie wesela :) ?

Re: SALA WESELNA

: 11 lip 2014, 21:25
autor: mon
Arkadia w Kordowie
Piękna sala, pyszne jedzenie, właściciele bardzo sympatyczni i ugodowi. Sporo miejsc noclegowych. Po moim weselu mogę każdemu polecić :) A barszcz czerwony w ich wykonaniu do dziś mi się śni, tak był pyszny!

Re: Sala weselna

: 12 lip 2014, 14:33
autor: markpil
Polecam Wiolettę koło WORDu n robiłem wesele córce mają pokoje a przyjęcie rewelacja http://pensjonatwioletta.pl/

Re: Sala weselna

: 12 lip 2014, 19:52
autor: asiekba
Popieram, we Wioletcie jest super pyszne jedzenie swojej roboty, sala spora i przytulna, otoczenie cudowne (śliczne zdjęcia wychodzą), szczególnie staw z pięknymi rybkami i pawie w klatce. Byłam na dwóch weselach, po czym zrobiłam tam chrzciny. Polecam

Re: Sala weselna

: 13 lip 2014, 11:36
autor: onaaa123
Z całą pewnoscia moge polecic sale "Alicja".
Za to o sali "Wioletta" slyszalam zupelnie odwrotne zdanie.

Re: Sala weselna

: 13 lip 2014, 16:24
autor: markpil
onaaa123 pisze: Za to o sali "Wioletta" slyszalam zupelnie odwrotne zdanie.
ja nie piszę co słyszałem ja tam byłem i widziałem

Re: Sala weselna

: 14 lip 2014, 11:38
autor: Infom
markpil pisze:Polecam Wiolettę koło WORDu n robiłem wesele córce mają pokoje a przyjęcie rewelacja http://pensjonatwioletta.pl/
Wioletta ? nie wiem co wy w niej widzicie ale jak dla mnie nie ma uroku, przypomina remizę w Nowej Wsi Zachodniej.
Polecam obie sale Augustyniaka, sale w Antoniach

Re: Sala weselna

: 14 lip 2014, 17:00
autor: markpil
Infom pisze:Wioletta ? nie wiem co wy w niej widzicie
nie spróbujesz nie będziesz wiedział- ja byłem mega zadowolony więc polecam z czystym sumieniem i nie dyskredytuje innych sal jak Ty to robisz . Dla mnie np sale Augustyniaka i sale w Antoniach moga wyglądać jak remiza w Nowej Wsi Zachodniej.

Re: Sala weselna

: 15 lip 2014, 17:24
autor: kormoran
Każda sala ma swoje plusy dodatnie bądź ujemne. Wesele mojego syna było w sali przy zakładach mięsnych. Jedzenie mają tam wyśmienite, wszystko robią sami, posiłki gorące - są gorące a nie ledwie ciepłe. Jak nie robisz tam poprawin to wszystko co nie zjecie spakują elegancko i zabierasz bez problemu. Szefowa w porządku, razem ustalacie menu - bez żadnych zbędnych dań tzw. obowiązkowych. Ważne przede wszystkim jest, aby mieć odpowiednią kapelę. Muzyka to połowa sukcesu a nawet więcej. Nie wiem tylko jak tam aktualnie z terminami bo jeszcze do niedawna były rezerwacje mocno do przodu.

Re: Sala weselna

: 07 sie 2014, 14:46
autor: gdynianin
Polecam Wenus w Kadzidle. Miałem tam wesele i muszę przyznać, że wszystko było na bardzo wysokim poziomie. Sala mieści sporo osób (chyba coś ok. 200), jedzenie jest przepyszne, a menu obszerne - można wybrać co się chce, a właścicielka sali doradza i dzieli się swoim doświadczeniem. Obecnie chyba jedna z najtańszych sal jeśli chodzi o wesela w okolicy. Jedzenie które zostało po weselu (bądź poprawinach) normalnie obsługa sali pakuje i można je zabrać do domu. Dekoracje na życzenie (i za dopłatą) można zmienić, chociaż my się na to nie zdecydowaliśmy - podobało nam się tak, jak było. Nie ma też problemu z mniejszymi weselami (takie jak nasze - ok. 80 osób) - można poprosić o "przemeblowanie" sali tak, by nie sprawiała wrażenia pustej. Cała rodzina (tak miejscowi, jak i przyjezdni) chwalili jedzenie i bardzo miłe kelnerki. Co więcej dotąd nie słyszeliśmy od naszych gości żadnej negatywnej opinii o weselu (tutaj trzeba oddać, że to również zasługa zespołu "Jak Wiatr").

Polecamy gorąco!