Kamerzysta i fotograf

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
xxx1
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sty 2011, 13:14

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: xxx1 »

Kamerzysta Czarnecki Krzysiek tel.698 611 759,zobacz,oceń, porozmawiaj .
wesoły_rolnik
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2011, 11:35
Lokalizacja: Czerwin

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: wesoły_rolnik »

Jeszcze jedna uwaga... a czy nie możesz poszukać fotografa wśród swoich znajomych którzy brali już ślub i z takiej usługi skorzystali??
Zobaczysz ich zdjęcia i to bedzie najlepsze rozwiazanie .. ocenisz czy ci sie podoba czy nie...
Większosc reklamuje sie prerfidnie z różnych nikó opisujac ohy i ahy jacy sa świetni... a wiekszosc z nich daje tandete robioną jakąs Alfą SONEGO :P

Ten kto ma klientów nie reklamuje sie na forum w taki sposób :P
wesoły_rolnik
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2011, 11:35
Lokalizacja: Czerwin

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: wesoły_rolnik »

Taaakk.. zakładajcie konta i jedyne wpisy to zachwalanie :P aha :P ośmieszacie sie matołki :)
blondyna123
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 cze 2011, 12:05

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: blondyna123 »

Tak się składa, że sam się ośmieszasz oczerniając wszystkich o reklamę. Ja biorę ślub we wrześniu i sama poszukuję dobrej kosmetyczki a przy okazji wchodząc na forum staram się doradzić komuś, przekazać swoje spostrzeżenia bo tak samo ja tego oczekuję na tym forum. A swoją drogą nawet jeśli byłaby to reklama to zawsze możesz sam wejść na stronę obejrzeć, ocenić i jeśli Ci będzie odpowiadać- zadzwonić i zapytać o cenę... Nikt nic tu nie narzuca, tylko proponuje lub poleca. A co do zakładania kont to owszem założyłam po to, aby poczytać opinie na temat jw.kosmetyczek, a nie robić komuś autoreklamę.
mic
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 06 sty 2011, 19:34

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: mic »

"....a nie robić komuś autoreklamę". No faktycznie jak sama nazwa wskazuje, nie da się zrobić komuś autoreklamy. Można tylko sobie....
wesoły_rolnik
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 06 sty 2011, 11:35
Lokalizacja: Czerwin

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: wesoły_rolnik »

No tak tak ;) brawo kolego jak ją ładnie wyłapałes :P autoreklame :P
glubcio
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 30 sie 2011, 21:30

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: glubcio »

a ja polecam Pana Wołosza rewelacja
adam888
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:51

Re: KAMERZYSTA I FOTOGRAF

Post autor: adam888 »

marecek88 pisze:Witam. Ja polecam Adama Piekarskiego(kamera i zdjęcia)
Tak gorąco polecam, profesjonalnie, konkretnie i sympatycznie.
adam888
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:51

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: adam888 »

Moderatorze jesteś żałosny- nie kasuj komentarzy, ja nikogo nie obrazam- wyrażam swoją opinię. Pan Pogorzelski to mierny fotograf, o czym przekonało sie juz wielu klientów, a że jest sprzedawcą, to nie pomówienie a fakt! Niech stoisko bazarkowe mu wystarczy!!!
zorza
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2008, 19:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: zorza »

Co do ostatniego pana to moją znajomą ładnie załatwił, proszę się zastanowić nad owym panem Pogorzelskim!
Awatar użytkownika
Kamil
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:11

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: Kamil »

A to dobre ...
Moje portfolio zapraszam
http://kamilzieba.flog.pl/pf/
Dariusz Pogorzelski
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2010, 22:33

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: Dariusz Pogorzelski »

zorza pisze:Co do ostatniego pana to moją znajomą ładnie załatwił, proszę się zastanowić nad owym panem Pogorzelskim!
hehehe dosyć ciekawy post! Ewidentnie widać że napisany na prośbę użytkowania adam888 który coś bardzo do mnie cierpi! Na szczęście w internecie nie jest się do końca anonimowym więc adam888 i zorza za szkalowanie mojej osoby do zobaczenia już niedługo w realnym świecie.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2011, 1:20 przez Dariusz Pogorzelski, łącznie zmieniany 1 raz.
Dariusz Pogorzelski
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2010, 22:33

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: Dariusz Pogorzelski »

adam888 pisze: Moderatorze jesteś żałosny- nie kasuj komentarzy, ja nikogo nie obrazam- wyrażam swoją opinię. Pan Pogorzelski to mierny fotograf, o czym przekonało sie juz wielu klientów, a że jest sprzedawcą, to nie pomówienie a fakt! Niech stoisko bazarkowe mu wystarczy!!!
Zawiść, zazdrość i nic więcej! Boli Cię, że ktoś może robić to lepiej niż ty a przy okazji świetnie się przy tym bawić i zarabiać kasę? Brak słów! Mogę być sprzedawcą, górnikiem itp. a i tak będę robił dobre zdjęcia więc daruj sobie!

