Zespół na wesele

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Zaneta
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2019, 9:33

Zespół na wesele

Post autor: Zaneta »

Witam poszukuje zespolu na wesele czy mozecie mi polecic jakis.? Najlepiej aby w zespole byla rowniez kobieta.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Zespół na wesele

Post autor: kormoran »

Szukasz kapeli na wieczór kawalerski czy na wesele. Po co ci kobieta w zespole. Grałem tyle lat i krótko z dziewczyną w składzie - bez sensu. Znajdź w google kapelę DrGree. Mają dobry repertuar, dobrego wokalistę i potrafi "poderwać" ludzi do zabawy.
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Zespół na wesele

Post autor: Markqus »

Polecam zespół ATEST
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Zespół na wesele

Post autor: Infom »

każdy poleca tych którzy są albo znajomymi, albo sam zespół był u nich na weselu i wiadomo kogo będą polecać.Dla mnie te polecenia są bez sensu, każdy ma inny gust. Są zespoły co graja np tylko polska muzykę, a ty będziesz chciał również żeby były utwory anglojęzyczne i co wtedy zdziwisz się bo pani/pani na forum polecali przecież zespół X.
Jak ze wszystkim kwestia gustu, wejdź na YT dużo zespołów przez ten kanał się promuje, posłuchaj pooglądaj.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Zespół na wesele

Post autor: Infom »

widlo pisze: 28 maja 2021, 13:56 ATEST to świtny zespół :) tylko terminy mają pozajmowane
To jak terminy pozajmowane to po co polecać ?:) hehe
weselnyjack
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2021, 22:21

Re: Zespół na wesele

Post autor: weselnyjack »

Dla mnie DJ jest fajnym wyborem. Sama kapela nie zawsze zapewni fajną zabawę, dlatego warto otworzyć coś bardziej kreatywnego.
sylber
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2023, 16:30

Re: Zespół na wesele

Post autor: sylber »

jak dla mnie to czasami dj bywa lepszy od orkiestry ale to nie zawsze. ja lubię muzykę na żywo tylko trzeba dobrać rzeczywiście utalentowanych ludzi a nie pierwszy lepszy zespół samozwańców.
ODPOWIEDZ