Zespół na wesele

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
K1990
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2018, 17:38

Zespół na wesele

Post autor: K1990 »

Witam. Poszukuję zespołu na wesele i zależy mi żeby grał na żywo. Nie musi być z najbliżej okolicy. Moglibyście coś polecić? Co myślicie o Chłopcach z Placu Bema? Znalazłem informację na starym wątku z 2007r że muzyka jest mało weselna. Słyszałem że od tamtej pory wiele się zmieniło się nie wiem ile w tym prawdy. Z góry dzięki za pomoc 😊
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Zespół

Post autor: Infom »

Polecam chłopaków fakt mieli swój repertuar kiedyś mało weselny teraz od dłuższego czasu dostosowali się do rynku weselnego i naprawdę robią robotę.
Polecam również zespół Nixon tak samo ogarniają dobrze imprezy weselne jaki i zespół POPIS.
asiula
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2011, 14:17

Re: Zespół na wesele

Post autor: asiula »

NIXON ok ChzPB też ok ale POPIS to nie na żywo!
K1990
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2018, 17:38

Re: Zespół na wesele

Post autor: K1990 »

Zdaję sobie z tego sprawę że muzycznie Chzpb dają radę. A co z zabawianiem gości i ogólną atmosferą za weselu?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Zespół na wesele

Post autor: Infom »

Jak większość gości bedZie jak drewno siedziała za stolikami to nic nie pomoże !!!
K1990
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2018, 17:38

Re: Zespół na wesele

Post autor: K1990 »

Zgadza się, z tym że dobry zespół skuteczniej wyciągnie gości zza stolików
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Zespół na wesele

Post autor: Infom »

spokojnie dużo zależy też od gości, sam bywam często na weselach i nie mam z tym problemu jaki zespół gra idę i się bawie ;)
jakjakjak
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2016, 23:13

Re: Zespół na wesele

Post autor: jakjakjak »

Polecam zespół ,,Jak wiatr" z Kadzidła :) Sześcioosobowy skład, grają w 100% na żywo, cena niewygórowana, generalnie ludzie z klasą :)
nataszka23
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2018, 22:35

Re: Zespół na wesele

Post autor: nataszka23 »

Ja miałam orkiestrę taką typowo wiejską. ;) po znajomości ze stron babcinych wybraliśmy zespół, który bawił nas do rana. W ogóle oni tak przypadli gościom do gustu, że kumpela teraz robi wesele w Hotelu Grandmet we Włocławku i będzie się właśnie kontaktować z moją ekipą ( a oni z Krakowa ) czy zgodzą się przyjechać ;) Także ja to najlepiej po znajomych którzy już mieli wesela bym pytała o najlepsze zespoły, orkiestry, DJ na ten wielki dzien ;)
rono
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2017, 17:14

Re: Zespół na wesele

Post autor: rono »

W zajeździe Borowik byliśmy na weselu w zeszłym roku i tak mają świetny zespół, szczerze to tak jak tam jeszcze się nigdy nie wybawiliśmy...Na pewno mają "swój" bo wesele robili młodzi mieszkający na stałe za granicą i szukali lokalu gdzie nie tylko lokal i jedzenie ale właśnie i dodatkowe usługi można od razu zamówić. Rzeczywiście spore ułatwienie, ile mniej załatwiania i nerwów czy się da terminy zgrać. Nie mówiąc już że wszystko razem wychodzi taniej. Ogólnie w każdym razie jak dla mnie i miejscówka i zespół spoko.
ODPOWIEDZ