Pozwolę sobie zacytować pewną osobę która napisała klika merytorycznych zdań na mój temat:
Reasumując:
Fotograf? Być może, Reporter ? zdecydowanie :) Artysta?? Bez dwóch zdań. Mistrz operowania światłem i kompozycją. Zdjęcia żyją i przemawiają do widza. Genialna gra światła, i detali które subtelnie prowadzą widza do tego co jest głównym elementem reportażu... czyli ślubu :)
Jak dla mnie , Najlepszy fachowiec W Ostrołęce :) Zdjęcia oglądam na bieżąco i wiem jedno móc podpatrzyć tego pana przy pracy to niebywała okazja aby swój warsztat pchnąć w ciągu kilkunastu godzin o kilka lat do przodu :)
Zdecydowanie zdjęcia warte wydania kilku tyś ;)
Zdecydowanie profesjonalista.
POLECAM ZDECYDOWANIE!!!
autor: patryk_oka Wysłany: 2011-08-24, 23:56:45

Korzystając z okazji wszystkich odwiedzających zapraszam na moją stronę http://www.dariuszpogorzelski.pl i facebookowy FanPage https://www.facebook.com/DariuszPogorzelski

Miłego! :D
zorza
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2008, 19:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: zorza »

Widzę, że ktoś tu zastrasza, panie Pogorzelski- chybione nie znam adama, ale chętnie Go poznam. Zastraszanie też karalne- dobrze pana potraktował Sławek na weselu, na którym pan świadkował- tak tylko sposób na pana.
Dariusz Pogorzelski
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2010, 22:33

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: Dariusz Pogorzelski »

zorza pisze:Widzę, że ktoś tu zastrasza, panie Pogorzelski- chybione nie znam adama, ale chętnie Go poznam. Zastraszanie też karalne- dobrze pana potraktował Sławek na weselu, na którym pan świadkował- tak tylko sposób na pana.
Nie zastraszam tylko informuję że sprawą zajmą się odpowiednie organy ścigania! Przykro mi ale drugi twój post też jest wyssany z palca. Nie świadkowałem na jakimś tam weselu a tym bardziej nie znam jakiegoś tam Sławka. Prawdopodobnie nie wiesz z kim piszesz i o kim piszesz i co grozi za szkalowanie czyjejś działalności w internecie! Właśnie dlatego sprawę postanowiłem przekazać dalej.

P.S. Jeśli nadal chcesz pisać bzdury bądź na tyle odważny i podpisz się pod tym co piszesz!

Do zobaczenia :D
zorza
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 08 sie 2008, 19:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: zorza »

Do adwersarza podpisującego się jako Dariusz Pogorzelski, z Łodzi, Warszawy- niewiadomo (?)
1. Dobrem chronionym przepisem art. 190 § 1 kk jest wolność w sensie subiektywnym, czyli poczucie wolności, wolność od obawy, strachu. Jest to przestępstwo materialne - skutkiem jest uzasadniona obawa adresata groźby, że będzie ona spełniona, zatem wystarczy, że pokrzywdzony uważa, iż niebezpieczeństwo spełnienia groźby jest realne i ma on podstawy do takiego poglądu. Niebezpieczeństwo realizacji groźby nie musi obiektywnie istnieć. Obiektywna musi być tylko groźba. Kryterium, że subiektywne odczucie obawy przez zagrożonego jest uzasadnione, należy ujmować obiektywnie, lecz z uwzględnieniem osobowości zagrożonego.
2. Nie jestem-ja- ani adam888, który się ze mną skontaktował- gdyż moderator wyrzucił Go z forum za wyrażanie swojej subiektywnej oceny, iż nie jest zauroczony fotografią owego pana , fotografem z wykształcenia, ani z zarejestrowaną działalnością fotograficzną, nie jesteśmy z konkurencji!
3. TO JEST FORUM, na którym wyraża się swoje-czytaj subiektywne- opinie. Żyjemy w demokratycznym Państwie, gdzie obowiązuje wolność słowa- gwarancja konstytucyjna. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa. Wolność wypowiedzi gwarantuje wolność wyrażania swoich poglądów za pomocą wszelkich dostępnych środków ich uzewnętrzniania. Do takich środków możemy zaliczyć: sieć komputerową (np.Internet). Regulacji wolności wypowiedzi możemy szukać :
4. Międzynarodowym Pakcie Praw Obywatelskich i Politycznych,
• Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności,
• Kodeksie cywilnym,
• Kodeksie karnym,
• Ustawie o ochronie tajemnicy państwowej,
• Prawie autorskim, Prawie prasowym.
5. „Organy ścigania” tak dla wiadomości to „to organy, do których właściwości należy wykrywanie przestępstw i ściganie ich sprawców”. A znamion tu nie ma, gdyż nie jesteśmy z pana konkurencji zawodowej. Szkalowanie- tu użyto tylko słowa „mierny”, gdzie inne obraźliwe epitety, a mierny oznacza „niezadowalający”, aż 1 raz.
6. Karą dla użytkownika było wykasowanie z forum, administratora obowiązuje ustawa o ochronie danych osobowych- prokuratura może wystąpić lub policja. Jeśli masz IP to musisz ujawnić źródło- złamanie prawa przez administratora. IP może być dynamiczne.
7. Istnieje wielu Pogorzelskich w Polsce, poza krajem- każdy może zajmować się fotografią. Użytkownik adam888 nie podał dokładnych personali osobowych.
8. Pracuje pan w sklepie w Ostrołęce- więc to też jest zgodne ze stanem zastałym.
9. Nie jest pan fotografem, który tylko z tego fachu się utrzymuje, jak np. Wiktor.
10. Ostatni post jest z soboty, wiec nie na weselach, na których tak znakomicie się pan bawi, stąd tak dotkliwe jest to dla pana.
11. Nie każdemu musi się podobać pana fotografia, tak jak panu nasza opinia.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: Qrzysio »

