Sala Weselna Olimpia

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Patrycja123
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2017, 18:24

Sala Weselna Olimpia

Post autor: Patrycja123 »

Chciałabym się dowiedzieć coś na temat sali weselnej Olimpia w Krukach. Planuję tam wesele ale niestety dawno tam nie byłam. Jakie jest tam jedzenie? Czy nie było żadnych problemów z właścicielami i obsługą?

pogodynka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2017, 18:56

Re: Sala Weselna Olimpia

Post autor: pogodynka »

W tym roku mieliśmy przyjemność zorganizowania swojego przyjęcia weselnego w Olimpii . Mogę stwierdzić jedną - gdybym miała wybierać raz jeszcze po raz kolejny wybrałabym właśnie Olimpię!!
Sala w środku jak i ogród -piękna , jedzenie przepyszne a kontakt z właścicielami jeszcze lepszy . Z niczym nie mieliśmy problemu, we wszystkim Nam pomogli. Cena jak za taki poziom również nie wygórowana . Pozdrawiam

dzoana
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2017, 14:12

Re: Sala Weselna Olimpia

Post autor: dzoana »

Podpisuję się pod słowami zachwytu :wink: Nasz ślub odbył się 24.09.2016 r. i uważamy, że wybór Olimpii to był strzał w dziesiątkę. Bardzo mili i pomocni właściciele. Jedzenie przepyszne, porcje bardzo duże. Klimatyzacja działa bez zarzutów nawet przy dużej liczbie gości i wysokich temperaturach na zewnątrz. Obsługa na 6+. Cena naprawdę bardzo niewygórowana. Gdybyśmy mieli wybierać salę jeszcze raz - znowu byłaby to Olimpia :wink:

ODPOWIEDZ