Makijażystka i fryzjerka

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
ania_bstk
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2015, 22:24

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: ania_bstk »

a odnośnie kultury, o której tak się tutaj rozpowiada... proszę przyjaciół i wielbicieli pani Sylwii zapytać, co odpisała na smsa, w którym poinformowałam ją, że mój makijaż zdążył się rozpłynąć 10 min po wyjściu z jej salonu. To dopiero klasa ;)
ania_bstk
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2015, 22:24

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: ania_bstk »

jsrs coś tam:D adwokata:D ahaha usmiałam się:)
Moja droga/ mój drogi, ktokolwiek ukrywa się pod tym nickiem. Powiem Ci tak. Pani Sylwia podpisała umowę na wykonanie konkretnego zlecenia którego wykonanie było beznadzieje. To ja mogę sobie rościć prawa do pozwu, a nie w drugą stronę, ponieważ nie ma tutaj zniesławienia ani pomówienia.
myska_pyska
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 24 mar 2015, 6:45

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: myska_pyska »

Ciekawe ile jeszcze takich klientek sie trafi :(
joasia24082
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 24 sie 2011, 22:07

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: joasia24082 »

Oj boli Was, boli, że dziewczynie wychodzi?? Nie zgodzę się z ANI JEDNĄ ZŁĄ OPINIĄ NA TEMAT SYLWII! Po wielu pozytywnych opiniach moich znajomych zdecydowałam się wybrać do Magii Makijażu na makijaż ślubny wraz ze świadkową. Nie robiłyśmy makijażu próbnego. Jestem przeszczęśliwa, że tam trafiłyśmy bo makijaż był piękny! Do tego przetrwał nie tylko ślub, ale i poprawiny. Teraz kilka kobiet z pośród moich gości jest umówionych na makijaż okolicznościowy, bo nasz makijaż robił ogromne wrażenie :-)
Do tego kosmetyki są najwyższej jakości! Mogę to stwierdzić jako osoba z bardzo wrażliwa cerą.. nie tolerujacą wielu kosmetyków.
Jest mi przykro, że Ostrołęka to takie miasto, gdzie każdy by podciął drugiemu skrzydła i to oczywiście anonimowo, przed monitorem!
joasia24082
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 24 sie 2011, 22:07

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: joasia24082 »

PS. A jaki to dla Was problem, że przejdziecie na inne stanowisko by druga dziewczyna dokleiła Wam rzęsy? To już powód żeby zbluzgać kogoś i psuć opinie?
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

droga bstk czy co tam podobnego, długo się zastanawiałaś co napisać, to dobrze bo bez Ciebie było nudno, beznadziejnie. Ale już jesteś, świetnie, czekam dalej co napiszesz...
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

szkoda, że nie piszesz do mnie jeszcze prywatnych wiadomości bo ta z myska pyska czy coś tam już pisała :)
bona23
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 24 cze 2015, 8:54

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: bona23 »

drogie Panie podobno jest wolność wypowiedzi jedna klientka jest mniej zadowolona druga zadowolona w 100% szanujcie zdanie innych i trochę kultury ile ludzi tyle opinii, dziewczyna wyraziła swoje zdanie ok, Wy tez wyraźcie swoje a nie jakaś nagonka
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

opinie tak, pomówienia i oczernianie - nie. Jeszcze raz podkreślam jak jest mądra taka z jedną to czemu anonimowo na forum?. Tyle te panie mają odwagi pisać bzdur, to może niech pokażą swoje twarzyczki i może wtedy obiektywnie ocenimy co można i jak zrobić. Która pierwsza?. Żadna zapewne, strach itd. Ale anonimowo to owszem.
joasia24082
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 24 sie 2011, 22:07

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: joasia24082 »

Drogie NIEZADOWOLONE koleżanki- jak już wcześniej wspomniałam pisać anonimowo można dużo, dlatego mam dla Was propozycję (jeśli tak usilnie chcecie ostrzec inne dziewczyny) - może wrzućmy zdjecia swojego makijażu np . na fb i wtedy zobaczymy faktyczne efekty . Ja ZADOWOLONA ze swojego makijazu slubnego mogę nawet być pierwsza. Co Wy na to?? :D
bona23
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 24 cze 2015, 8:54

