Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
evecious
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2008, 17:06

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: evecious »

kinia16 pisze:Hej mam do Was pytanie czy wiecie coś może na temat zespołu Vertim?
Jak prowadzą wesela?
Może ktoś mógłby nawet udostępnić kasety z wesela z ich udziałem? - -była bym bardzo wdzięczna ;-)
Obsługiwałam jedno z wesel, na którym oni grali i musze przyznać z czystym sumieniem, że świetnie! ludzie się dobrze bawili i muzyka i śpiew no super! nogi same rwały się do tańca :) także polecam ich zdecydowanie :wink:
Awatar użytkownika
Parkour93
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 cze 2009, 13:30

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: Parkour93 »

w zielonym zakątku w starym Susku ;)
A zespół zależy jaki byś wolał styl wesela :)
Pozdrawiam :)
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: zabka »

ja polecam Arion, wspaniale bawia gosci i graja dla wszystkich!
Agusia80
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2010, 19:22

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: Agusia80 »

Witam czy ma ktoś może numer kontaktowy do zespołu BAYER szukam jakiegoś namiaru bo chcę się dowiedzieć o cenę, wolne terminy oraz jakieś demo.
Agusia80
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2010, 19:22

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: Agusia80 »

A może ktoś poleci jakiś inny dobry zespół w rozsądnej cenie
VeGaS_16
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 lut 2010, 10:59

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: VeGaS_16 »

Pracowałam na nie jednym weselu i już słyszałam niektóre zespoły.Niby te zespoły co grają "na żywo" a raczej mają tylko instrumenty są rochwytywane a tak naprawdę to na próbach stoi wykonawca i jeden facet przy keyboardzie a nagle słychać i gitarę i perkusję a nawet akordeon i tak całe wesele.więc nie liczcie że u Was będą grać na żywo :?
A co do sali weselnej to polecam Wiolettę bo to naprawdę dobra sala.Jedzenie pyszne,napoje i owoce w cenie i wesele bedzie przygotowane perfekcyjne.No i klimatyzacja jest cały czas;)
emem
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 kwie 2010, 8:17

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: emem »

VeGaS_16 pisze:Pracowałam na nie jednym weselu i już słyszałam niektóre zespoły.Niby te zespoły co grają "na żywo" a raczej mają tylko instrumenty są rochwytywane a tak naprawdę to na próbach stoi wykonawca i jeden facet przy keyboardzie a nagle słychać i gitarę i perkusję a nawet akordeon i tak całe wesele.więc nie liczcie że u Was będą grać na żywo :?
A co do sali weselnej to polecam Wiolettę bo to naprawdę dobra sala.Jedzenie pyszne,napoje i owoce w cenie i wesele bedzie przygotowane perfekcyjne.No i klimatyzacja jest cały czas;)

daj przykład......
VeGaS_16
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 lut 2010, 10:59

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: VeGaS_16 »

Nie znam nazw zespołow ale np.taka grubsza kobieta z kilkoma mężczyznami.
Taka najbardziej charakterystyczna
emem
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 kwie 2010, 8:17

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: emem »

VeGaS_16 pisze:Nie znam nazw zespołow ale np.taka grubsza kobieta z kilkoma mężczyznami.
Taka najbardziej charakterystyczna
Łatwiej wszystkim by było zgadnąć gdyby to był chudszy mężczyzna z kilkoma kobietami .



No to mnie rozwaliłaś!!!!
Żeby zabierać głos w jakiejś sprawie trzeba trochę pomyśleć , bo wcale nie jest dobrze MÓWIĆ CO SIĘ MYŚLI , lepiej MYŚLEĆ CO SIĘ MÓWI!
margeritta
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2009, 23:44

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: margeritta »

POLECAM ZESPÓŁ EFFEKT Z ZAMBROWA
oni są super!!!
byłam chyba na 8 weselach które prowadzili!wszyscy dobrze sie bawili!
mika01
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2010, 11:05

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: mika01 »

czy ktoś moż e powiedziec jak jest w Zielonym Zakątku teraz??? czy dobrze wygląda to ze zespół gra na górze???, i to ze parkiet tak na środku??? bardzo prosze o szersze opinie
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: nusiaczek »

Byłam na weselu, na którym grał zespół Orły FM, na prawdę był świetny, wszyscy goście bawili się przy wspaniałej muzyce. To 3 młodzi mężczyźni, ale na prawdę potrafią wszystkich rozbawić. :)
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: prezes »

Ja proponuję sale weselną w Antoniach. Właściciele są bardzo mili, wszystko można ustalić i ogólnie wiele udanych imprez u Nich było.
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: Fad.Er »

mika01 pisze:czy ktoś moż e powiedziec jak jest w Zielonym Zakątku teraz??? czy dobrze wygląda to ze zespół gra na górze???, i to ze parkiet tak na środku??? bardzo prosze o szersze opinie
Porażka!
Jeżeli tylko możecie róbcie tak ,aby zespół stał na dole !

