Najlepszy zespół na wesele

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Weselnicy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 sie 2016, 11:59

Najlepszy zespół na wesele

Post autor: Weselnicy »

Tak jak w tytule :)
Szukamy naprawdę dobrego zespołu na wesele w przyszłym roku, który miałby wolne terminy na wrzesień. Który najbardziej polecacie? Jak mniej więcej cenowo to wygląda ?
Dobrze by było, gdyby rzeczywiście ktoś w tym zespole potrafił śpiewać i nakręcać całą imprezę, a nie tylko rozpocząc zabawę i później siedzieć przy stoliku puszczając muzykę z magnetofonu z zamysłem "byle to odbębnić" :lol: :lol:
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Najlepszy zespół na wesele

Post autor: Infom »

dobre zespoły wrzesień 2017 roku mają już dawno zajęte!
powodzenia w szukaniu.
kriss
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2016, 15:00

Re: Najlepszy zespół na wesele

Post autor: kriss »

U nas grał zespół weselny Haliśka Band ( haliskaband.republika.pl ) i było super, wszyscy goście się pytali skąd wzięliśmy taki zespół. Co prawda trochę zaryzykowaliśmy bo zespół jest z Łodzi a wesele mieliśmy w Sokołowie Podlaskim i wszystkie formalności załatwiliśmy przez net (nawet się nie widzieliśmy przed weselem :lol: ), ale przyjechali na salę kilka godzin przed weselem tak że już na ślubie byliśmy spokojni, że wszystko jest OK.
Mają na prawdę ciekawy repertuar i wykonania też są nie byle jakie (wokalista the best!!!). Grają dużo, mają krótkie przerwy i idealnie się zgadują z kuchnią o nic się nie musieliśmy martwić.
Co do ceny to normalnie, ani drogo, ani tanio, jak bym wiedział, że tak będzie wyglądało nasze wesele to spokojnie bym zapłacił więcej, bo naprawdę było zajefajnie.
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Najlepszy zespół na wesele

Post autor: skutekk »

jak na wrzesien to wam wspolczuje, my szukalismy 1,5roku przed weselem i byla tragedia kogos dobrego znalesc. Sa zespoly co do 2020roku nie maja wolnych terminow. Tak wiec zycze powodzenia, mam nadzieje ze tylko zespol wam zostal bo z kamerzysta i fotografem jest to samo, nie wspomne juz o fryzjerce i makijarzystce. Chyba ze bedziecie wszukac na skale calego kraju.
sudoku
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:28

Re: Najlepszy zespół na wesele

Post autor: sudoku »

Spróbuj dzwonić do zespołów z ogłoszeń. Może coś znajdziesz.
Weselnicy
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 sie 2016, 11:59

Re: Najlepszy zespół na wesele

Post autor: Weselnicy »

sudoku pisze:Spróbuj dzwonić do zespołów z ogłoszeń. Może coś znajdziesz.

Już od kilku miesięcy wydzwaniamy po zespołach, więc to nie jest tak, że nagle się obudzilismy, że nie ma nam kto grać :) Aktualnie zastanawiamy się nad zespołami : Charyzma z Olsztyna, Holiday z Przasnysza, Remont z Różana, Wedding Band i jeszcze Nas Troje (chyba taką mają nazwę) ze Szczytna. Miał ktoś z was okazję bawić się przy którymś z nich?
mar123
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2016, 10:32

Re: Najlepszy zespół na wesele

Post autor: mar123 »

do Kriss
jestem zainteresowana zespołem o którym wspomniałeś. proszę o kontakt mailowy marta.1@o2.pl. z góry dziękuje
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najlepszy zespół na wesele

Post autor: sKaLpeL »

Weselnicy pisze:
sudoku pisze:Spróbuj dzwonić do zespołów z ogłoszeń. Może coś znajdziesz.

Już od kilku miesięcy wydzwaniamy po zespołach, więc to nie jest tak, że nagle się obudzilismy, że nie ma nam kto grać :) Aktualnie zastanawiamy się nad zespołami : Charyzma z Olsztyna, Holiday z Przasnysza, Remont z Różana, Wedding Band i jeszcze Nas Troje (chyba taką mają nazwę) ze Szczytna. Miał ktoś z was okazję bawić się przy którymś z nich?
Holiday grał u mnie na weselu, jak dla mnie najlepszy zespół z jakim miałem do czynienia, od gości nie usłyszałem żadnego słowa krytyki na ich temat tylko same pochwała, tylko trzeba przyznać zespół do najtańszych nie należy 6-osobowy skład musi się czymś podzielić, a i dla wszystkich trzeba "talerzyk" liczyć, w 2014 koszt tego zespołu wyniósł mnie łącznie z miejscami przy stole 6000zł ale byłem zadowolony z oprawy muzycznej
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Najlepszy zespół na wesele

Post autor: skutekk »

Kazdy kto byl na weselu z grzecznosci Ci powie ze bylo fajnie i super. Chcialbys uslyszec od co 2 osoby ze kicha straszna? Ja zawsze mowie ze bylo ok, po co robic komus przykrosc z tak waznego dnia.
wazne aby dobrze grali, nie przedluzali specjalnie piosenek no i byli otwarci na propozycje gosci i mlodych a nie na swoje kopyto. Bylem na takim weselu co z łaską grali to co cala sala chciala;)
paula24
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2016, 22:32

Re: Najlepszy zespół na wesele

Post autor: paula24 »

Witam. Pracuje na jednej z sali bankietowych w okolicy i grał u nas zespół Remont. Zespół jest w porzadku. Goście na weselu bawili sie bardzo dobrze...ale z tego co kojarze to jeśli chodzi o piosenki disco:) to nie grali dużo i też nie jakoś super. Wielkim plusem jest to że gra tam pieknie na gitarze młody chłopak a perkusista śpiewa bardzo ładnie.
ODPOWIEDZ