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: bona23 »

ja chętnie zobaczę :)
bona23
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 24 cze 2015, 8:54

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: bona23 »

odnośnie ujawniania to co to zmieni jeśli ta dziewczyna się ujawni, żeby póżniej dostała na mieście (sorry ale agresja tu jest niezła ) czasu nie cofnie a kazda z na chce aby ten dzien był wyjątkowy bląd zrobiła ze nie zrobiła próbnego
underthebridge
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2015, 11:40

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: underthebridge »

joasia24082 pisze:PS. A jaki to dla Was problem, że przejdziecie na inne stanowisko by druga dziewczyna dokleiła Wam rzęsy? To już powód żeby zbluzgać kogoś i psuć opinie?
żeby to były tylko rzęsy... tak jak napisałam - w moim przypadku rola pani Sylwii ograniczyła się w zasadzie do makijażu oczu.

jsrs7602 - jakim prawem oskarżasz tu kogokolwiek o pomówienia? Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Chyba, że jesteś Sylwią Skrzypczak i tak bardzo Cię to zabolało, że ktoś napisał prawdę. Bo w psychofankę trudno mi uwierzyć.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: Qrzysio »

A ja się cieszę, że powstała taka dyskusja. Pani Skrzypczak do nas pisała w tej sprawie rzucając paragrafami - podejrzewam, że na szybko znalezionymi w Google - ale prawda jest taka, że taki wątek pomoże jej podnieść jakość usług, a nie zniszczy jej firmę.

Wolność wypowiedzi pozwala na podzielenie się z innymi tym co się lubi i tym co nie wyszło. Oczywiście łatwo oskarżyć kogoś, że pisze głupoty i że jest z konkurencji, ale prawda jest najczęściej taka, że to nie jest wina klienta. Wszyscy przedsiębiorcy doskonale wiedzą, że nie zawsze się udaje sprostać zadaniu. Szkoda, że tak niewielu potrafi się przyznać do błędu i zamiast wynagrodzić klientowi spapraną robotę, woli pisać w internecie, że wszyscy są z konkurencji. Żenada.
bona23
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 24 cze 2015, 8:54

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: bona23 »

czyli ta Pani która wykonywała makijaż czyta ten wątek i nie ma odwagi napisać tak to ja robiłam ten makijaż itd swoje zdanie ? czy ukrywa się pod którym ID i odp jako zadowolona klientka :)
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

zawiść i jeszcze raz zawiść, widzę droga under coś tam, że teraz rzęsy...wcześniej korektor, podkład. Coś jeszcze coś?. Skończ już bo sama nie wiesz co już pisać. Może krzesło było za twarde albo lustro wykrzywione?. Gdzie argumenty? Polemika dalsza z wami, drogie Panie nie ma sensu. Nauczone doświadczeniem zapewne wykonanie sobie makijaż gdzie indziej, na profesjonalnych kosmetykach, może z drogerii, nie wnikam :) A gdzie odwaga drogie panie tych piszących panienek, które tak zostały skrzywdzone? Zacznijcie od siebie. Pójdźcie do salonu, porozmawiajcie. No tak tu trzeba mieć odwagę spojrzeć komuś w oczy. Lepiej więc pisać bzdury nie znając się na rzeczy.
Dziwię się też temu Panu Qrzysio / Chojnowskiemu lub tej osobie co używa tego nicka/ że tak jednoznacznie sugeruje, że ktoś ma niski poziom usług. Była Pan tam? Pan wogóle wie o kim Pan pisze? Gdzie Szanowny Panie obiektywizm? Zapomniał Pan?. Oj, ktoś tu ma widać interes, tylko czy prywatny czy społeczny?. Jak ktoś chce zaistnieć na rynku to można to w inny sposób.
A Pani Sylwia pewnie czyta, czyta i się cieszy. Bo dużo teraz kobiet będzie chciało sprawdzić jak faktycznie jest. Ot, darmowa reklama.
Miłego czytania i wieczoru. Tylko czy te niezadowolone klientki mogą spokojnie spać przez to co się stało?. Mam propozycję...lekarz i to dobry. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: Qrzysio »

