Wynajem projektora i ekranu

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
adivip125
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2018, 20:52

Re: Wynajem projektora i ekranu

Post autor: adivip125 »

Witam serdecznie,

Poszukuję firmy / osoby prywatnej z Ostrołęki / okolic, która wynajęłaby nam projektor wraz z ekranem projekcyjnym na przyjęcie weselne 29.09.2018. Chcielibyśmy wyświetlić film w ramach podziękowania dla rodziców. Byłoby super, jeśli istniałaby możliwość dowozu sprzętu na miejsce imprezy oraz pomoc w rozstawieniu i obsłudze (nie dłużej niż godzinę, sam film trwa mniej niż 10 minut).

Pozdrawiam
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Wynajem projektora i ekranu

Post autor: AZB666 »

Hej.

Inicjatywa bardzo fajna i ciekawa. Dlatego też poszukałem coś w google, bo sam nie wynajmowałem
i nie posiadam potrzebnego wam sprzętu.
Znalazłem firmę http://rzuc-to.pl i oferta dosyć ciekawa się wydaje.
Jak przeczytacie moją odpowiedź, to dajcie znać, czy pomogłem. :)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Wynajem projektora i ekranu

Post autor: mIcHaLos »

Proponuję zapytać w sali gdzie będziecie mieli wesele.
Większość lokali dysponuje takim sprzętem (projektor + ekran), a to dlatego że w nich robione są spotkania firmowe - gdzie również wyświetlane są wszelkiego rodzaju prezentacje.
Więc myślę że możecie załatwić to na miejscu :) i mniejszym kosztem niż wypożyczać z poza Oki.
adivip125
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2018, 20:52

Re: Wynajem projektora i ekranu

Post autor: adivip125 »

To było jedno z pierwszych pytań jakie zadaliśmy w sali ;) niestety oni nie dysponują takim sprzętem.

Dzięki za polecenie firmy rzuc-to.pl, skontaktujemy sie z nimi jak wyglada cenowo wynajem z dojazdem z Białegostoku... ;)
wirtualna
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 23 lut 2011, 18:03

Re: Wynajem projektora i ekranu

Post autor: wirtualna »

Wydaje mi się, że studio Borkowski dysponuje tym sprzętem, ale nie jestem pewna :-)
ODPOWIEDZ