Sala weselna w Nożewie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
rafako11
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2016, 4:18

Sala weselna w Nożewie

Post autor: rafako11 »

Witam, interesuje mnie sala weselna Aleksandria w Nożewie. Słyszałam, że z właścicielami ciężko się dogadać. Może miał lub ma ktoś zaplanowane tam wesele ? Proszę o jakieś opinie jakie jedzenie, o której godzinie się mniej więcej kończy, jakie były zabawy oczepinowe ? Może ktoś coś więcej na ten temat. Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Sala weselna w Nożewie

Post autor: Infom »

... a od kiedy zabawy oczepinowe uzależnione są od sali weselnej :)?
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Sala weselna w Nożewie

Post autor: skutekk »

dokladnie, zabawy prowadzi zespol, jakie bedziesz chciala to beda, a czas wesela... to zalezy od gosci jak sie beda bawic. Od kiedy sala stawia takie warunki???
Bylem tam raz na weselu, wszystko super po za tym ze bieda z miejscem do tanczenia.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Sala weselna w Nożewie

Post autor: Infom »

dokładnie tak jak kolega wyżej pisze ;), a z dogadaniem to kwestia podejścia do drugiego człowieka, bo jak będziesz szedł z myślą, że się nie dogadasz to się nie dogadasz :) każdy jest człowiekiem, przedstaw swoje wymogi i albo zaakceptują albo szukasz dalej.
Robert K
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2016, 16:35
Kontakt:

Re: Sala weselna w Nożewie

Post autor: Robert K »

Grałem tam w tej sali na weselu z dwa razy i mam pozytywne wrażenia. Sala przyzwoita co chodzi o wygląd. Podczas wesela nie widziałem żadnych problemów z obsługą ale to moje spostrzeżenie i mogę się mylić.
ODPOWIEDZ