Patrzenie z góry wszystko, sugerowaniu komuś lekarza i wmawianie złej woli, spisku i braku obiektywizmu, a ponadto jeszcze dopowiadanie sobie rzeczy, które się na forum nie pojawiły to zupełne oderwanie od rzeczywistości. Warto się zastanowić nad samym sobą, a nie tylko oceniać innych swoim surowym i niestety nieobiektywnym okiem.
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

a do Pani Bona23, czy chciałaby pani rozmawiać z kimś przez ścianę? Nie widząc drugiej osoby?. Pani Sylwia napisze, napisze, podpisze się i co z tego. Dla kogo to? Anonima?. Chyba nie. Łatwiejszą drogę wcześniej zaproponowałam ale odwaga to cecha wrodzona, nie nabyta.
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

Czytam ze zrozumieniem, Pan jednoznacznie sugeruje niski poziom czyiś usług " taki wątek pomoże podnieść jakość usług" czyli, że co, jest dobry ?. Pan tak rozumie? Proszę Pana, brak słów. A może ta Pani ma wysoki poziom, nie wiem, zaczerpnął Pan wiedzy? Skonfrontował z innymi opiniami. Czy tylko bazuje na trzech?. Kłania się rzetelność dziennikarska.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: Qrzysio »

Jak dobrze, że są tacy ludzie jak ty, specjaliści od czytania ze zrozumieniem, obrońcy moralności i standardów, tłumaczenia cudzych wypowiedzi na polski, przepisów. Ideał. Jak dobrze, że jesteś z nami na forum.
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

" Żartujesz chyba? Czyli co, idziemy wszyscy na żywioł i o nic się mamy nie martwić? To w takim razie nie wiem dlaczego usuwasz niektóre posty i jakie stosujesz kryteria ich doboru. Tolerując prostactwo, chamstwo i agresję słowną MO doskonale wpisuje się w aktualne trendy, gdzie każdego można wyzwać, obrzucić błotem, pomówić i cieszyć się z tego. Ale cóż... liczba odsłon to jest klucz a chamstwo przyciąga, niestety... szkoda, że ludzi o niskim poziomie i że właśnie taki poziom chce trzymać MO, czyli równać w dół."
Coś panu przypomniałam. To co Pan pisze tylko to powyżej potwierdza. A ja jestem po to żeby reagować na takie sytuacje, czasami odpowiadając takim samym językiem co Ci na tym forum. Szkoda czasu, piątek, wieczór, czas na odpoczynek.....
magnum
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2015, 19:15

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: magnum »

Witam, moja przyjaciółka w zeszłym roku wychodziła za mąż. Makijaż ślubny wykonała właśnie w Magii Makijażu. Sama Pani Młoda twierdziła, że makijaż był dla niej za mocny (i trochę go starła w domu), ale Pani Sylwia twierdziła, że na zdjęciach będzie ładnie podkreślał wszystko. Czy można to uznać za wadę? Chyba dla każdego indywidualna sprawa. Dla mnie ten makijaż był bardzo ładny i mi się podobał. Myślę, że każdemu podoba się coś innego. Ja dobrze się czuję kiedy "oko jest mocniej podkreślone". Co do jakości kosmetyków to się nie wypowiem-nie jestem specjalistą, ale oglądając płytę z wesela mogę śmiało stwierdzić, że ładnie wyglądał przez cały czas. Dziwię się, że dziewczyny nie korzystają z próbnych makijażów. Sama niedługo wychodzę za mąż i nie mam zamiaru iść na żywioł w dniu ślubu. Robię próbny. Jak coś będzie nie tak to zrobię drugi. Myślę też, że dobrze jest zapytać makijażystkę o puder, którym nas maluje i ewentualnie sobie kupić taki sam, żeby w trakcie wieczoru się troszkę poprawić w razie co. Ja maluję się o 10 rano, więc wolę się zabezpieczyć (zawsze może mi jakaś łezka szczęścia polecieć czy coś :) ).
underthebridge
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2015, 11:40

