Szukam dobrej fryzjerki

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Szukam dobrej fryzjerki

Post autor: nusiaczek »

Dobry wieczór. Poszukuję fryzjerki, która uczesze mnie w dniu ślubu. Wiadomo, zależy mi na tym, ale fryzura była wykonana ładnie i żeby była trwała. To, co mam na oku, nie jest zbyt skomplikowane, delikatny, luźny kok z loków, także większość sobie z tym poradzi, ale zależy mi na fryzjerce, która mi doradzi, czy do mojej twarzy, włosów i sukni ta fryzura pasuje, bo mam jeszcze jedną do wyboru. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Miło by było, aby fryzjerka dojeżdżała do domu a jeśli nie, to trudno. Makijaż będę mieć robiony w tym nowym budynku na rogu Sienkiewicza i Goworowskiej, tam na przeciwko Recmana i niedaleko jest salon fryzjerski, ale nie znam nazwy, zaraz niedaleko Gyrosa, pod tym salonem jest, albo był jakiś ciucholand, wiecie coś o tym salonie?
mon
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:02

Re: Szukam dobrej fryzjerki

Post autor: mon »

Fryzjerka godna polecenia: Katarzyna Krzyna Studio Image ul. Gorbatowa 3/2
Czesze mnie od kilku lat i zawsze byłam bardzo zadowolona.
aluap
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 gru 2014, 18:06

Re: Szukam dobrej fryzjerki

Post autor: aluap »

Polecam Gosię Frączek, z tego co wiem nie dojeżdża do klienta, przyjmuje na ulicy Traugutta. 697-627-113 Czesała mnie ostatnio na mój ślub, fryzura wytrzymała do poprawin o dziwo. Czesała też moich gości, wszyscy zadowoleni. Korzystam z jej usług od lat.
ODPOWIEDZ