Kapela musi mieć kontakt wzrokowy z ludźmi , a szczególnie na imprezie typu wesele....
Wyobraź sobie oczepiny wy(para młoda) z zadartą do góry głową ,pomijając komunikację typu podanie mikrofonu dla pary młodej ,aby mogla coś powiedzieć, czy jakichkolwiek innych gadżetów podczas oczepin jak i całej imprezy.Nie piszę już o sprawach czysto technicznych(bo to problem zespołu) a niestety większość zespołów uważa ,że przyjedzie odegra i pojedzie(zwisa im to jak będzie słychać na dole)oni i tak tego nie słyszą z prostej przyczyny bo są na górze , a nagłośnienie na dole(nie wyobrażam sobie i jednego i drugiego na górze)nie wiele kapel w naszym regionie ma systemy monitorów, jak już mają to nie wiedza jak to obsłużyć..
Dlatego POMÓŻ SOBIE , GOŚCIOM, I KAPELI !!!!

Zrób tak aby kapela stała na dole

ps.Jezeli zespół powie ,że jest im wszystko jedno tzn. że albo nie mają pojęcia o tym co robią , albo im najzwyczajniej zwisa jak to będzie słychać....
Pozdrawiam
edyta5
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2010, 18:47

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: edyta5 »

Witajcie,
bardzo prosze o pomoc, czy posiada ktos informacje na temat sespolu ECHO (5 osob)?
Czy warto ich wynajac?
gosienia88
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2011, 13:44

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: gosienia88 »

Witam chciałabym się dowiedzieć co sadzicie o zespole MAMZEL?
sasanka1
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:13

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: sasanka1 »

Hej

JA tez wzielam ten zespol na swoje wesele slyszlam jak grali na WOSP i bylo ok . Opinie tez calkiem niezle od znajomych a jak bedzie naprawde bede wiedziala w Maju wtedy moge sie precyzyjnie wypowiedziec
tusiolinka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2011, 18:40

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: tusiolinka »

Ktoś może polecić dobrego dj na wesele? Dj Jacek z Ostrołęki, Dj Chris?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: Qrzysio »

Chyba Chris, taki nieco starszy pan. Rewelka i naprawdę świetnie rozkręca imprezy.
tusiolinka
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2011, 18:40

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: tusiolinka »

Tak o Chrisie czytałam już dużo pozytywnych opini.. ale interesuje mnie tez Dj Jacek.. a na jego temat.. n i c...
pawel_puma2
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 lis 2009, 15:10

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: pawel_puma2 »

prezes pisze:Ja proponuję sale weselną w Antoniach. Właściciele są bardzo mili, wszystko można ustalić i ogólnie wiele udanych imprez u Nich było.
może i tak ale obsługę czasami traktuje jak śmieci wiem to z relacji pracowników...
pawel_puma2
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 lis 2009, 15:10

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: pawel_puma2 »

gosienia88 pisze:Witam chciałabym się dowiedzieć co sadzicie o zespole MAMZEL?
ojej masakra grali u nas na studniówce porażka :( każdy to napisze kto wtedy była na tej imprezie byl to chyba rok 2009, może od tamtej pory juz sie poprawili wiec nie wiem jak teraz graja
zm2356
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2011, 19:39

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: zm2356 »

Ja z cała pewnością mogę podzielić się opinią na temat zespołu Echo, gdyż zespół ten grał na moim weselu. I co najważniejsze mogę w 100% potwierdzić, że Ci panowie piją i zachowują się, jakby nie przyszli do pracy a na jakąś dobrą imprezę. U mnie ok godz 24 ledwo stali na nogach. Jeszcze na żadnym weselu na którym byłam nie widziałam, żeby zespół zachowywał się w taki sposób!

Chyba nie muszę dodawać, że jedyne co mogę zrobić to przestrzec wszystkich! Zanim wybraliśmy z mężem ten zespół dostaliśmy od pana z Echo płytkę z wesela na którym grali. Ku naszemu zaskoczeniu w dniu naszego ślubu zespół pojawił się w zupełnie innym składzie !!! (podobno panowie + 1 pani „stworzyli sobie zespół w dniu naszego wesela - co się później okazało „normalka” w przypadku Echo). Rezultat łatwy do przewidzenia…. Ciągłe przerwy w celu przedyskutowania repertuaru, granie jednej piosenki nawet po 15 min! Szczególnie super ogląda się to na kasecie z wesela, myślę, że super doświadczenie dla potencjalnych klientów zespołu. Generalnie żenada i brak profesjonalizmu.
dzinda90
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 03 maja 2011, 10:15

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: dzinda90 »

o echo napisałam w wątku "zespół ECHO"
od alkoholu nie stronią... na naszym weselu też sobie pozwolili. fakt. skład zespołu inny niż miał być. więcej w moim poście na innym wątku, nie będę się powtarzać...
a sala zdecydowanie "ELBA BIS" (zakłady mięsne) ! pełen profesjonalizm!
Robcio
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 01 wrz 2010, 21:34

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: Robcio »

Miał ktoś do czynienia z zespołem "Altre" z Szczytna oraz z zespołem z Dąbku za Tryszynem (zapomniałem nazwę) ???
Dziekuję za opinie z góry
ODPOWIEDZ