Dom Weselny Borowik- opinie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
ali_cja
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2017, 15:18

Dom Weselny Borowik- opinie

Post autor: ali_cja »

Witam
Czy ktoś w ostatnim czasie miał przyjęcie weselne w Borowiku lub też był tam jako gość na weselu? Jeśli tak to jakie opinie? Jak jedzenie oraz czy właściciele są w porządku?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
QRP
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:05
Lokalizacja: from high mountain

Re: Dom Weselny Borowik- opinie

Post autor: QRP »

Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań i od samego "wykonania" sztuki przyjęcia gości w wykonaniu restauracji czy też domu weselnego. Ja osobiście nie polecam. Tak po prostu bez podawania konkretów.
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Dom Weselny Borowik- opinie

Post autor: Markus »

Szczerze mówiąc nie podoba mi sie Twoje " nie polecam - Tak po prostu bez podawania konkretów". Jeśli masz jakieś pretensje lub uwagi to napisz .
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Re: Dom Weselny Borowik- opinie

Post autor: Aneta »

Ja w ostatnim czasie miałam okazję uczestniczyć w weselu zorganizowanym w sali Borowik i komunii. Zarówno jedno przyjęcie jak i drugie wspominam źle. Wesele - jedzenie było średniej klasy, opinie nie tylko moja , ale również młodych i rodziny.
Komunia - 3 kelnerki na 7 przyjęć organizowanych jednego dnia! Kiedy inni kończyli jeść, my dostaliśmy zimne porcje. O przyniesienie kolejnych dań też musieliśmy prosić. Tort się niestety rozpłynął jeszcze przed podaniem - złe przechowywanie.

W mojej ocenie w skali 1- 10 daje 2 - głownie tylko za wygląd.
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
Awatar użytkownika
QRP
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:05
Lokalizacja: from high mountain

Re: Dom Weselny Borowik- opinie

Post autor: QRP »

Markus pisze: 02 lip 2017, 11:33 Szczerze mówiąc nie podoba mi sie Twoje " nie polecam - Tak po prostu bez podawania konkretów". Jeśli masz jakieś pretensje lub uwagi to napisz .
Szczerze mówiąc nie interesuje mnie czy Tobie się to podoba czy nie. Mógłbym się tu rozpisywać o moich osobistych odczuciach na temat tego lokalu i zawsze komuś takie uwagi mogłyby się nie spodobać lub byłyby nie na rękę. Mogłoby również być tak, że mógłbym zostać posądzony o rzucanie swoich spostrzeżeń jako "konkurencja" chociaż takową nie jestem. Dlatego napisałem krótko - nie polecam.
Jak już napisałem wcześniej oczekiwania co do jakości obsługi w lokalu gastronomicznym zależą od wielu czynników. Każdy z nas ma inne poczucie estetyki, inaczej obiera smaki, zapachy czy kolory.
Dla mnie ten lokal to porażka gastronomiczna. Tylko tyle, a może dla niektórych aż tyle. Czy mam się przejmować tymi drugimi?
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Dom Weselny Borowik- opinie

Post autor: Markus »

nie jestem przekonany , czy nie jesteś konkurencją, brak konkretnych argumentów , dyskredytuje w moim odczuciu Twoją opinię więc szczerze mówiąc nie interesuje mnie Twoje po prostu bez podawania konkretów.
ODPOWIEDZ