Dekoratorka Brzostek - kontakt

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
WIOLCIA
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2014, 18:20

Dekoratorka Brzostek - kontakt

Post autor: WIOLCIA »

Czy ktoś z Was może mi powiedzieć czy korzystał z Usług Agnieszki Brzostek ??
A może ktoś może mi polecić jakąś inną dekoratorkę ??
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dekoratorka Brzostek - kontakt

Post autor: sKaLpeL »

My korzystaliśmy z dekoratorki pani Marta Bakiera - pracownia pod aniołem https://www.facebook.com/ArtisticStudioTheAngel

Z naszej dekoracji jesteśmy bardzo zadowoleni bo to czego oczekiwaliśmy, tak zostało przygotowane i zrobione. Pani Marta często uzupełnia swoje "portfolio" na facebooku, nie wszystkie kompozycje mi się podobają wręcz niektóre są okropne! No ale to chyba zależy od państwa młodych czego chcą, a dekoratorka wtedy tylko robi w jak najkorzystniejszy sposób, ale chyba nie zawsze się da.

My chcieliśmy żeby było ładnie i każdy element (wiązanka, kościół, samochód, stół młodych) był omawiany kilka razy, wzajemnie pokazywaliśmy sobie zdjęcia z internetu i Pani Marta spełniła nasze oczekiwania. Tydzień albo dwa przed naszym weselem ktoś na forum MO bardzo skrytykował tą dekoratorkę że zrobiła najgorszą wiązankę itd, po przeczytaniu wtedy tego posta przestraszyliśmy się, ale nie potrzebnie, u nas wszystko było super, a wiązanki był zachwycające.

Jest to osoba młoda i bardzo kreatywna, która na pewno stworzy Wam coś ładnego, ale sami też musicie chcieć coś ładnego a nie tandetę, bo jak będziecie chcieli tandetę to na pewno ją dostaniecie, jak to się mówi klient nasz pan.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dekoratorka Brzostek - kontakt

Post autor: sKaLpeL »

niezależnie kogo wybierzesz, najważniejsze to dokładnie omówić szczegóły co się chce i jakiego efektu oczekujesz i najlepiej na jakiś przykładach np. zdjęcia z netu czy coś, my tak robiliśmy i wyszło idealnie, na szczęście całe te przygotowania mamy już za sobą :)

powodzenia
ODPOWIEDZ