Sala weselna "Nad Narwią"

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Karolina993
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 06 cze 2015, 14:31

Sala weselna "Nad Narwią"

Post autor: Karolina993 »

Witam chciałabym zapytać się o opinie na temat sali weselnej "Nad Narwią" jakie jest tam jedzenie i obsługa.
Ewentualnie gdyby ktoś mógł to zaproponuje gdzie jeszcze można zrobić wesele na 120 osób
masterdanio
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 04 gru 2013, 15:42

Re: Sala weselna "Nad Narwią"

Post autor: masterdanio »

"nad narwią" 120 osób to stanowczo za dużo.Max 100. Poza tym obsługa i jedzenie godne polecenia.
akoch
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2015, 23:01

Re: Sala weselna "Nad Narwią"

Post autor: akoch »

Sala Bankietowa Arkadia;) jedzonko rewelacja, obsługa strasznie otwarta i życzliwa, właściciele lokalu uczciwi i sympatyczni, wnętrze po remocnie -ja sama byłam w szoku tej metamorfozy;) na zewnątrz prześlicznie zagospodarowane, cichutko, bałam się, że goście tam spędzą większość wesela;p jedyny minus to wolne terminy;p jest ich mało! powodzenia:)
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: Sala weselna "Nad Narwią"

Post autor: kris4724 »

Witam
Nie wiem jak w tej chwili wygląda jedzenie w restauracji "Nad Narwią"....nie wiem bo byłem tam raz niedługo po otwarciu tej restauracji - mógł to być 2006 -2007 rok.Był to mój pierwszy i ostatni raz. Zachęceni pięknym położeniem tego obiektu razem z żoną wybraliśmy się tam na obiad w niedzielę. Ja zamówiłem polędwiczkę a żona sałatkę z serem i kiełkami. Moją polędwiczką można było wybić zęby komuś kogo się nie lubi - stara i odgrzewana, moja żona znalazła w sałatce wkładkę białkową w postaci zdechłej muchy - sałatka była stara i nie wiem czy nie ściągnięta z talerza? Na widok naszych min kelnerka wyczuła że coś jest nie tak i w końcu powiedzieliśmy że mucha itd. Przyszedł kucharz i na koszt firmy postawił wino. (na marginesie wyglądał jakby był na kacu). Gdyby to było dziś to odmówiłbym zapłacenia za te dania, ale było to w dawnych czasach i jeszcze w TV nie było "Rewolucji Magdy Gessler" :)
Reasumując : może warto wstąpić na browara z butelki patrząc na Narew?
Może z jedzeniem się poprawiło? Pozdrawiam
Kamila444
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2015, 16:37

Re: Sala weselna "Nad Narwią"

Post autor: Kamila444 »

Chciałabym odświeżyć temat, bo też planuję zorganizowanie wesela w restauracji "Nad Narwią". Jakie są Wasze opinie i wspomnienia z tego miejsca? Może byliście tam na weselu albo sami organizowaliście w tym miejscu swoje? Czy jedzenie jest tam smaczne? A jak kontakt z właścicielką, czy jest do dogadania się? Bo przez telefon wydawała się w porządku. A może macie jakieś pomysły, gdzie w Ostrołęce zorganizować wesele na około 80-90 osób? Mało u nas małych sal ;/
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Sala weselna "Nad Narwią"

Post autor: misia »

Diamentowa ma małą salę
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Sala weselna "Nad Narwią"

Post autor: nusiaczek »

Kamila444 pisze:Chciałabym odświeżyć temat, bo też planuję zorganizowanie wesela w restauracji "Nad Narwią". Jakie są Wasze opinie i wspomnienia z tego miejsca? Może byliście tam na weselu albo sami organizowaliście w tym miejscu swoje? Czy jedzenie jest tam smaczne? A jak kontakt z właścicielką, czy jest do dogadania się? Bo przez telefon wydawała się w porządku. A może macie jakieś pomysły, gdzie w Ostrołęce zorganizować wesele na około 80-90 osób? Mało u nas małych sal ;/
Może nie Ostrołęka, ale bardzo polecam salę "Forsycja" w Ponikwi Dużej.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sala weselna "Nad Narwią"

Post autor: gutek »

Jeżeli chodzi o jedzenie to z czystym sumieniem mogę polecić.
Byliśmy ze znajomymi i byliśmy miło zaskoczeni.
ODPOWIEDZ