Sala weselna Ostrołęka i okolice

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
magnum
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2015, 19:15

Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: magnum »

Witam,
jak w tytule interesują mnie Wasze opinie na temat sal weselnych, tj. obsługa, jedzenie, wystrój, ceny itp.
Nie zaszkodzi też jeśli podacie nazwę zespołu przy którym najlepiej się bawiliście :)
Z góry dziękuję za podpowiedzi :)
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: bonitaa »

Jak dla mnie jedne z lepszych sal to Elba bis ( ale to tylko na 200 osób w zwyż), Alicja, Arkadia w Kordowie i chyba tyle wkażdej innej miałam jakies minusy. ( podczas szukania na swoje wesele które mam w sierpniu ) a zespoł jak dla mnie Vertim z Antoń lub 3 bit z Białegostoku. Mam nadzieję że trochę pomogłam :)
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: nusiaczek »

Nie mam doświadczenia w salach Ostrołęckich, ale zdecydowanie polecam salę w Ponikwii Dużej. Jedzenie pyszne, kotlety wielkości dłoni z rozłożonymi palcami. :D :D (serio, są ogromne i bardzo dobre). Jest na prawdę bardzoo tanio w porównaniu z Ostrołęką a jest sporo rzeczy w cenie, dlatego też dojeżdżamy tu z Oki na nasze wesele. Kelnerzy też są bardzo w porządku, talerze zmieniane na czas, czysto. Moje wesele też tam będzie. A co do wystroju, nie jest to tak piękna sala, jak Olimpia, Korona itp., no ale i cena jest bez porównania. Zespół jaki u mnie gra to Taks, byłam na weselach z nimi i było w porządku. :)
Z resztą jest tu ślubny dział na forum, tam jest też wiele opinii o salach itp.
magnum
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2015, 19:15

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: magnum »

Dziękuję bardzo za podpowiedzi :) . Wiem, że w dziale ślub na tym forum jest mowa o różnych salach (sama chciałam przenieść ten wątek właśnie tam, ale niestety się nie da) , ale dla mnie naprawdę jest ważna każda nowa odpowiedź. Sale co jakiś czas coś zmieniają, poprawiają, a niektóre posty są już "przeterminowane" :) dlatego chciałam poruszyć ten temat na nowo :)

Czekam na dalsze opinie :)
magnum
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2015, 19:15

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: magnum »

Co do sali weselnej w Ponikwi byłam tam na weselu, jedzenie, obsługa naprawdę super, też ją polecam niestety - brak terminu
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: nusiaczek »

magnum pisze:Co do sali weselnej w Ponikwi byłam tam na weselu, jedzenie, obsługa naprawdę super, też ją polecam niestety - brak terminu
Nam się udało, zarezerwowaliśmy chyba jeden z ostatnich terminów na te wakacje, a rezerwowaliśmy w marcu 2014. ;)
magnum
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2015, 19:15

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: magnum »

A może był ktoś ostatnio na weselu w Alicji???
co możecie powiedzieć o organizacji tam wesela?
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: bonitaa »

ja byłam właśnie w Alicji rok temu w sierpniu i byłam bardzo mile zaskoczona, wcześniej nie brałam tej sali pod uwagę, ponieważ tak sobie z wierzchu i otoczenia ładnego nie ma ale jak juz byłam tam na weselu to zmieniłam zdanie i postanowiłam że tam będzie moje wesele. Jedzenie było bardzo dobre wystrój także mi się podoba, w centrum ostrołęki właściciele sympatyczni. Byłam na wszystkich salach w Ostrołęce i okolicach i ta wydała mi się najlepsza. Jedynie tak jak wcześniej wspomniałam Elba bis ale tam jest dość drogo i biorą wesela od 200 osób w górę, ponieważ to na prawdę duża sala
markpil

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: markpil »

Polecam pensjonat Wioletta , jedzenie I obsluga super
magnum
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2015, 19:15

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: magnum »

markpil pisze:Polecam pensjonat Wioletta , jedzenie I obsluga super
No właśnie zastanawiam się nad Wiolettą tylko trochę obawiam się czy nie będzie za ciasno. Wesele planujemy na 150 osób i jak oglądaliśmy salę to wydawało mi się, że jednak miejsca tam nie za dużo.
Możesz napisać na ile osób odbyło się wesele które masz na myśli ?
Nie za mały ten parkiet ?
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: bonitaa »

