Tort na wesele

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Awatar użytkownika
Kalcia26
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:01

Tort na wesele

Post autor: Kalcia26 »

Mimo iż wątek był już poruszany, chciałabym troszkę odświeżyć. Może coś się zmieniło, może jest coś nowego. Mianowicie, chcę zamówić tort na wesele. Którą cukiernie możecie mi polecić?
markpil

Re: Tort na wesele

Post autor: markpil »

Zdecydowanie Białobrzewskich na Orzeszkowej - robili córce na wesele wyszła POEZJA
jagus1402
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:45

Re: Tort na wesele

Post autor: jagus1402 »

Ja polecam torty robione na nowym szpitalu w barze. Mają tam catering i robia torty na zamówienie. Jadłam już torty z różnych cukierni, ale tak wspaniałego smaku, jak stamtąd, nie miał żaden tort. Pozdrawiam.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Tort na wesele

Post autor: Infom »

Jadłem ostatni od Romanowskich http://www.cukierniaromanowski.pl/produkty.php?id=4 z jakąś białą czekoladą, no miód w gębie, nikt nie przepadałem za tortami na weselach, ale teraz zmieniłem zdanie są w ogóle inaczej robione niż kiedyś gdzie otrzymywaliśmy typowego przekładańca z masą ala truskawkową i z ciastem nawodnionym :)

Polecam cukiernie Romanowskich.
aluap
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2014, 18:06

Re: Tort na wesele

Post autor: aluap »

Polecam Białobrzewskich, tort zamawiałam na rogu Goworowskiej i Sienkiewicza - zamówienie wykonane tak jak prosiłam, czekoladowo - wiśniowy, ciemny biszkopt, niezbyt słodki.Wyglądał super. Cena ok. Pełna satysfakcja. Jedyne na czym się zawiodłam, to zamówienie ciast, przywieziono zupełnie inne ciasta niż zamówiłam i jeszcze nie widziano w tym problemu... Ciasta były smaczne.
ja2
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2013, 15:42

Re: Tort na wesele

Post autor: ja2 »

Ja szczerze polecam torty od pani Gabrieli Jemielity, mozna ja na facebooku znaleść. Zamawiałam u niej tort na swoj slub i inne okolicznosci, smaczny, bardzo ładny i cena przystepna.
gwiazdeczka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2015, 13:37

Re: Tort na wesele

Post autor: gwiazdeczka »

Ja rowniez polecam Białobrzewskich na Orzeszkowej. Sami mielismy stamtad tort i bylo tanio i smacznie :)
frontnow
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2015, 20:15

Re: Tort na wesele

Post autor: frontnow »

Ja miałam okazję spróbować tortu Białobrzeskich. Niebo w ... buzi ;)
iwogur80
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 mar 2014, 12:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tort na wesele

Post autor: iwogur80 »

Nio potwierdzam. Miałem okazje nocować w białobrzegach i też jadłem. Znalazłem info też na fejsie bo właściciel się mocno udzielał. I to jest pewnie droga dla innych.
trejsii
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 gru 2013, 21:42

Re: Tort na wesele

Post autor: trejsii »

co sądzicie o tortach z cukierni "torcik" Marek Paudyna? proszę o opinie jeśli ktos korzystal z ich oferty.
ODPOWIEDZ