Kwadrans i niebieskie migdaly

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
franco2156
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:46

Kwadrans i niebieskie migdaly

Post autor: franco2156 »

Potrzebuję pomocy! W przyszłym roku biorę ślub. Oglądaliśmy wiele sal, ale ze względu na terminy jakimi dysponują placówki zostały mi te dwie do wyboru. Oczywiście cenowo lepiej by było w kwadransie.. Ale bylem tam zaproszony kiedy sala była dekorowana i to co zobaczyłem to była masakra! Sobota koło godziny 12 podłogi brudne obsługa się snuje niezadowolona nie mówiąc o łazienkach śmierdzi i ubikacja strasznie zapuszczone! Ściany na sali strasznie brudne wszędzie odcisniete buciory i teraz czytam że jedzenie nie zbyt smaczne.. Może ktoś podpowie czy to zawsze tak wygląda? Może tylko sala nie była gotowa? Mamy na oku jeszcze te niebieskie migdały może ktoś wie jak tam to wygląda? Słyszałam że jedzenie smaczne..
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Kwadrans i niebieskie migdaly

Post autor: Markus »

Byłem na weselu i tu i tu . Ja wybrałbym Niebieskie Migdały w Wojciechowicach
franco2156
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:46

Re: Kwadrans i niebieskie migdaly

Post autor: franco2156 »

Możesz powiedzieć dlaczego? Ja też wolę niebieskie migdały, ale trzeba przyznać że cena w kwadransie jest dużo lepsza..
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Kwadrans i niebieskie migdaly

Post autor: Markus »

mogę . Miła obsługa , wszystko smaczne i na czas. O kwadransie nie będę się wypowiadał. Musisz się zastanowić co dla Ciebie jest ważne - jeśli głównym czynnikiem jest cena to wybierz Kwadrans jeśli różnica jest do akceptacji to Niebieskie Migdały , ale to tylko moje odczucie.
ODPOWIEDZ