Pensjonat Violetta tez bardzo ładny ale szczerze to max 100 osób. Jeśli zapraszasz konkretnych ludzi, którzy przyjdą - nie radzę brać a jeśli wiesz, że zrobi Ci się ok 100 max 120 to możesz brać
magnum
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2015, 19:15

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: magnum »

Myślę, że takich "pewniaków" to będzie 140 osób.
Podoba mi się Wioletta i słyszałam parę pozytywnych opinii, osobiście nie byłam tam na żadnym weselu i dlatego te moje rozterki.
Właściwie jedyny minus to ta powierzchnia, bo jeśli mamy się "kisić" na parkiecie to chyba się to mija z celem.
magnum
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2015, 19:15

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: magnum »

A jakie macie opinie co do Hubusa?
markpil

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: markpil »

magnum pisze:
markpil pisze:Polecam pensjonat Wioletta , jedzenie I obsluga super
Możesz napisać na ile osób odbyło się wesele które masz na myśli ?
Nie za mały ten parkiet ?
na weselu było 140 osób nie było ciasno
zbyszek79
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2013, 14:29

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: zbyszek79 »

Osobiście polecam salę u Deptuły pod Kadzidłem, o ile nie jest to dla Ciebie za daleko.

Dobra cena, jedzenie smaczne, co było dla nas ważne okrągłe 12-osobowe stoły, może nie dla każdego jest to jakiś plus ale wiem że na życzenie mogą rozstawić stoły tradycyjne, długie, dwurzędowe.

Miejsca nie brakuje, możliwość przedzielenia sali na połowę, parking duży, dla mnie naprawdę czołówka jeśli chodzi o nasz region, byłem też na tej sali (nazwy nie pamiętam) na Wojciechowicach przy Biedronce, nad Avansem jak dobrze pamiętam, i też mam miłe wspomnienia z tego lokalu:)

Jeśli priorytetem jest cena, to jest taka sala w Łęgu Starościńskim "Emilia", ogólnie jest w porządku, może lokal nie jest z najwyższej półki ale jedzenie, obsługa, i otoczenie wokół sali naprawdę prezentuje się dobrze, przy 140- osobach miejsca nie zabraknie na pewno.

Sumując, fajnych lokali u nas nie brakuje tylko kwestia gustu:) często o podjęciu decyzji decydują własne, osobiste poglądy.

Życzę udanego wyboru, a następnie wymarzonego przyjęcia:) Pamiętaj ta chwila jest krótka, nie powtarzalna!

Pozdrawiam

Zbyszek
magnum
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2015, 19:15

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: magnum »

Dziękuję za odpowiedzi jednak jeśli mam być szczera to nie potrafię sobie rozmieścić takiej liczby osób w Wioletcie.
Natomiast już właściwie jesteśmy zdecydowani jednak na Arkadię. Myślę, że to dobry wybór, a może się mylę. Jeśli tak to czekam na wasze opinie i odczucia co tej właśnie sali.
Może jest na forum osoba która niedawno była gościem na tej sali, a może sama wybrała ją na ten ważny dzień?
Czekam i liczę na Waszą aktywność :) :) :) :) :) :)




PS Zbyszku masz rację to jest Jedyny taki wieczór i każdy chce przeżyć go w sposób dla siebie wyjątkowy :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: Qrzysio »

Arkadia od zawsze zbiera świetne opinie czy to na wesela czy imprezy sylwestrowe. Ja polecam.
magnum
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2015, 19:15

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: magnum »

Oj muszę Wam powiedzieć, że organizację ślubu i wesele dobitnie można skwitować starym, dobrym porzekadłem:

IM DALEJ W LAS TYM WIĘCEJ DRZEW.

I tak jak już pasuje Ci sala to (o ironio!!! ) zespół akurat ma zajętą sobotę.
No oczywiście to nie koniec, ale nie chcę tu wszystkich zanudzać narzekaniami, więc może przejdę do meritum sprawy, a mianowicie zastanawia mnie na którym miejscu w Waszym "rankingu" klasyfikuje się Dworek Aleksandria w Nożewie.

Ciekawa, bardzo klimatyczna sala-oczywiście zależy co kto lubi :) klasyka czy nowoczesność.

