Sale weselne w Łęgu, Lelisie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
mleczko123
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2014, 20:38

Sale weselne w Łęgu, Lelisie

Post autor: mleczko123 »

Chcę się czegoś dowiedzieć na temat sali weselnej Emilia i Zagroda Leśna, chodzi mi głownie o jedzenie i obsługę w tych lokalach. Proszę o opinię.
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Sale weselne w Łęgu, Lelisie

Post autor: trampella »

W czerwcu w sali weselnej 'Emilia" miała ślub moja córka.Generalnie jestesmy bardzo zadowoleni z wystroju sali,pysznego jedzenia ( jest go dużo),obsługa perfekcyjna i bardzo dyskretna( nie rzuca sie w oczy),jest czysto.Podczas tanca nikt sie nie ślizga na posadzce.Jest bardzo wygodny ,wielki parking,pokoje do wynajecia z łazienkami.Ogólnie same superlatywy tylko... prosze - ustalaj wszystko przed imprezą z włascicielką i zapisz w umowie,nie ma mowy o jakieś dodatkowej atrakcji bez wcześniejszego uzgodnienia.Polecam te salę,moi goscie bawili sie tam 2 dni i bylo super.Powodzenia
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Sale weselne w Łęgu, Lelisie

Post autor: Laura »

Byłam na weselu w Zagrodzie Leśnej i muszę powiedzieć, że się rozczarowała. Jedzenia było mało, jak tatar został zjedzony i poprosiliśmy o dokładkę to stwierdzili, że nie mają. Do tego dania ciepłe były zimne. Byłam przerażona, bo dwa tygodnie później miałam tam komunię swojego dziecka, ale tu już do niczego przyczepić się nie mogłam.
sylvia26
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 02 paź 2013, 9:55

Re: Sale weselne w Łęgu, Lelisie

Post autor: sylvia26 »

pawloo
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2013, 21:47

Re: Sale weselne w Łęgu, Lelisie

Post autor: pawloo »

teraz zdecydowanie Emilia
joasia24082
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 24 sie 2011, 22:07

Re: Sale weselne w Łęgu, Lelisie

Post autor: joasia24082 »

Zdecydowanie polecam salę Zagroda Leśna w Łęgu, nie wiem skąd negatywne opinie na jej temat ..? Sama organizowałam wesele i poprawiny w tej sali i jestem zachwycona wszystkim. Jedzenie pyszne, duże porcje, ciepłe. . Okolica cudowna, kameralna. Sala nowoczesna, piękna. Wspaniała obsługa a kontakt z właścicielem to czysta przyjemność, bo organizując pierwszy raz takie przyjęcie nie wie się wszystkiego a Pan Bartek dużo doradza odnośnie np.menu, alkoholu i jak łączyć dania. Szczerze polecam. Ja z pewnością nie zmieniła bym tej sali na żadną inną ;-)
easy207
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2015, 14:57

Re: Sale weselne w Łęgu, Lelisie

Post autor: easy207 »

witam, mieszkam w okolicy więc siłą rzeczy bywam często w obu domach weselnych w Łęgu od kilku lat, moim zdaniem i moich znajomych, ostatni sezon prym wiedzie Emilia , dopracowane przystawki , estetycznie i smakowo, obsługa fajna i przyjemna, pan Grześ zna się na rzeczy ,profesjonalnie podane dania i wymieniona zastawa, brawo właściciele widać że cały czas pracują ... Moich dzieci wesela na pewno tam będą organizowane
przemo444
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2015, 22:04

Re: Sale weselne w Łęgu, Lelisie

Post autor: przemo444 »

fajnie, fajnie, rzeczywiście Emilia pod względem obsługi i jedzenia jest spoko, lepiej nawet wypada niż domy weselne w których kelnerzy stoją jak posągi ze ściereczkami na przedranieniu, a między przystawkami na stole można tańczyć.
odnośnik do poprzedniej opinii; łysy kelner dobrze ogarnia ale ta niewysoka blondyneczka nie wiele ustępuje, jeszcze jak fajny zespół gra ***** polecam , polecam
heniekoka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2015, 20:51

Re: Sale weselne w Łęgu, Lelisie

Post autor: heniekoka »

ja również jestem z łęgu i bywam w obu salach. Porównanie ich to jak porównanie świni z modelką. Emilia to przerobiony tartak, ostatnio byłem to stoją tam jakieś gipsowe posągi chyba greckie(nie wpatrywałem się) oraz białe łabędzie na barierkach. Każdy ma swój gust, ale dekory powinno się dobierać jakoś z głową. Jedzenie smaczne, ale schabowy, kurczaki i karkówka cały czas na tych weselach to już chyba przesada.
pozdrawiam..
heniekoka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2015, 20:51

Re: Sale weselne w Łęgu, Lelisie

Post autor: heniekoka »

W Zagrodzie Leśnej jest bardzo fajny klimat, jak poprawiny się kończyły, siedzieliśmy sobie na leżakach i tylko szum drzew.. W środku dekoracja nowoczesna, a nie wiszące prześcieradła. A jedzeniu już bliżej Koronie niż Emilii. Jak czytam te opinie to jakaś gwardia ludzi lubi jednych i dla nich pisze i vice versa... Najlepiej to się przejechać i tu i tu i sprawa będzie jasna..
Julia K
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2016, 18:02

Re: Sale weselne w Łęgu, Lelisie

Post autor: Julia K »

Emilia czy Zagroda Leśna? Zagroda. Mieszkam w tej chwili w Anglii i planuje zrobić wkrótce wesele w Zagrodzie. Byłam tam 2 razy na weselu i bardzo mi się podobało- sala otoczenie i jedzenie naprawdę ok. W Emilii szczerze mówiąc nie byłam na weselu ale oglądałam salę (w związku z weselem) i mi się nie podoba (wnętrze kiczowate - wybaczcie jestem architektem;), no ale moze jedzenie tam jest ok, nie wiem.
ODPOWIEDZ