Sala weselna "Gracja"- Czerwin

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Wybornie19
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2016, 10:18

Sala weselna "Gracja"- Czerwin

Post autor: Wybornie19 »

Proszę o opinie na temat sali weselnej "Gracja" w Czerwinie
sebek106
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2012, 9:38

Re: Sala weselna "Gracja"- Czerwin

Post autor: sebek106 »

Witam serdecznie!
Podbijam temat bo również interesuję się tą salą na wesele. Mógłby ktoś odpowiedzieć na pytanie użytkownika Wybornie19?
Czy smaczne jedzenie i jak kontakty z właścicielem lokalu?
kajka22
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 12 kwie 2015, 19:52

Re: Sala weselna "Gracja"- Czerwin

Post autor: kajka22 »

Witam.Ja powiem tylko tyle...byłam tam na weselu u koleżanki.Jedzenie nie jest złe chociaż szału nie ma.Ogólnie młodzi nie narzekali.No ale przez dwa lata mogło się coś zmienic
lilia
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2016, 17:51

Re: Sala weselna "Gracja"- Czerwin

Post autor: lilia »

osobiście nie byłam, ale znajomi niedawno byli i byli zachwyceni.
lalka
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2012, 18:54

Re: Sala weselna "Gracja"- Czerwin

Post autor: lalka »

lilia pisze:osobiście nie byłam, ale znajomi niedawno byli i byli zachwyceni.
a czym dokładnie?
marcysia2008
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2016, 0:56

Re: Sala weselna "Gracja"- Czerwin

Post autor: marcysia2008 »

Nie polecam. Fatalny kontakt z właścicielką, podpisałam umowę na wesele, ale niestety Pani robila problemy z przestawieniem stołów młodych jak i stołów gosci. Z dekoracją to samo, ma być tak jak jest na sali i już. Zrezygnowałam, kasa przepadła, a Pani straciła klientów.
lalka
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 cze 2012, 18:54

Re: Sala weselna "Gracja"- Czerwin

Post autor: lalka »

a nie myślisz ze ta Pani chyba ma większą wiedzę i doświadczenie w kwestii ustawienia stołów i dostosowania tego do warunków kuchni,wydania i sali niż Ty?
marcysia2008
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 lut 2016, 0:56

Re: Sala weselna "Gracja"- Czerwin

Post autor: marcysia2008 »

Może i ma. Ale jeśli chodzi o jeden stół młodych? dla 4 osób ? taki problem?
1) pracowałam w różnorakich hotelach, podejście do klienta było takie, ze ma być on zadowolony
2) po rezygnacji z tej sali, zaczelam szukac innej i tym podpytywać właścicieli sal o zmianę różnych rzeczy, aby utwierdzić się w przekonaniu, że jednak wymagałam za wiele od poprzedniej sali. Jakie było moje zdziwienie jak wszystkie moje prośby byly na TAK, można ? można :) zmiany nie żałuję :)
ciamciaramcia
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 lip 2016, 11:57

Re: Sala weselna "Gracja"- Czerwin

Post autor: ciamciaramcia »

Moje wesele odbyło się na sali weselnej "Gracja" w Czerwinie.
Sala jest usytuowana pomiędzy budynkami mieszkalnymi, typowy zespół weselny grał jak zawsze głośno że aż uszy bolały. Jeśli chodzi o zalety to niewątpliwie konstrukcja sali, przestrzeń brak kolumn- to ułatwia zabawę a także filmowanie. Sala w tamtym okresie- około 3 lata temu- była w jasnych kolorach to też ma wpływ na to co później zobaczycie na pamiątkowej płycie. Jedzenie- jeśli chodzi o menu to standard- naszym gościom smakowało i sami też byliśmy pozytywnie zaskoczenie- to sala weselna a nie Hilton i chyba każdy wie czego się tam spodziewa. Roznoszenie posiłków, obsługa- nie było się do czego przyczepić. Kontakt z właścicielką- bez zarzutów. Ja też bym się troszkę zdenerwował tym brakiem możliwości przesunięcia stołu dla młodych- ale podczas naszych ceremonii z młodymi były dekoracje na ścianie których raczej przenieść nie było można. Pokoje hotelowe- zwykła agroturystyka. Parking- szału nie ma.
Podsumowując jeśli nie chcesz raczyć gości kawiorem i homarami to ta sala wypełnia standard większości sal w okolicy. A cena w tamtym czasie była bardzo konkurencyjna.
To jest moja opinia i mogę polecić. Byłem w wielu salach weselnych w okolicy i ponownie wybrałbym Grację.
renia878
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 02 paź 2015, 10:07

Re: Sala weselna "Gracja"- Czerwin

Post autor: renia878 »

Ja też polecam sama miałam tam wesele dwa lata temu i goście byli zadowoleni z jedzenia i z sali. W tym roku moja siostra miała tam wesele i też było bez zastrzeżeń. Nie mają wygórowanej stawki w tym roku to ok 150 zł. Sala godna polecenia
ODPOWIEDZ