Czy może ktoś ma inne odczucia???
nataliaw
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2015, 20:59

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: nataliaw »

magnum pisze:Co do sali weselnej w Ponikwi byłam tam na weselu, jedzenie, obsługa naprawdę super, też ją polecam niestety - brak terminu
Ja na twoim miejscu poczekałabym rok i zrobiła sobie wesele w 2016r w Ponikwii, jeżeli tam ci się podobało najbardziej ,względem ceny,wystroju ,obsługi i ect. Ślub i wesele nie zając i nie ucieknie -a jak ucieknie to nie ma czego żałować.Każda sala ma swoje plusy i minusy -jednemu podoba się teściowa a drugiemu córka, a i tak przeważnie decydujemy się na to na co nas stać.
Moim skromnym zdaniem forum internetowe nie jest żródłem wiarygodnych informacji -najlepszym adresem są znajomi, znajomi znajomych, itd.
Czy ty uważasz, że jak ktoś gdzieś miał wesele rok czy dwa lata temu to nie ma nic innego do roboty tylko siedzi na forach internetowych i się udziela. :?: :idea:
almapuraa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2015, 0:25

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: almapuraa »

Witam. Jeżeli mogę wyrazić swoją opinie to zarówno w Alicji, jak i Arkadii miałam przyjemność się bawić. Żaden z tych lokali nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenie- może jestem zbyt wymagająca, chociaż wydaje mi się, że jeżeli płacę to płacę za wygodę.
W Arkadii miałam komunie chrześnicy, jedzenie - suche, bez smaku, jakby było odgrzewane kilka razy (szczerze, samkowało tak jakby zostało z wesela tydzień wcześniej), dodatkowo wszędzie brud, no i nie było mowy o nawet minutowym opóźnieniu w opuszczeniu sali- po naszej komunii na tej samej sali miało być wesele (zastanawiam się jak wciągu kilku godzin mogli sprzatnąć sale- PO DZIECIACH, tak by goście weselni byli zadowoleni).
W Alicji dwa lub trzy lata temu miałam okazję bawić się na weselu, co do jedzenia, może trochę lepsze niż w Arkadii, ale też nie było to coś co jadłoby się ze smakiem, nie wiem czy w tej materii coś się poprawiło, ale z opinii zaczerpniętej od znajomych- nie wydaje mi się, co do czystości sali także miałam dużo zastrzeżeń, w łazienkach sprzątane nie było chyba cała noc.
Taka jest moja opinia, nie wiem może czepiam się szczegółów ale tak jak w/w " płącę- wymagam" nie ważne już jest czy płacę 10 złotych mniej czy wiecej.
magnum
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2015, 19:15

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: magnum »

Z tym jedzeniem to jest różnie- jednemu smakuje, drugiemu nie-"jeszcze się taki nie urodził...."
Z resztą chyba każdy miał okazję się przekonać, że mając jeden przepis nie zawsze wychodzi tak samo :)

Myślę, że w interesie każdego organizatora przyjęcia jest, aby wszystko było ok, bo najlepszą reklamą jest zadowolony klient :) :) :)


A czy ktoś z Was miała przyjemność bawić się w Zielonym Zakątku w Susku??
lalka
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2012, 18:54

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: lalka »

hej dziewczyno czy ty masz z głową to wszystko ok?
mon
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2012, 22:02

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: mon »

magnum pisze: Natomiast już właściwie jesteśmy zdecydowani jednak na Arkadię. Myślę, że to dobry wybór, a może się mylę. Jeśli tak to czekam na wasze opinie i odczucia co tej właśnie sali.
Bardzo dobry wybór. Swoje wesele mieliśmy w Arkadii. Byliśmy bardzo zadowoleni. Jedzeniem, otoczeniem sali (trafiliśmy na piękną pogodę), obsługą. Właściciel jest bardzo sympatycznym człowiekiem, który pomaga w wielu kwestiach. Od wyboru nad konkretnymi daniami, po pomoc świadkowej w składaniu lampionów w dniu wesela. Zarówno my jak i goście byliśmy zadowoleni :) Aktualnie zastanawiamy się nad zorganizowaniem tam chrzcin :)
aniaaa05
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2015, 21:07

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: aniaaa05 »

A co powiecie na temat sali Borowik w Szwedrowym Moście?
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sala weselna Ostrołęka i okolice

Post autor: sKaLpeL »

aniaaa05 pisze:A co powiecie na temat sali Borowik w Szwedrowym Moście?
z tego co słyszałem to jak coś ustalisz z właścicielami to miej to na piśmie, bo inaczej później stwierdzą że nic takiego nie obiecywali
ODPOWIEDZ