Strona 1 z 1

Sala Weselna Olimpia

: 16 sie 2017, 18:27
autor: Patrycja123
Chciałabym się dowiedzieć coś na temat sali weselnej Olimpia w Krukach. Planuję tam wesele ale niestety dawno tam nie byłam. Jakie jest tam jedzenie? Czy nie było żadnych problemów z właścicielami i obsługą?

Re: Sala Weselna Olimpia

: 22 sie 2017, 19:03
autor: pogodynka
W tym roku mieliśmy przyjemność zorganizowania swojego przyjęcia weselnego w Olimpii . Mogę stwierdzić jedną - gdybym miała wybierać raz jeszcze po raz kolejny wybrałabym właśnie Olimpię!!
Sala w środku jak i ogród -piękna , jedzenie przepyszne a kontakt z właścicielami jeszcze lepszy . Z niczym nie mieliśmy problemu, we wszystkim Nam pomogli. Cena jak za taki poziom również nie wygórowana . Pozdrawiam

Re: Sala Weselna Olimpia

: 23 sie 2017, 14:19
autor: dzoana
Podpisuję się pod słowami zachwytu :wink: Nasz ślub odbył się 24.09.2016 r. i uważamy, że wybór Olimpii to był strzał w dziesiątkę. Bardzo mili i pomocni właściciele. Jedzenie przepyszne, porcje bardzo duże. Klimatyzacja działa bez zarzutów nawet przy dużej liczbie gości i wysokich temperaturach na zewnątrz. Obsługa na 6+. Cena naprawdę bardzo niewygórowana. Gdybyśmy mieli wybierać salę jeszcze raz - znowu byłaby to Olimpia :wink: