Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-HELP!

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: dobrusia33 »

Nie polecam absolutnie sali ALICJA ul. Kaczyńska. Miałam tam niedawno swoje wesele. Sala ogólnie bardzo ładna, dekoratorka ok, tylko jedna toaleta, ale to już na marginesie. Natomiast wiekim minusem jest to, że NIESTETY GINIE JEDZENIE, które zostaje po weselu. Poza tym TYLKO pierwsze dwa dania wydawane są w całości, a później w trakcie imprezy kucharkom wydaje się chyba, że już nikt nie zwraca na to uwagi i nie wszystkie porcje trafiają na stoły. Kucharki niemiłe, wszystko stanowi dla nich wielki problem. PO WESELU POWIEDZIANO NAM, ŻE MAMY PRZYJECHAĆ PO JEDZENIE KTÓRE POZOTAŁO W CHŁODNI, NATOMIAST NASTĘPNEGO DNIA WŁAŚCICELKA STWIERDZIŁA, ŻE NIC NIE ZOSTAŁO I WSZYSTKIE DANIA ZOSTAŁY ZJEDZONE. Wieeeeelki minus dla Pani Ali, niestety to nie pierwsze takie spostrzeżenie na forum odnośnie tej sali. Mam porównanie np z salą Arkadia w Kordowie albo Deptuła w Kadzidle. Obie te sale przewyższają pod każdym względem salę w której ja zrobilam swoje wesele.
glubcio
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 sie 2011, 21:30

Re: Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-H

Post autor: glubcio »

jeszcze sie taki nie narodzil zeby wszystkim dogodzil :) czytanie tych postow moze ubawic do lez a i czesto sa one klamstwem wiec niech kazdy ma swoj gust i rozum a dokona lepszego wyboru niz z tych wpisów
ODPOWIEDZ