Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
kamilka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 lip 2007, 10:35
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: kamilka »

Dobrze radzę NIGDY ZESPOŁU CHŁOPCY Z PACU BEMA. sĄ BEZNADZIEJNI. bYŁAM NA WESELU JAK ONI GRALI I WIĘKSZOŚĆ GOŚCI WOLAŁA SIEDZIEĆ NA DWORZU NIŻ ICH SŁUCHAĆ. MEDIUM SĄ DOBRZY, ALOE MAJĄ TERAZ SŁOABĄ DZIEWCZYNĘ. BARDZO BOBRY ZESPÓŁ TO ARION. POLECAM SĄ WSPANIALI I NA PRAWDĘ POTRAFIĄ BAWIĆ GOŚCI.

cIEKAWA SALA TO NIEZAPOMINAJKA LUB TEŻ NOWA SALA FADOM NA WARSZAWSKIEJ W GRABOWIE. DOJAZD JAK NA RÓŻAN. 70 POKOI DWIE SALE BANKIETOWE I NIEPOWTARZALNE JEDZENIE. A PRZEDE WSZYSTKIM CZYSTO I SWIERZO, BO TO PRZECIEŻ NOWA SALA.

POLECAM
tofik
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2007, 22:33
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: tofik »

ja mialem wesele w restauracji Nad Narwia, czyli w bylym Titaniku i uwazam ze po renowacji jest to najladniejsze miejsce w ostrolece. jest przy samej Narwii i troche na uboczu. cisza, spokoj, rzeka... :D
POLECAM!
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

Nie można porównywać zespołu który gra na ŻYWO i ludzi odtwarzających muzykę z tzw. mini disców . Każda para powinna sama wiedzieć jakich będzie
miała gości, czy to będą ludzie słuchający i fani "muzyki" disco-polo ,którym jest wszystko jedno czy ktoś gra czy odtwarza muzykę.(jeżeli chodzi tylko o odtwarzanie to proponuję D J jest taniej a efekt ten sam!)Jak czytam ,że medium, albo arion gra na żywo to mnie mdli! i im polecam w/w. wtedy bankowo nie będą się nudzić :)
Małgorzata Bogdanowicz
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2007, 15:40

Post autor: Małgorzata Bogdanowicz »

Witam!
Chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat sali bankietowej Niezapominajka. Chodzi mi dokładnie o to, jakie jest tam jedzenie i obsługa.
Dzięki i pozdrawiam

[ Dodano: 15:06, 22.07.2007 ]
hallo
Anegrim
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2007, 21:37

Post autor: Anegrim »

A ja polecam nową sale bankietową ZIELONY ZAKĄTEK w Susku ;D JEst zieleń hotel dobre jedzenie ;D A na zespołach to ja sie nie znam ;D
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Byłem w Zielonym Zakątku na weselu i ogólnie lokal ładny, fajny wystrój, styl i otoczenie (staw, ławeczki, trawka, bla bla bla...). Sale są podobno dwie, jedna na parterze i jedna na ppiętrze (bawiłem się na tej na parterze), jest taras, stoliczki i spokojnie na fajka można wyjść. Sala wielka to nie była 150 osób to max i to dość ciasno stoły poustawiane muszą być... ale ogólne wrażenia pozytywne lecz obsługa mogła by być lepsza, były momenty, że nie miało się sztućców i talerza około 30 min (Ci co dalej siedzieli).

Byłem jak grał zespół Medium, nawet spoko, fajnie poprowadzili wesele, wokalistka ma dość ciekawy głos...
Obrazek
martuska
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2007, 0:23
Lokalizacja: o-ka

Post autor: martuska »

A ja z zespolow to za bardzo nie wiem jaki moglabym polecic bo jeden kiedys mi sie podobal ale nie pamietam nazwy :), ale wiem, ze nie polecam Chlopcow z placu bema, bo jak juz ktos napisal, goscie niezbyt dobrze bawili sie na tym weselu, i pamietam ze ciagle grali jakies malo znane kawalki, a wiadomo ze ludki czasem sobie lubia "podspiewac pod nosem" jakis znany discopolowy hit :) A tam nic.

a z sal to podoba mi sie w domu rzemiosla (nad elba) tylko ze to na male wesela jedynie, a na wieksze to chyba augustyniak, bo w olimpii jedyne co pamietam z wesela to ze nie moglam tanczyc bo mi sie nogi slizgaly po tych plytkach- wyjatkowo sliskie, a kilka osob sie przewrocilo :)
Mrozu
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:34

