Sala bankietowa ELBA BIS (obok zakładów mięsnych)

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
agnieszka14
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2017, 14:45

Sala bankietowa ELBA BIS (obok zakładów mięsnych)

Post autor: agnieszka14 »

Witam :)
Jestem ciekawa jakie są opinie na temat tej sali, jeżeli chodzi o przyjęcie weselne?
Czy 200 osób spokojnie będzie miało miejsce, aby tańczyć?
Jak z jedzeniem?
Polecacie salę na zorganizowanie wesela?
Tyson
kapral
Posty: 144
Rejestracja: 04 wrz 2005, 8:56

Re: Sala bankietowa ELBA BIS (obok zakładów mięsnych)

Post autor: Tyson »

200 osób spokojnie wejdzie. Jedzenie bardzo smaczne. Wielokrotnie byłem tam na weselu i z perspektywy gościa POLECAM!
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Sala bankietowa ELBA BIS (obok zakładów mięsnych)

Post autor: samanta »

Ja też bywałam na tej sali wielokrotnie i muszę powiedzieć, że jest coraz gorzej. Jedzenie na ostatnich weselach było naprawdę niejadalne (np. popularna rolada szpinakowa z łososiem była po prostu stara, sucha, nawet nie 'wczorajsza' - zdarzyło się to na dwóch weselach w odstępie kilku miesięcy) i nie chodzi tu o jedno dania. Wesela, na których byłam były tak do 200 osób i w sumie dawało radę, ścisk tradycyjnie np. przy pierwszym tańcu, kiedy wszyscy wychodzą na parkiet.
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Sala bankietowa ELBA BIS (obok zakładów mięsnych)

Post autor: nusiaczek »

Byłam tam raz na weselu, w zeszłym roku i nie podobało mi się. Jeśli chodzi o wystrój, to za duży miszmasz, za dużo się dzieje, ale to wiadomo, każdy ma inny gust, stół dla młodych był bardzo wysunięty w przód, także goście siedzący na tym 'podeście' pod ścianą widzieli plecy Państwa Młodych... Jedzenie nie było złe, ale też żadna rewelacja, miejsce do tańca mi się nie podobało, ciemno, jak na dyskotece. Wiadomo, że każdy ma swoje gusta, także jednym będzie się podobało, a innym nie. Za to teren na zewnątrz, ten tarasik był piękny i miło się spędzało tam czas. Dużo bardziej podobała mi się inna Ostrołęcka sala weselna, ale nie będę pisać jaka, żeby zaraz nie było, że pisze konkurencja. :lol: :lol: Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