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: underthebridge »

jsrs7602 pisze:zawiść i jeszcze raz zawiść, widzę droga under coś tam, że teraz rzęsy...wcześniej korektor, podkład. Coś jeszcze coś?. Skończ już bo sama nie wiesz co już pisać. Może krzesło było za twarde albo lustro wykrzywione?. Gdzie argumenty? Polemika dalsza z wami, drogie Panie nie ma sensu. Nauczone doświadczeniem zapewne wykonanie sobie makijaż gdzie indziej, na profesjonalnych kosmetykach, może z drogerii, nie wnikam :) A gdzie odwaga drogie panie tych piszących panienek, które tak zostały skrzywdzone? Zacznijcie od siebie. Pójdźcie do salonu, porozmawiajcie. No tak tu trzeba mieć odwagę spojrzeć komuś w oczy. Lepiej więc pisać bzdury nie znając się na rzeczy.
Dziwię się też temu Panu Qrzysio / Chojnowskiemu lub tej osobie co używa tego nicka/ że tak jednoznacznie sugeruje, że ktoś ma niski poziom usług. Była Pan tam? Pan wogóle wie o kim Pan pisze? Gdzie Szanowny Panie obiektywizm? Zapomniał Pan?. Oj, ktoś tu ma widać interes, tylko czy prywatny czy społeczny?. Jak ktoś chce zaistnieć na rynku to można to w inny sposób.
A Pani Sylwia pewnie czyta, czyta i się cieszy. Bo dużo teraz kobiet będzie chciało sprawdzić jak faktycznie jest. Ot, darmowa reklama.
Miłego czytania i wieczoru. Tylko czy te niezadowolone klientki mogą spokojnie spać przez to co się stało?. Mam propozycję...lekarz i to dobry. Pozdrawiam.
Droga jsrs7602 - jakbyś przeczytała mój poprzedni post ze zrozumieniem to byś poznała moje argumenty. Na rzęsy akurat nie narzekałam tylko na sposób pracy, z którym nigdzie indziej się nie spotkałam.

Mądry przedsiębiorca takie uwagi wziąłby sobie do serca i spróbował podnieść poziom usług. Nikt nie jest doskonały - warto o tym pamiętać.
jsrs7602
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2015, 20:44

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: jsrs7602 »

czyli gdzie droga koleżanko, konkretnie a nie w stylu coś wiem ale nie powiem...komuś powyżej akurat to nie przeszkadzało więc w czym problem? a może po prostu ktoś zazdrości gabinetu i beznadziejnie czepia się wszystkiego....
underthebridge
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2015, 11:40

Re: Makijażystka i fryzjerka

Post autor: underthebridge »

jsrs7602 pisze:czyli gdzie droga koleżanko, konkretnie a nie w stylu coś wiem ale nie powiem...komuś powyżej akurat to nie przeszkadzało więc w czym problem? a może po prostu ktoś zazdrości gabinetu i beznadziejnie czepia się wszystkiego....
Nie tylko ja ten temat podnosiłam, więc jest więcej niezadowolonych.

Zazdrościć gabinetu... Dziewczyno, podyskutuj na temat i z kulturą, a nie tylko zarzucasz każdemu, ze ci zazdrości, bo jest z konkurencji, albo czepiasz sie starych postów, ewentualnie straszysz sądem. Moja Ostrołęka tez juz ci podpadła - każdy kto nie zachwyca się "wrodzonym talentem" Sylwii Skrzypczak jest be. Tak jak już wcześniej pisałam nie jestem w żaden sposób związana z tą branżą, a nawet nie znam prywatnie żadnej makijażystki - po prostu nie byłam zadowolona z wykonanej usługi. Mam do tego prawo.
ODPOWIEDZ