Post autor: Mrozu »

kapela nixon jest super, graja troche hitow, troche discopolo, ogolnie muzyka ktora kazdemu wpadnie w ucho i samo wykonanie jest bardzo fajne

a przede wszystkim nie ma tak, ze zagraja 2 piosenki i jest polgodzinna przerwa bo musza sie napic :)
gosiaczek269
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:58

Prosba o podanie kontaktu do zespołu Texonic

Post autor: gosiaczek269 »

kathia pisze:Witam! mi osobiście bardzo podoba sie zespół TEXONIC jest on z ostrołęki, składa sie z 2 mężczyzn i 1 kobiety. Byłam na 3 weselach gdzie grali i wziełam ich na swoje wesele :D , naprawde są godni polecenia. Zespół kosztuje 1300zł jeśli ktoś jest zainteresowany podam numer telefonu. Pozdrawiam


Bardzo prosze o kontakt do zespołu texonic gosiaczek269@wp.pl
fragles
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2008, 17:49

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: fragles »

Witam! Z zespołów grających na weselach polecam ,,Selen":2 mężczyzn i kobieta.Grają każdy rodzaj muzyki, na życzenie nauczą się każdej piosenki, świetnie prowadzą każdą imprezę.Byłem na kilku imprezach gdzie grali.Naprawdę polecam.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: kasia pelasia »

Oglądałam niedawno - dzień przed Sylwesterm nową salę Kwadrans i uważam, że jest bardzo ładna i elegancka.
agniecha12
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:21

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: agniecha12 »

Mariuszu88, na moim weselu grał zespół Skarabeusz z Ostrołęki. Byłam na wielu imprezach weselnych, ale ten zespół wg mnie jest najlepszy. Repertuar ustalacie wcześniej, ja zdałam się na ich wyczucie, nie zawiodłam się. Goście bawili się wspaniale, były piosenki dla każdego od lat 5 do 105. Był także akordeon i biesiada przy stołach, ależ się wszyscy wyśpiewaliśmy. Jeśli chcesz by dobrze bawili się wszyscy goście ,polecam!!!!!!!!!!
Chłopcy z Placu Bema - była na weselu gdzie grali, ja bawiłam się średnio. Medium fajny - oba te zespoły są dla pewnej grupy ludzi, a naweselu musi być wszystko : od disco polo, po czerwone gotary , biesiadę ,oberki,polki itd.
Sala - niezapominajka jest świetna, jednak po pewnym czasie jest ślizgawka, ciężko się tańczy.
Pozdrawiam Skarabeusza i dziękuję im za cudowne wesele. Agnieszka. :D
ciacho905
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2008, 22:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: ciacho905 »

agniecha12 pisze:Mariuszu88, na moim weselu grał zespół Skarabeusz z Ostrołęki. Byłam na wielu imprezach weselnych, ale ten zespół wg mnie jest najlepszy. Repertuar ustalacie wcześniej, ja zdałam się na ich wyczucie, nie zawiodłam się. Goście bawili się wspaniale, były piosenki dla każdego od lat 5 do 105. Był także akordeon i biesiada przy stołach, ależ się wszyscy wyśpiewaliśmy. Jeśli chcesz by dobrze bawili się wszyscy goście ,polecam!!!!!!!!!!
Chłopcy z Placu Bema - była na weselu gdzie grali, ja bawiłam się średnio. Medium fajny - oba te zespoły są dla pewnej grupy ludzi, a naweselu musi być wszystko : od disco polo, po czerwone gotary , biesiadę ,oberki,polki itd.
Sala - niezapominajka jest świetna, jednak po pewnym czasie jest ślizgawka, ciężko się tańczy.
Pozdrawiam Skarabeusza i dziękuję im za cudowne wesele. Agnieszka. :D
Moim zdaniem każdy ma swój własny gust i upodobania. Jeden słucha ROCK-a a drugi Disco polo..zależy kto co lubi :idea: Wiadomo że rzaden zespoł nie dogodzi każdemu słuchaczowi..
W naszym mieście jest wiele zespołów do wyboru.. o zabarwieniu Rock-owym (przykład ChzpB) do biesiadnych i disco polowych. (przykład Atest)


Osobiście jestem zwolennikiem muzyki bardziej gitarowej bo sam kiedyś pogrywałem na tym instrumencie :faja: . Na weselu u mnie grał zespół Chłopcy z placu Bema i bardzo mi sie podobało. Faktem jest, ze za zespół grający na żywo trzeba zapłacić więcej niz takim co "NIBY GRAJĄ"
(3,5 cala i jedziemy :lol: :devil: ) ale róznice widać od razu.. na żywo jest przepiękna atmoswera..nie ten sam klimat co z dysku :P Wiadomo.. nie każdego stać na wydawanie sporej sumy na zespoł i bierze coś tanszego :P Zazwyczaj jest tak...jak coś tansze to gorsze - tak jak t-shirt chińskie 8)<hehe> żart

Miłej lektury :) pozdrawiam
Miłość opiera sie na bólu..rzekł zająć jeża posuwając :)
agniecha12
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:21

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: agniecha12 »

Ciacho my organizując nasze wesele nie braliśmy pod uwagę tego co nam się podoba, tylko co będzie się podobało gościom. A prawda jest taka że ludzie z pokolenia naszych rodziców raczej kiepsko bawią się przy rocku ( może wyjątki). Na weselu gdzie grał zespół Ch z Placu Bema ( z całym szacunkiem dla nich ) miałam to okazję zaobserwować. Młodzi raczej też wolą poskakać przy czymś lekkim, łatwym i przyjemnym.
Madziunia
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 14 cze 2007, 8:33
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: Madziunia »

A ja się zastanawiam nad chłopcami z placu bema ale widze, ze opinie tu baardzo podzielone
Madziunia
Burgund
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 02 sty 2008, 15:46

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: Burgund »

Opinie są podzielone, bo jeszcze sie taki nie urodził, żeby każdemu dogodził. U mnie na weselu, dobrych pare lat temu grał własnie zespół Chłopcy z Placu Bema, jeszcze w bardzo starym i chyba pierwszym składzie. Byłam bardzo zadowolona, wszyscy dobrze sie bawili. Do tej pory wiele sie w zespole zmieniło, ale nadal graja na żywo i dlatego ich cenię. Myślę, ze jak każdy zespół mają swoich wielbicieli i przeciwników. Ja należę do tych pierwszych! Polecam...
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: gutek »

Polecam Rzeszota z Goworowa (Goworówek) superancko gra i prowadzi wesele , goście na pewno nie będą się nudzić.
Wiem to na pewno bo grał u mnie na weselu.
Pozdro!
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: kasia pelasia »

Ja już pisałam, ale się powtórzę, że też polecem Ch łopców z Placu Bema, grają na żywo i to jest coś, w obecnych czasach gdzie większość idzie na łatwiznę i udaje, że gra. Jeśli chodzi o repertuar to nie ma co narzekać, tylko po prostu się wcześniej umówić.
RokTex
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 05 kwie 2008, 13:26

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: RokTex »

Mówić można dużo. Ta kapela grała u mojego kolegi na weselu 13 września 2008 w Hubusie. Polecam samemu sprawdzić jak gra zespół Atest: www.zespolatest.pl
kinia16
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2009, 18:14

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: kinia16 »

Hej może wie ktoś coś więcej o zespole muzycznym Bayer Miusic z Myszyńca???
kinia16
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2009, 18:14

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: kinia16 »

Hej mam do Was pytanie czy wiecie coś może na temat zespołu Vertim?
Jak prowadzą wesela?
Może ktoś mógłby nawet udostępnić kasety z wesela z ich udziałem? - -była bym bardzo wdzięczna ;-)
evecious
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2008, 17:06

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: evecious »

kinia16 pisze:Hej mam do Was pytanie czy wiecie coś może na temat zespołu Vertim?
Jak prowadzą wesela?
Może ktoś mógłby nawet udostępnić kasety z wesela z ich udziałem? - -była bym bardzo wdzięczna ;-)
Obsługiwałam jedno z wesel, na którym oni grali i musze przyznać z czystym sumieniem, że świetnie! ludzie się dobrze bawili i muzyka i śpiew no super! nogi same rwały się do tańca :) także polecam ich zdecydowanie :wink:
Awatar użytkownika
Parkour93
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 23 cze 2009, 13:30

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: Parkour93 »

w zielonym zakątku w starym Susku ;)
A zespół zależy jaki byś wolał styl wesela :)
Pozdrawiam :)
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: zabka »

ja polecam Arion, wspaniale bawia gosci i graja dla wszystkich!
Agusia80
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2010, 19:22

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Post autor: Agusia80 »

Witam czy ma ktoś może numer kontaktowy do zespołu BAYER szukam jakiegoś namiaru bo chcę się dowiedzieć o cenę, wolne terminy oraz jakieś demo.
ODPOWIEDZ