Zespół "Mirra z Kadzidła" - opinie

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
michal90
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2017, 11:03

Zespół "Mirra z Kadzidła" - opinie

Post autor: michal90 »

Witam.

Poszukuję informacji na temat zespołu Mirra z Kadzidła. Czy ktoś miał styczność z tym zespołem i mógłby coś o nich napisać? Jak grają itp. i czy generalnie polecacie? :)

Pozdrawiam
MariuszWu
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 01 sie 2017, 16:21

Re: Zespół "Mirra z Kadzidła" - opinie

Post autor: MariuszWu »

Przed weselem mojej siostry ciotecznej interesowałem się tematem zespołów. Ostatecznie nie wybrali tej Mirry chociaż ja byłem na tak. Z tych co słyszałem to jeden z lepszych zespołów. Słychać po prostu, że umieją grać.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zespół "Mirra z Kadzidła" - opinie

Post autor: Qrpiana »

Hej, byłam na kilku weselach - Mirrę mogę polecić z całego serca. Chłopaki świetnie grają, potrafią poprowadzić zabawę weselną i wyrwać gości zza stołów na parkiet.
asiula
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2011, 14:17

Re: Zespół "Mirra z Kadzidła" - opinie

Post autor: asiula »

Kto pisze te komentarze?? Chyba sam zespół!!! Ten zespół gra głównie w Polsce z dala od Kadzidła (czasem w "Renesansie" w Antoniach po znajomości), bo generalnie ludzie biorą ich z internetu. Umówcie się na próbę jeśli macie blisko do Kadzidła. Poproście gitarzystę Mirka by pograł np. biesiadne kawałki po jednej zwrotce bez nut, kartek itp.
Ja byłam na próbie dawno temu i bez zachwytu. To co mają opracowane to po japońsku - jako -tako. Jak przyjdzie o zamówienie kawałka to robi się problem. Jak trzeba coś spontanicznie to też chyba będzie problem. Każdy zespół reklamuje się od najlepszej strony, ale jeśli macie możliwość i Miirra się na to zgadza to umówcie się na próbę i posłuchajcie sami. Moje zdanie jest takie a nie inne. Każdy może sam ocenić.
Osobiście zamiast nich wole zespół z półplaybackiem np. z Ostrołęki i okolic : Vertim, Mamzel, Medium, Texonic, Taks, Foton, California itd... Tutaj vocale brzmią, muza brzmi, spontanicznie grają prawie wszystko. Naprawdę jest w czym wybierać. Nie dajcie się omamić tzw. muzyką na żywo! Nie zawsze to jest na żywo i nie zawsze brzmi tak jakbyście tego oczekiwali.
ODPOWIEDZ