Kamerzyści Ostrołęccy

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Ściekawy
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:26

Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: Ściekawy »

Kogo byście polecili aby nagrał wesele? Nie musi być tanio. Musi być dobrze.
pSsSt
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 28 lip 2008, 12:51

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: pSsSt »

Borkowski jest do bani....wszystkie plyty robi tak samo...moim zdaniem najlepszy jest Adam Piekarski. Robi wszystko tka jak klient sobie tego życzy. A jak klient nie ma pomysłu to podsuwa własny pomysł. Płyty robią naprawde wrażenie. A opakowania od płyt...kolorki takie super, żywe...naprawde rewelacja. A i Adam daje na życzenie klienta swojego fotofrafa. Ten to dopiero ma pomyłsy. Fotograf robi album ze zdjeciami plus 1700 zdjec na plycie.. i plus wszystkie zdjecia z dodatkowa plyta z prezentacja... Naprawde ten kamerzysta jest nie zastapiony.
....bo każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą..i kochać dniem i nocą..do utraty tchu.. i tak na zawsze już...
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: justek »

A ja polecam Marte i Marcina Piekarskich nie mylic z Adamem Piekarskim oni byli na moim weselu i sa super marta robi fotki a Marcin kameruje sa najlepsi !!!!
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Ściekawy
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:26

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: Ściekawy »

A namiary do nich?
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: arecki »

A czy ktoś to w ogóle później to ogląda? Wydaje mi się, że lepiej te pieniądze zainwestować w dobrego fotografa. Nie musi być z Ostrołęki. 2000 - 3000pln i zdjęcia będą jak z bajki.

A jak chce się przysięgę mieć nagraną to wystarczy poprosić kogoś z rodziny, żeby nagrał. Pewnie i tak tyle samo razy obejrzy się nagranie ze "studia" a taką "domówkę". A wujkowi lub kuzynowi pewnie wystarczy dziękuję lub weselna flaszka.
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: justek »

Marcin i Marta Piekarscy - studio Prymus 604-689-004 zdjecia i nagranie jest the best zarowno kamerzysta jak i fotograf sa do konca wesela
pozdrawiam :)
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Ściekawy
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:26

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: Ściekawy »

Studio Perfekt?
Wiktor?
Kontrast?
Studio Format?
itp.
pSsSt
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 28 lip 2008, 12:51

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: pSsSt »

a kontakt do Adasia Piekarskiego...naprwde go polecam..jest super

Adam Piekarski
Studio Video-Film
telefon 502 085 479 lub 664 112 137
e - mail studio.video.film@wp.pl

a adres to sam Wam poda ;) napisz na ktorego kamerzyste sie zdecydowalas ;)
....bo każdy szuka kogoś, by pójść tą samą drogą..i kochać dniem i nocą..do utraty tchu.. i tak na zawsze już...
mrówka
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2007, 12:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: mrówka »

Ja tez polecam tylko i wyłącznie Adama Piekarskiego.. nagrywał u mnie w czercu, jak odebrałam plyty + foto i album od jego fotografa to szczeka mi opadła.. wszystko genialne!! no i sympatyczny z niego facet:)a to tez wazne:)pozdrawiam:)
mloda
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2008, 21:49

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: mloda »

Moim zdaniem - STUDIO FORMAT. Jeżeli chodzi o nagranie to extra klasa. Montaż, jakość super, ogólnie super. Nagranie w pełni oddaje atmosferę wesela. Zero sztucznego ustawiania się, wszystko super naturalnie przebiega. Zdjęcia profesjonalne, z wyczuciem. Bardzo wysoka jakość nagrania i zdjęć. Kamerzysta i fotograf nie piją na weselu i wiedzą doskonale w których momentach nagrywać i robić zdjęcia, cały czas czuwają żeby niczego nie pominąć. Nie przeszkadzają w przebiegu wydarzeń, dostosowują się do sytuacji. Pełna profeska. No i co również bardzo istotne mają wieloletnie doświadczenie. NAPRAWDę GODNI POLECENIA.
krzysiek70
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2009, 23:09

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: krzysiek70 »

A ja polecam Roberta Fluksa z Jaracza. nagrywał wesele u mojej siostry i muszę przyznać że widziałem już kilka nagrań "fachowców" Ostrołęckich ale pana Roberta nagranie mile mnie zaskoczyło. Myślę że ma świeże spojrzenie na tę profesję i o to w tym chyba chodzi żeby nie klonować pracy innych kamerzystów.

P.S.
Przede wszystkim nie jest to hurtownik i nie robi masówki czyli w jedną sobotę kilka wesel które po obróbce są tak samo zmontowane i niczym się nie różnią od poprzednich jedynie aktorami.
Karna2102
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2008, 19:27

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: Karna2102 »

ja mam pana Krzytofa Lipke płytki od niego mi się podobają ale nalezy pamiętać ze kazdemu co innego się podoba można z nim ustalić co chcesz czego nie. i oczywiście pokarze jak wyglada płytka co on robi.
alabell
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2009, 15:51

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: alabell »

U mnie na weselu filmował Pan Bogdan Kruczyk "Studio Takton". Bardzo konkretny gość, a co najważniejsze profesjonalista. Podobało mi się to, że słuchał naszych sugestii, był otwarty na nasze pomysły co do filmu, i zrealizował je świetnie. No nie wspomnę, że plener wyszedł mu zaje..., bardzo fajnie i oryginalnie.
picasso
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2011, 18:29

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: picasso »

He, he dział ogłoszenia jest gdzie indziej:) to się nazywa AUTOREKLAMA. Jeśli ktoś robi 1700 zdjęć z wesela to jest dobrym fotografem? Marcin Piekarski jest do końca wesela? Śmieszne. Nie pisze się "kameruje" tylko FILMUJE. Zgodzę się z kolega "areckim". Ja jestem zdania, że jeśli mam wydać kupę kasy na Borkowskich (którzy nie wiadomo kogo mi przyślą) czy inną firmę jak np. Państwa Piekarskich (co do filmu to nie powiem, bo mi się podoba) to wolę wziąć dobrego fotografa jakim na pewno nie jest Pani Marta. Może jest to trochę większy koszt, ale za to dostaję coś wyjątkowego i przede wszystkim NIEPOWTARZALNEGO, a nie zdjęcia czy nagrania jakie dostaje każda Para Młoda.
Alicja31
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 18 paź 2010, 18:30

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: Alicja31 »

A czy ma ktoś namiar na Państwa Piekarskich? Bo nie mogę do nich dotrzeć:(
elle89
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2012, 13:30

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: elle89 »

A nam nagrywał Arek P.

Polecamy.
Tel: 505 518 613
gg: 33630857
arletka123
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 28 gru 2013, 16:43

Re: Kamerzyści Ostrołęccy

Post autor: arletka123 »

ktorego ostroleckiego kamerzyste byscie polecili ?
ODPOWIEDZ