Zgadzam się z zorza. Pragnę tylko zauważyć, że użytkownik adam888 został zbanowany nie ze względu na treści, które zamieszczał, lecz za spamowanie forum. Upust swojego niezadowolenia dodawał do kilku wątków, dodając te same opinie i ten sam przekaz dot. Pana Pogorzelskiego. Forum nie służy zemście i swoich opinii nie powinno się powielać, wystarczy zamieścić je w jednym wątku.
Osobiście nie znam Pana Pogorzelskiego i sugerowanie, że kasowanie poszczególnych postów służy ochronie czyjejkolwiek reputacji jest chybione.

Na naszym forum możemy znaleźć wiele opinii zarówno pozytywnych jak i negatywnych na różnorakie tematy. Celem administracji forum Mojej Ostrołęki jest stałe podnoszenie merytoryki zamieszczanych treści, a przy tym niedopuszczanie do nadużyć.
SZEGI
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 10 paź 2011, 12:56

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: SZEGI »

a ja nie polecam pana Laskowskiego jako kamerzysty, spierdzielił im całe nagranie czyli pamiątka na całe życie idzie do kosza. Więc ludzie zastanówcie się 10 razy kogo wybierzecie i sporządzajcie lepsze umowy.
Pan Laskowski może jest dobrym fotografem ale kamerzysta nie.
retherin
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2011, 15:42

Odradzam Studio Life

Post autor: retherin »

Ja odradzam Studio Life. Pan Michał Laskowski zapomniał o moim ślubie i tego samego dnia szukał kamerzysty i fotografa. Kamerzysta bardzo grzeczny ale chyba trochę niedoświadczony bo film śnieży. Natomiast fotograf - Pan Rafał Rogalski, zachował się bardzo nieprofesjonalnie i nietaktownie. Obraził dziewczynę mojego świadka. Powiedział do niej coś takiego co teraz wstydzę się tu napisać. Ale zdjęcia są ok.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: behindblueeyes »

Zawsze polecam i polecać będę Alex Atelier Studio Fotograficzne Ernest Rycak Maciej, ul. Perłowa 4, Ostrołęka. Oby więcej takich uczciwych i pracowitych. Gdy nie udało mi się wbić w wolny termin do Niego, polecił mi innego - równie uczciwego i bardzo solidnego Fotografa.
Krysia
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2012, 8:39

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: Krysia »

Ja na swoim będę miała tylko fotografa.
Kamerzyści kręcą kotleta... znajomy mi nakręci kino akcji ;)))) Sam się zglosił - ma zajawkę.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: behindblueeyes »

Pogorzelski - kto to? O co z nim chodzi? Bo nie wiem, gdzie nawet ma biuro. Przypadkiem nie na centrum?
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: a1257a »

behindblueeyes pisze:Pogorzelski - kto to? O co z nim chodzi? Bo nie wiem, gdzie nawet ma biuro. Przypadkiem nie na centrum?
Kto to? - Fotograf , Nie wiesz gdzie ma biuro? zadzwoń i się zapytaj, przy okazji dowiesz się o co z nim chodzi :)
iskiereczka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 wrz 2012, 21:24

kamerzysta

Post autor: iskiereczka »

Poszukuję kamerzysty na wesele
Ostatnio zmieniony 01 paź 2012, 19:25 przez iskiereczka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamil
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:11

Re: Kamerzysta i fotograf

Post autor: Kamil »

Pytanie, dlaczego mój wpis został skasowany?
Nie zakładam fikcyjnego konta żeby sie polecać jak inni , podpisałem się swoim imieniem a mimo to wpis zostal skasowany....
Moje portfolio zapraszam
http://kamilzieba.flog.pl/pf/
ODPOWIEDZ