Zespół Impuls - opinie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
ola_2707
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2015, 23:02

Zespół Impuls - opinie

Post autor: ola_2707 »

Możecie się wypowiedzieć na temat zespołu IMPULS z Ostrołęki ?? Zastanawiamy się nad Nimi na Nasze wesele. Dzięki za każdą odpowiedź ;)
minikowalski
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2010, 18:19

Re: Zespół Impuls - opinie

Post autor: minikowalski »

Nie o tym zespole ale ogólnie o "zespołach" weselnych.

Koszty związane z ich występem to nie tylko gaża na całonocne granie i oprawę wesela, to także opłacenie stolika (miejsca) jak za każdego innego gościa i dopilnowanie ażeby niczego im nie zabrakło również do picia ( % ).
W skrajnych przypadkach ów muzykanci potrafią zatroszczyć się o siebie zabierając ze sobą kierowcę-osobę niekiedy nie związaną z samym graniem natomiast mającą bardzo ważną "cechę" jaką jest abstynencja.
Nie to, że jestem sknerą i "szklanki wody" żałuje ale przecież Ci ludzie są w pracy i mają za nią sowicie zapłacone. A więc przesiadywanie przy stoliku w oczekiwaniu na ciepłe dania i zimne przekąski na zagrychę wydaje mi się nie na miejscu.

Powiecie,że wszędzie dobrze gdzie nas niema ale każdy z nas idąc do pracy chciałby mieć takie warunki.

Takie moje zdanie możecie się z tym nie zgodzić - miłego dnia :D
26aqua
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2010, 20:12

Re: Zespół Impuls - opinie

Post autor: 26aqua »

u mnie Impuls grał w 2011 i jestem zadowolony. Zagrali zarówno u mnie w domu jak i przyszłej żony. Muzyka którą grają myślę że większości podpasuje. W trakcie wesela nie było problemu z dogadaniem się. o co poprosilismy to zagrali. Z tego co pamietam :-) repertuar szeroki, z playbacku bardzo mało. Wziąłbym ich drugi raz. Polecam
asiula
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2011, 14:17

Re: Zespół Impuls - opinie

Post autor: asiula »

minikowalski pisze:Nie o tym zespole ale ogólnie o "zespołach" weselnych.

Koszty związane z ich występem to nie tylko gaża na całonocne granie i oprawę wesela, to także opłacenie stolika (miejsca) jak za każdego innego gościa i dopilnowanie ażeby niczego im nie zabrakło również do picia ( % ).
W skrajnych przypadkach ów muzykanci potrafią zatroszczyć się o siebie zabierając ze sobą kierowcę-osobę niekiedy nie związaną z samym graniem natomiast mającą bardzo ważną "cechę" jaką jest abstynencja.
Nie to, że jestem sknerą i "szklanki wody" żałuje ale przecież Ci ludzie są w pracy i mają za nią sowicie zapłacone. A więc przesiadywanie przy stoliku w oczekiwaniu na ciepłe dania i zimne przekąski na zagrychę wydaje mi się nie na miejscu.

Powiecie,że wszędzie dobrze gdzie nas niema ale każdy z nas idąc do pracy chciałby mieć takie warunki.

Takie moje zdanie możecie się z tym nie zgodzić - miłego dnia :D
Jesteś sknera i to Wielka!
Wszystko zależy jak podpisana jest umowa na usługę. Jeżeli przy podpisaniu umowy informujesz zespół, żeby zabrał ze sobą kanapki i wodę do picia bo nie będziesz za nich płacił to wiem, że nie ma z tym problemu. Tylko czy to dobrze wygląda jak zespół zamawia sobie np. pizze na przerwę i wyciąga swoje termosy z herbatą na weselu?
Normalnie każdemu człowiekowi w pracy przysługuje przerwa na posiłek więc wszystko jest do ustalenia. Inną sprawą jest, że niektóre zespoły czy Dj-e przeginają, ale myślę, że przeginasz ty takim postem.

U mnie za zespół za każdą osobę płaciłam za talerzyk jak za każdego gościa i nie żałuję tego. Wstydziłabym się zachować inaczej czyli po chamsku.

Pozdrawiam
Aśka
ODPOWIEDZ